totop

انجام پروژه فتوشاپ (Photoshop)

انجام پروژه فتوشاپ (Photoshop)

گروه همیارپروژه با داشتن صدها مجری توانمند در حوزه انجام پروژه فتوشاپ (Photoshop) ، آماده است تا پروژه فتوشاپ شما عزیزان را با کیفیتی عالی و بصورت تضمینی انجام دهد.جهت سفارش پروژه فتوشاپ با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به واتساپ این شماره پیام دهید و یا از طریق آیدی تلگرامی @fnalk پروژه Photoshop خود را برای ما ارسال کنید.قیمت انجام پروژه های فتوشاپ در سایت ما منصفانه و عادلانه است.همچنین سفارش انجام پروژه Photoshop خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای برون سپاری و مشاوره در سفارش و انجام پروژه فتوشاپ می باشد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

 چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه فتوشاپ مورد نیاز است؟

برای ثبت سفارش پروژه فتوشاپ اطلاعاتی از قبیل عنوان پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان پروژه ، فایلهای مورد نیاز ، شماره تماس و توضیحات کامل کار نیاز است که میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید.

مدت زمان بررسی پروژه نرم افزار فتوشاپ چقدر است؟

بررسی پروژه شما از ۱ تا ۵ ساعت نهایتا مورد بررسی قرار میگیرد و قیمت کارشناسی شده به شما اعلام می شود.درصورت فورس و فوری بودن پروژه فتوشاپ شما این زمان بررسی کمتر خواهد شد.

هزینه و نحوه قیمت دهی یا تعرفه برای پروژه های فتوشاپ چگونه است؟

قیمت دهی در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای انجام می شود.به این معنی که پروژه شما برای ده ها مجری متخصص فتوشاپ که رزومه درخشانی دارند ارسال شده و کمترین قیمت اعلامی از سمت یک مجری مطمئن به شما اعلام میگردد.

زمان و تضمین کیفیت انجام پروژه فتوشاپ به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های فتوشاپ در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

ما برای تضمین کیفیت برای پروژه های فتوشاپ به شما نمون کارهایی را ارائه خواهیم داد تا متوجه سطح توان تیم ما شوید و با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.در صورت درخواست شما فیلم توضیح کامل پروژه برای شما ارسال می گردد.

چه کارشناسی پروژه فتوشاپ شما را انجام خواهد داد؟

مجری یا کارشناسی که پروژه فتوشاپ شما را بعهده می گیرد حتما از قبل توسط سایت تایید شده و این تاییده به دلیل رزومه خوب و انجام پروژه های متعدد است.همیارپروژه هرگز پروژه شما را به مجریان تازه کار واگذار نخواهد کرد.کار توسط اساتید و یا دانشجویان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه فتوشاپ انجام خواهد شد.

چطور میتوانم به سایت همیارپروژه برای انجام پروژه فتوشاپ خود اعتماد کنم؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های فتوشاپ و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه فتوشاپ شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

چطور می توانم نمونه پروژه های انجام شده فتوشاپ در سایت همیارپروژه را ببینم؟

موسسه همیارپروژه تاکنون صدها پروژه Photoshop را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده فتوشاپ بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های آماده فتوشاپ

گارانتی در انجام پروژه فتوشاپ :

همیارپروژه بعداز تحویل پروژه نیز به شما فرصت بررسی می دهد تا هر گونه مشکل و ایرادی و ابهامی در کار مشاهده کردید آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا برطرف گردد.ما تا رفع کامل ایرادات پروژه در زمان پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.شما در ساعات کاری سایت (۸ تا ۲۳) میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا و یا تماس تلفنی با ما برای رفع ایرادات پروژه خود در ارتباط باشید.

انجام پروژه فتوشاپ در همه مقاطع تحصیلی:

گروه همیارپروژه با توجه به اینکه با متخصصین زیادی در سراسر کشور همکاری داشته و تاکنون هزاران پروژه فتوشاپ را با موفقیت به اتمام رسانده است می تواند هر نوع پروژه ای را که در حوزه نرم افزار فتوشاپ است به عهده بگیرد و بصورت تضمینی کار را برایتان انجام دهد.این پروژه های میتوانند در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری باشند.پس نگران سختی کار خود نباشید.

