totop

سفارش پروژه

سفارش پروژه با قیمت مناسب در سایت همیارپروژه

شما در این سایت میتوانید سفارش پروژه های خود را به تیم تخصصی “همیارپروژه” سپرده و از انجام آن آسوده خاطر باشید.”همیارپروژه” آماده مشاوره و انجام پروژه های شما توسط مجرب ترین برنامه نویسان و متخصصین کشور میباشد.

انجام پروژه ، خدمات سفارش پروژه ، ثبت سفارش پروژه رایگان ، انجام پروژه فوری ، انجام سریع پروژه ، انجام پروژه با قیمت مناسب ، مشاوره انجام پروژه های تخصصی ، انجام پروژه برنامه نویسی و انجام پروژه های تحقیقاتی خود را به صدها متخصص با تجربه همیارپروژه بسپارید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب و پشتیبانی کامل سفارش خود را تحویل بگیرید.

سفارش پروژه :

اگر پروژه ای دارید که میخواهید آن را برون سپاری کنید همیارپروژه میتواند پیشنهادهای خوب با قیمتی مناسب به شما ارائه نماید.سفارش پروژه در همیارپروژه بصورت آنلاین از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایمیل ، تماس تلفنی و فرم سفارش پروژه صورت می پذیرد و در سریعترین زمان بهترین پیشنهاد به شما ارائه خواهد شد.

همیارپروژه چه پروژه هایی را انجام می دهد؟

همیارپروژه مرجع اصلی ، رسمی و تخصصی آموزش و انجام پروژه با زبان های برنامه نویسی مختلف ، کار با نرم افزارهای تخصصی ، ساخت اپلیکیشن ، تولید نرم افزار ، طراحی سایت ، پروژه در رشته ها و حوزه های مختلف ، انجام پروژه با نرم افزارهای گوناگون ، انجام کارهای تحقیقانی و نگارش مقاله و … و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی مرکز فن آوری های دیجیتال و دریافت اختصاصی کد شامد

نحوه سفارش پروژه :

جهت ثبت سفارش پروژه شبیه سازی ,انجام پروژه در زمینه های مختلف,آموزش نرم افزار,طراحی و مدلسازی حوزه های فنی مهندسی ، علوم انسانی ، پزشکی ، علوم پایه برنامه نویسی ، طراحی سایت ، آموزش نرم افزاری و … از طریق تلگرام با آیدی @khaneprozhe یا واتساپ یا ایتا یا روبیکای شماره ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید .لطفا برای پیگیری دقیق تر و پاسخگویی سریعتر توضیحات دقیق مربوطه را بنویسید.حتما شماره تماس،زمینه تخصصی و نوع درخواست را مشخص نمایید.پشتیبانی کامل و بی واسطه توسط همیارپروژه در زمینه آموزش نرم افزار و آموزش شبیه سازی انجام میشود.منظور از جزییات پروژه شرح کامل در خصوص نرم افزار پیاده سازی ، زمانبندی و فایلهای موردنیاز پروژه می باشد.ثبت اطلاعات بصورت کامل نیز سبب افزایش سرعت پاسخگویی کارشناسان می گردد.از اینکه همیارپروژه را برای انجام پروژه انتخاب کرده اید ، از شما سپاسگزاریم.با آرزوی موفقیت.

به سفارش شما در کمتر از ۵ ساعت از طریق تلگرام، واتساپ ، ایتا ، روبیکا ، ایمیل و یا تماس تلفنی پاسخ داده خواهد شد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

انجام پروژه در همیارپروژه در چه حوزه هایی انجام می شود؟

سایت همیارپروژه به دلیل اینکه سالها در حوزه های مختلف فعالیت نموده تقریبا رشته و مهارتی نیست که برای آن مجری و متخصص یا برنامه نویس داشته باشد.به همین دلیل هر رشته و گرایشی هستید و یا کاری با هر نرم افزار یا زبان برنامه نویسی دارید میتوانید بر روی توانایی مجرییان همیارپروژه برای انجام پروژه تان حساب کنید.

سفارش پروژه با قیمت مناسب :

یکی از مواردی که در هنگام سفارش پروژه بسیار حائر اهمیت است قیمت انجام پروژه است.کارفرمایان غالبا به دنبال قیمت مناسب و تحویل کار با کیفیت هستند.همیارپروژه به دلیل داشتن صدها مجری متخصص در حوزه های مختلف که توانایی و تجربه کافی برای انجام پروژه ها را دارند و به طبع قیمت هر مجری یا مجری دیگر متفاوت است.زمانی که شما پروژه ای را سفارش می دهید قیمت های زیادی برای انجام سفارش پروژه شما پیشنهاد می گردد که همیارپروژه بهترین قیمت و مجری را برای شما انتخاب و به شما معرفی میکند.پس میتوانید برای سفارش پروژه خود مطمئن باشید که بهترین قیمت را دریافت نموده اید چرا که کمترین قیمت به شما اعلام می شود.

