با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های مهندسی الکترونیک

انجام پروژه مهندسی الکترونیک

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در رشته مهندسی برق آماده انجام پروژه های مهندسی برق الکترونیک می باشد.جهت سفارش پروژه الکترونیک با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید و پروژه را توضیح دهید.

انجام پروژه مهندسی برق-الکترونیک

مهندسی برق گرایش الکترونیک :

مهندسی الکترونیک یکی از رشته‌های صنعتی مادر است که اکثر فناوری‌هایی که امروزه‌ مورد استفاده بشر قرار می‌گیرد را شامل می‌شود.مهندسی الکترونیک در زمینه ساخت قطعات الکترونیک و کاربرد آن در مدارها، فعالیت می کند. به عبارت دیگر، زمینه فعالیت مهندسی الکترونیک را می توان به دو شاخه اصلی ساخت قطعات و کاربرد آنها در مدارهای الکترونیکی و طراحی مدارهای الکترونیکی تقسیم کرد.

پروژه های مهندسی برق گرایش الکترونیک:

  • مدارات ترافیکی (شمارنده ، آژیر و فلاشر)
  • طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال
  • مدارات تغذیه خطی و سوییچینگ
  • مدارات مایکروکنترولر AVR
  • مدارات صوتی و آمپی فایر
  • شومینه های دیواری و LED

این پروژه ها معمولا با نرم افزارهای Matlab ، میکروکنترلر AVR و CodevisionAVR ، Proteus ، orCAD ،  ،adence ، HSPICE ، ADS ، HFSS ، CST ، Altiume Designe و Silvaco انجام می شود.

شبیه سازی مقاله مهندسی برق الکترونیک:

همیارپروژه تاکنون ده ها مورد پیاده سازی مقالات مهندسی برق الکترونیک را انجام داده است و قادر است هرگونه مقاله ای را در هر نرم افزاری شبیه سازی نماید.مقالاتی را که میخواهید با کیفیتی عالی شبیه سازی شود به ما بسپارید.

انجام پروژه های مهندسی برق الکترونیک با متلب:

یکی از محبوب ترین نرم افزارهای شبیه ساز در حوزه انجام پروژه های مهندسی برق متلب matlab می باشد که میتواند پروژه های کوچک و بزرگ را شبیه سازی نماید.تخصص گروه همیارپروژه در انجام پروژه های متلب را یکبار امتحان کنید!

انجام پروژه های کمک آموزشی مهندسی برق الکترونیک:

نیاز شما دانشجویان عزیز یادگیری و ارائه آن در کلاس است.این را ما خوب فهمیده ایم.به همین خاطر پروژه های کمک آموزشی شما در حوزه الکترونیک را به همراه گزارش و آموزش دراختیارتان می گذاریم تا خودتان آن را فراگیرید و در صورت وجود هرگونه مشکل و سوال ما همواره درکنارتان هستیم.

نمونه پروژه های مهندسی برق الکترونیک:

ما تاکنون پروژه های زیادی را در حوزه برق الکترونیک انجام داده ایم و برخی از آنها را در سایت قرار داده ایم تا علاقه مندان بتوانند آنها را دانلود کنند .جهت مشاهده پروژه های آماده مهندسی برق گرایش الکترونیک برروی لینک روبرو کلیک کنید: نمونه پروژه های مهندسی برق الکترونیک

انجام پروژه های مهندسی برق در سایر گرایش ها:

انجام پروژه های مهندسی برق قدرت

انجام پروژه های مهندسی برق کنترل

انجام پروژه های مهندسی برق مخابرات

انجام پروژه های مهندسی برق گرایش سیستم های انرژی الکتریکی

انجام پروژه های مهندسی برق گرایش سیستم های دیجیتال

انجام پروژه های مهندسی برق بیوالکتریک

نحوه سفارش پروژه :

جهت سفارش پروژه میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹  – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید:


همچنین میتوانید از طریق تلگرام نیز پروژه خود را برای ما ارسال کنید.جهت ارتباط تلگرامی برروی لینک روبرو کلیک کنید : ارتباط تلگرامی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.