پس خدمات همیارپروژه برای مقاطع زیر امکان پذیر می باشد :

انجام پروژه فتوشاپ کاردانی

انجام پروژه فتوشاپ کارشناسی

انجام پروژه فتوشاپ کارشناسی ارشد

انجام پروژه فتوشاپ دکتری

انحام پروژه فتوشاپ با کیفیت و هزینه مناسب در همیارپروژه :

موسسه همیارپروژه این تضمین را به شما می دهد که از بهترین فتوشاپ کاران حال حاضر کشور برای انجام پروژه فتوشاپ شما استفاده خواهد کرد.شاید این مورد باعث شود که تصور کنید بهترین متخصصان و طراحان غالبا قیمت شان هم باید بالاتر از بقیه باشد درحالی که این چنین نیست و ما قیمت ها را به پایین ترین سطح ممکن به نسبت دیگر مراکز سفارش پروژه فتوشاپ رسانده ایم تا شما هم کیفیت و هم قیمت را در بهترین حالت دریافت کنید.

 

انجام پروژه فتوشاپ (photoshop)

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه کورل

انجام پروژه ویرایش غکس

انجام پروژه ویرایش فیلم

انجام پروژه پریمیر

انجام پروژه ایلوستریتور

انجام پروژه گرافیک

انجام پروژه پینت

انجام پروژه ساخت تیزر

انجام پروژه طراحی پوستر تبلیغاتی

انجام پروژه های ۳D MAX

انجام پروژه های طراحی لوگو و گرافیک

انجام پروژه های ساخت انیمیشن

انجام پروژه موشن گرافیک

برای انجام پروژه فتوشاپ باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های فتوشاپ و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه نرم افزار فتوشاپ را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه فتوشاپ ، باید سفارش فتوشاپ خود را از طریق فرم سفارش پروژه ثبت نمایید و یا به واتساپ یا تلگرام شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ پیام دهید و توضیحات کامل پروژه خود را ارسال کنید.

چرا انجام پروژه با نرم افزار فتوشاپ خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های فتوشاپ و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه فتوشاپ شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

زمان انجام پروژه فتوشاپ چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه فتوشاپ در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.زمان پروژه در قیمت هی آن تاثیرگذار است.پس کارفرمای محترم باید حداکثر زمان پروژه خود را اعلام نماید تا بهترین قیمت به او پیشنهاد شود.

قیمت سفارش انجام پروژه فتوشاپ چقدر است و چگونه تعیین می شود ؟

همیارپروژه یک وب سایت مناقصه ای است.یعنی با داشتن صدها مجری متخصص برای سفارش پروژه فتوشاپ بهترین قیمت را بر اساس رزومه مجری و زمان پروژه برای کارفرمای گرامی انتخاب می کند و درصورت موافقت هزینه توسط کارفرما پروژه را به مجری می سپارد و آن را مدیریت می کند تا رضایت مشتری عزیز را کسب نماید.

کیفیت در پروژه فتوشاپ به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام پروژه فتوشاپ از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.به دلیل داشتن مجریان و متخصصان با تجربه کیفیت پروژه ها بالا بوده تا کارفرما بتواند با خیال راحت برون سپاری کند و بعداز دریافت نیر با توجه به داشتن گزارش در اغلب پروژه های درخواستی پروژه را خوب متوجه شود و بتواند آن را ارائه دهد.

فتوشاپ چیست؟

یکی از نرم افزارهای ویرایشگر حرفه ای، فتوشاپ می باشد که توسط شرکت Adobe Systems گسترش یافته است. این نرم افزار به جهت ساخت یا ویرایش عکس، طراحی لوگو ، مدل طراحی و مدل صنعتی بکار می رود. فتوشاپ ابزار مناسبی برای افرادی که با گرافیک سروکار دارند، می باشد. افرادی چون طراحان گرافیک، طراحان سایت، عکاسان، نقاش ها، طراحان نرم افزار، سازنده های انیمیشن و… به این نرم افزار نیاز دارند.