مراحل تعریف و انجام پروژه :

مراحل انجام پروژه بصورت کلی عبارنند از :

تشریح کامل و دقیق پروژه :

یکی از مهمترین مواردی که برای به نتیجه رسیدن پروژه تعریف درست پروژه بهمراه توضیح همه جزئیات و پارامترهای آن است.اینکه بتوانید پروژه را درست تشریح کنید خود احتمال موفقیت پروژه را بالا می برد و از هر گونه سوء برداشت و اختلاف در انتهای کار را از بین خواهد برد.

هزینه و قیمت انجام پروژه چقدر است؟

تعیین هزینه پروژه ها نیز یکی از بخش های حائز اهمیت انجام پروژه است.به دلیل حجم بالای پروژه ها و همچنین وجود مجریان با سایبقه در سایت که تعدادشان هرروز بیشتر می شود قیمت سفارش پروژه در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای و رقابتی صورت میگیرد.یعنی بهترین قیمت از سمت مجری مطمئن به کارفرما اعلام میگردد.

زمان انجام پروژه چطور تعیین می شود؟

زمان انجام پروژه معمولا بصورت توافقی بین کارفرما و مجری یا فریلنسر کار تعیین می شود.قطعا زمان و مهلت پروژه در هزینه سفارش پروژه شما تاثیرگذار خواهد بود.درصورت فوری و فورس بودن یک کار قیمت بالاتر و اگر زمان بیشتری دردسترس باشد قیمت کمتر خواهد شد.

پیگیری و تعامل با مجری کار بصورت دائمی : 

در هنگام انجام پروژه باید کارفرما و مجری کار در رابطه با پروژه تعامل داشته و سوالات و ابهامات پروژه را برطرف نمایند.این کار تحت نظارت همیارپروژه صورت می پذیرد تا تعهدات و صحبت های دو طرف ثبت و ضبط گردد و در انتهای کار درصورت وجود اختلاف به آنها استناد شود.

تحویل پروژه بصورت گام به گام(درصورت امکان) : 

برخی از پروژه ها مانند پروژه های بزرگ برنامه نویسی و یا پروژه های کمک آموزشی برای فارغ التحصیلی نیاز به تحویل مرحله ای کار دارند که با تحویل هر بخش و بررسی توسط کارفرما به سراغ بخش بعدی پروژه می رویم.اگر بخشی نیاز به اصلاح و ویرایش داشته باشد قبل از شروع بخش بعدی باید مرتفع گردد.

تحویل نهایی فایل پروژه :

بعد از انجام پروژه به کارفرمای محترم اعلام می شود که جهت دریافت پروژه تسویه حساب را انجام دهد.بعداز تسویه حساب فایل پروژه برای کارفرما مورد بررسی قرار گرفته و درصورت وجود مشکل یا سوال مجری موظف به برطرف نمودن آن می باشد.فایل پروژه در همیارپروژه غالبا بهمراه گزارش و توضیحات نیز می باشد تا کارفرما کار را متوجه شده و بتواند از آن استفاده نماید.

کیفیت پروژه تحویلی به چه صورت خواهد بود؟

بعد از تحویل پروژه سفارش داده شده به کارفرما اولین چیزی که مورد بررسی قرار می گیرد کیفیت پروژه است.کارفرما قطعا انتظار تحویل یک پروژ با کیفیت مطلوب و قابل قبول است.ممکن است پروژه دارای ایراداتی باشد اما اصل پروژه باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و این هدف و رسالت همیارپروژه است.

پشتیبانی بعد از انجام پروژه :

یکی از مهمترین موارد فرآیند انجام پروژه پشتیبانی بعد از انجام تحویل آن است.یعنی کارفرما باید با خیال راحت بعداز تحویل پروژه بتواند کار را بررسی کند و در صورت وجود مشکل در پروژه دریافتی آن را با سایت در میان بگذارد و سایت نیز موظف به پیگیری و رفع مشکل از طریق مجری پروژه می باشد.در همیارپروژه برای پروژه های معمولی ۷۲ ساعت فرصت بررسی و پشتیبانی به کارفرما داده می شود که این زمان با توجه به شرایط پروژه و توافق دو طرف می تواند تغییر نماید.

