با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

کنترل مقاومH-Infinity در متلبچهارشنبه 07, آوریل 2021

متلب همیارپروژه

کنترل مقاومH-Infinity در متلب

در ادامه آموزش های سایت همیارپروژه برنامه نویسی متلب ارائه خواهد شد .آموزشها از مقدماتی تا پیشرفته ادامه دارد و ما به شما کدنویسی در نرم افزار متلب را رایگان یاد خواهیم داد. با ما همراه باشید.

انجام پروژه متلب

کنترل مقاومH-Infinity در متلب

روش کنترل مقاوم H-Infinity‎  استاندارد که روشي بسيار موثر مي باشد  مبتنی بر شبکه های عصبی به کار گرفته می شود. بنابراین فضای فرضیهH در یادگیری پرسپترون عبارت است ازمجموعه تمام مقادیر حقیقی ممکن برای بردارهای کنترلی سیستم مرد نظر که در رابطه شماره ۳ آمده است.

متلب

 

اعمال کنترل مقاوم طبق رابطه ۱۲ در مقاله بر سیستم وارد می شود:

متلب

پس از تعریف شرایط اولیه مطابق با مقاله و ماتریس ها برای تضمین پایداری سیستم با استفاده از قضیه لیاپانف و تغییر متغیرهای اعمال شده در این مقاله ، تابع کنترل که ترکیبی از چند کنترل متفاوت بود با استفاده از  حلقه های تکراری متلب نوشته شد. برای اجرای کد متلب پس از باز کردن کد و اجرای آن (زدن دکمه سبز تولبار) برنامه اجرا شده و ردیابی سیستم را با کنترلر ارائه شده ترسیم مینماید.

متلب

يك ساختار كنترلي كلي براي رديابي کنترل ارائه ميشود اين ساختار كنترلي بر مبناي تقريب توابع غيرخطي نامعلوم بوده و مي تواند براي استخراج خانواده وسيعي از كنترل كننده ها شامل كنترل كننده هاي مقاوم، تطبيقي و هوشمند به كار برده شود. با استفاده از اين ساختار يك كنترل كننده عصبي با روش آموزش مركب استخراج شده  است.    سيستم هاي کنترلي عصبي که مورد بحث اين مقاله مي باشند،  پتانسيل بسيار بالايي براي بوجود آوردن زمينه کاري براي سیستم های کنترلی مقاوم دارند. اعمال روش ترکیبی شبکه عصبی در کار حاضر موجب  بهبود کارایی H-infinity غیر خطی می گردد و سیستم VSC و h-inf تضمین مقاوم بودن کنترل در مقابل اغتشاشات را می نماید. شبيه سازي انجام شده درنرم افزار MATLAB درستي كنترل كننده ارائه شده را تاييد ميكند.

در اینجا آشنایی با محیط متلب بخش صد و هجدهم به پایان رسیده است و در آموزش های بعدی به مباحث دیگر آموزش متلب می پردازیم. همچنین از شما مخاطبین عزیز سایت همیارپروژه دعوت می کنم که برای انجام پروژه متلب خود آموزش های ما را دنبال نمایید.

نویسنده: زهرا رستمی

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

ثبت سفارش در واتس آپ ثبت سفارش در تلگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.