همیارپروژه چه پروژه ای را در حوزه Photoshop انجام می دهد؟

 • انجام پروژه ادیت کردن تصاویر

 • انجام پروژه گذاشتن افکت های گوناگون روی تصاویر 

 • انجام پروژه طراحی تیتراژ فیلم ها

 • انجام پروژه اصلاح و بهبود رنگ بندی تصاویر 

 • انجام پروژه ترکیب تصاویر با همدیگر

 • انجام پروژه ساخت پوستر های تبلیغاتی

 • انجام پروژه طراحی محیط گرافیکی سایت ها

 • انجام پروژه طراحی جلد نشریات

 • انجام پروژه طراحی عکس های پرسنلی

 • انجام پروژه طراحی کارت های ویزیت

 • انجام پروژه طراحی بنر ها

 • انجام پروژه طراحی سربرگها

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

چگونه یک متخصص Photoshop را در همیارپروژه استخدام کنیم؟

برای استخدام و واگذاری یک پروژه به یک فتوشاپ کار در سایت همیارپروژه باید ابتدا توضیحات را برای اپراتور سایت ارسال کنید و اپراتور سایت بهترین مجری را بهمراه بهترین قیمت برای کارتان درنظر می گیرد و مسئولیت کار را به ایشان واگذار میکند.در واقع شما با این کار یک مجری مورد تایید سایت را با نظارت سایت استخدام نموده اید که می تواند برای بالا بردن موفقیت انجام پروژه فتوشاپ شما بسیار تاثیرگذار باشد زیرا ما کار را به شخصی میسپاریم که صدها پروژه موفق در سایت ما داشته است و تضمین انجامش را در واقع به سایت همیارپروژه سپرده اید.هزینه استخدام یک متخصص فتوشاپ نیز در کمترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد.

هزینه استخدام مجری فتوشاپ چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپروژه به پروژه شما بستگی دارد.معمولا کمترین هزینه پیشنهادی به شما برای پروژه فتوشاپ اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فتوشاپ کار مطمئن خواهد بود.

نکات مهم برای استخدام مجری Photoshop : 

تشریح  کامل هدف پروژه و جزئیات آن : باید بتوانید مسئله خود را به خوبی بیان کنید تا طراح یا فریلنسر دچار اشتباه نشود و پروژه را کامل متوجه شده باشد.
استعلام رزومه مجری : برای اطمینان خاطر میتوانید مشخصات مجری از قبیل تحصیلات ، رزومه ، نمونه کارهای انجام شده فتوشاپ و … را از اپراتور سایت بپرسید تا خیالتان راحت شود.
زمان پروژه : حتما زمان و ددلاین پروژه را تاکید کنید تا مجری انتخاب شود که در آن زمان قادر به تحویل پروژه فتوشاپ شما باشد.

مزایای برون سپاری پروژه فتوشاپ (Photoshop) در همیارپروژه : 

از مزایای استخدام مجری فتوشاپ در همیارپروژه ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • تخفیف ۵ درصدی در سفارش های بعدی شما در همیارپروژه
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای مجری فتوشاپ ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد همیارپروژه می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا
 • دسترسی آسان و سریع به صدها فریلنسر و مجری یا تخصص فتوشاپ (Photoshop)
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و مجری فتوشاپ

چگونه بعنوان یک فریلنسر یا متخصص Photoshop با همیارپروژه همکاری کنم؟

عزیزانی که در نرم افزار فتوشاپ مهارت دارند و زمان کافی برای انجام پروژه با نرم افزار فتوشاپ را دارا هستند می توانند با مراجعه به آیدی تلگرمی @fnalk و ارسال رزومه درخواست همکاری نمایند.شرایط همکاری در تلگرام برای شما ارسال خواهد شد و درصورت موافقت میتوانید با ما شروع به کار نمایید.در ابتدا برای اینکه به شما اعتماد شود باید سعی کنید قیمت های پایینتری را پیشنهاد دهید و دو تا سه پروژه را برای اعتماد سازی با قیمت پایینتر انجام دهید.این کار باعث اعتماد مشتریان و ما به شما خواهد شد.

مشکلات دانشجویان در انجام پروژه فتوشاپ : 

اغلب دانشجویان به دلیل پیچیدگی برخی کارهای گرافیکی و طراحی و ویرایش عکس با انجام پروژه های آن نیز مشکل دارند.چون به ناگاه با مباحثی آشنا می شوند که قبل از آن خیلی در مورد آن پرداخت نشده بود.علی الخصوص زمانی که این پروژه نیاز به کار نرم افزاری همچون فتوشاپ نیز داشته باشد که مشکل رو دوچندان می کند.به همین خاطر برای اینکه بتوانند به مرور انجام پروژه های فتوشاپ خود را خودشان انجام دهند نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند.نمونه پروژه های فتوشاپ میتواند کمک بسیاری به آنها نماید.ما در همیارپروژه سعی میکنیم که پروژه ها را بصورت آموزشی به دانشجویان ارائه دهیم تا علاوه بر انجام پروژه یادگیری آن هم برای دانشجو آسان گردد.

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی (آکادمیک) فتوشاپ : 

همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص برای انجام پروژه دانشجویی فتوشاپ میتواند بصورت آموزش مجور و تضمینی کارها را به شما تحویل دهد و بعداز تحویل نیز تا رفع کامل ابهامات و ایرادات در کنارتان باشد.این مورد جز وظایف ذاتی سایت همیارپروژه است که سعی در گسترش فرهنگ یادگیری و افزایش سواد عمومی جامعه می نماید.این پروژه های دانشجویی فتوشاپ میتوانند در همه رشته های مهندسی از قبیل مهندسی برق ، الکترونیک ، سخت افزار کامپیوتر و … صورت پذیرد.

برخی از مواردی که همیارپروژه میتواند برایتان انجام دهد عبارتند از :

 • انجام تمرین دانشجویی فتوشاپ

 • انجام پروژه های کلاسی فتوشاپ

 • انجام پروژه تجاری فتوشاپ

 • انجام پروژه های ساخت و ویرایش عکس های حرفه ای

نحوه سفارش پروژه فتوشاپ با قیمت ارزان

انجام پروژه فتوشاپ در پایان نامه :

بسیاری از رشته ها از فتوشاپ در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.زیرا فتوشاپ یک نرم افزار  بسیار ساده و کاربردی برای ساخت عکس های مختلف در هر حوزه ای می باشد.بسیاری از دانشجویان برای انجام پایان نامه خود نیاز دارند بخشی از پروژه که معمولا بحث طراحی نمودار و عکسهای آن است با استفاده از روش های مختلف در فتوشاپ انجام شود.ما در همیارپروژه میتوانیم برای انجام این موارد به شما کمک کنیم تا هم یاد بگیرید و هم کارتان را به نحو احسن به نتیجه برسانید.

سفارش پروژه فتوشاپ به صورت تضمینی و فوری : 

اگر کاری فوری دارید میتوانید روی ما حساب کنید.ما مجریانی داریم که پروژه Photoshop را فوری و در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی به شما ارائه خواهند داد.این فوری بودن حتی میتواند یک روز یا چند ساعت باشد.

بهترین موسسه و سایت برای انجام پروژه Photoshop :

برای انتخاب یک سایت و مرکز معتبر باید نکاتی را درنظر بگیرید.این نکات عبارتند از داشتن مجوزهای فعالیت از مراکز دولتی را داشته باشد.داشتن نماد اعتماد الکترونیک میتواند تا حد زیادی خیال شما را از سایتی که میخواهید کار را به آن بسپارید راحت نماید.سابقه فعالیت ، تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کاربران نیز به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای برون سپاری پروژه فتوشاپ خود یاری خواهد رساند.

گروه همیارپروژه مرجع اصلی انجام پروژه های فتوشاپ (Photoshop) :

گروه همیارپروژه بعنوان اصلی ترین مرکز تخصصی انجام پروژه های فتوشاپ (Photoshop) با دارا بودن کادر مجرب و متخصصان آمادگی ارائه خدمات لازم به شما را در زمینه ی پروژه فتوشاپ را دارا می باشد.به همین منظور شما می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. و پس از ارسال جزییات مربوط به پروژه خود شامل مقالات بیس و نوآوری های تعریف شده از کمک و راهنمایی های ایشان در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر همیارپروژه با بررسی مقاله بیس و همچنین نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه فتوشاپ شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

انجام پروژه های کمک آموزشی فتوشاپ :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی فتوشاپ هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را یاد بگیرید و ارائه دهید. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی داشته باشید، برای شما فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه با فتوشاپ ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه فتوشاپ با آموزش کامل : 

همیارپروژه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که درصورت درخواست بتوانند بعداز انجام پروژه یک فیلم آموزشی از نحوه انجام و اجرای پروژه در فتوشاپ خود را دریافت نمایند.این مورد حتما باید در ابتدای درخواست کارفرمای گرامی قید گردد.

انجام پروژه های فتوشاپ در سراسر ایران و جهان : 

به دلیل اینکه همه پروژه در سایت همیارپروژه بصورت آنلاین انجام می شود پس ما قادریم هر نوع پروژه ای را که بتوان بصورت آنلاین تحویل داده را در سراسر ایران و جهان قبول کرده و انجام دهیم.مهم نیست ساکن کجا هستید مهم این است که بتوانید توضیحات پروژه فتوشاپ خود را به ما برسانید تا برای شما بهترین مجری و قیمت را پیشنهاد دهیم.

انجام پروژه های صنعتی و شرکتی و تجاری با فتوشاپ :

سایت برنامه نویسی همیارپروژه با سابقه و تجربه ای چندین ساله و کار با شرکت ها و مراکز صنعتی توانسته رزومه ای درخشان کسب نماید.اگر شما شرکت و یا واحد صنعتی هستید میتوانید پروژه های کوچک و بزرگ خود را به ما واگذار کنید.ما میتوانیم برای پروژه های بزرگ قرارداد حضوری با شما ببندیم و در رابطه با همه موارد به شما تضمین دهیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید.

ضمانت در انجام پروژه فتوشاپ توسط همیارپروژه:

پروژه فتوشاپ شما توسط مجریان با تجربه ای انجام می گیرد که حتما رزومه ای عالی دارند و ده ها پروژه موفق در سایت داشته اند.اما همیارپروژه با این وجود باز هم تا زمان تایید پروژه توسط شما هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا کار توسط شما دریافت و تایید گردد.

مشاوره در انجام پروژه فتوشاپ :

مشاوره در انجام پروژه Photoshop توسط کارشناسان همیارپروژه انجام میشود. این کارشناسان از ابتدا انتهای پروژه فتوشاپ در کنار شما خواهند بود. و با ارائه گزارش کامل شما را کامل در روند انجام کاری پروژه پایتون قرار خواهند داد.جهت ارائه مشاوره در انجام پروژه فتوشاپ  خود می توانید به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

مراحل سفارش و انجام پروژه فتوشاپ در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه فتوشاپ برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه فتوشاپ :

مهمترین بخش سفارش پروژه فتوشاپ شما انتخاب یک مجری کاربلد و حرفه ای فتوشاپ با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص فتوشاپ در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با طراحان و مجریان فتوشاپ می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه فتوشاپ :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام فتوشاپ تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه فتوشاپ است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه فتوشاپ پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

نحوه سفارش پروژه فتوشاپ : 

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه فتوشاپ از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند خیالتان را از بابت انجام صحیح پروژه راحت خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه فتوشاپ به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk 

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.