برخی از حوزه هایی که همیارپروژه در آنها پروژه انجام میدهد عبارتست از :

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه R

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه مهندسی برق

انجام پروژه مهندسی صنایع

سفارش مقاله

انجام تحقیق

انجام پروژه مهندسی عمران

انجام پروژه علوم انسانی

انجام پروژه مهندسی کامپیوتر

انجام پروژه متلب

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه گمز 

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه کامفار

انجام پروژه مکانیک

انجام پروژه راینو

انجام پروژه رویت

انجام پروژه سی پلاس پلاس

انجام پروژه سی شارپ

چطور سفارش پروژه خود را ثبت کنیم؟

ثبت سفارش پروژه در سایت همیارپروژه از طریق پیام رسان های تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا انجام می شود.شما باید اطلاعات پروژه خود را از طرق گفته شده برای اپراتورهای سایت ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن کار شما توسط کارشناس مربوطه بررسی و قیمت دهی گردد.اطلاعات ارسالی باید شامل موضوع پروژه ، رشته تحصیلی ، توضیحات ، فایل های پروژه و زمان پروژه باشد.

چرا همیارپروژه برای سفارش انجام پروژه شما مناسب است؟

همیارپروژه با دارا بودن صدها مجری متخصص در حوزه های مختلف انجام پروژه و همچنین سابقه ای ۱۰ ساله توانسته نظر کارفرمایان بسیار زیادی را جلب نماید.همیارپروژه علاوه بر موارد مطرح شده دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی است که نشان از قانونی بودن فعالیت آن و کسب مجورهای لازم است دارد.وجود پشتیبانی بعداز انجام پروژه و ضمانت انجام درست پروژه دلیل دیگری بر مناسب بودن انتخاب شما برای سفارش پروژه تان می باشد.

مدت زمان پاسخ به کارفرما و انجام پروژه :

وقتی کارفرما شرح پروژه خود را برای ما ارسال کند بین ۲ تا ۵ ساعت زمان نیاز است تا کار را بررسی و قیمت دهی نماییم.برای انجام پروژه نیز زمان و مهلتی که خود کارفرما مشخص می کند مدنظر قرار میگیرد.ینی زمان پروژه را کارفرما تعیین کند.اگر نیاز به زمان بیشتر باشد به کارفرما اطلاع رسانی شده و در صورت موافقت کار شروع می شود.

مشاوره انجام پروژه :

برخی از کاربران نیاز به مشاوره برای انجام پروژه های خود دارند.این مشاوره میتواند در رشته های مختلف و در هر مقطعی باشد.همیارپروژه در حد توان خود بصورت تلفنی مشاوره های لازم را به کاربران ارائه می نماید.

بکارگیری متخصصین و کارشناسان قابل و با تجربه برای انجام پروژه :

همیارپروژه به دلیل کسب تجربه چندین ساله توانسته مجریان و فریلنسرهای قابلی را جذب نماید و تیم قدرتمندی را برای انجام پروژه یا سفارش تمرین در رشته های مختلف و نرم افزارهای گوناگون تشکیل دهد.این مجریان دارای شرایط زیر می باشند :

مهارت کافی در انجام پروژه موردنظر

تجربه چندین ساله در انجام پروژه ها

تعهد و مسئولیت پذیری در تحویل درست و به موقع پروژه ها

مزایای سفارش پروژه در همیارپروژه :

از مهمترین مزایای سفارش پروژه در همیارپروژه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از بهترین متخصصان و کارشناسان رشته های مختلف برای انجام پروژه

اعلام کمترین قیمت برای سفارش پروژه به دلیل مناقصه ای بودن قیمت پروژه ها

ارائه مشاوره برای انجام پروژه توسط کارشناس همان رشته و حوزه

تضمین کیفیت پروژه سفارشی توسط همیارپروژه

پاسخگویی آنلاین و سریع

پشتیبانی پروژه بعداز تحویل به مدت ۷۲ ساعت و یا طبق زمان توافق شده

ارائه گزارش و توضیحات و آموزش برای پروژه درصورت درخواست کارفرما در ابتدای سفارش

عوامل مؤثر بر قیمت درخواست پروژه : 

نوع پروژه

زمان انجام پروژه

روش انجام پروژه

پیچیدگی ها و شرایط خاص پروژه

سطح و کیفیت پروژه درخواستی

سطح و کیفیت کارشناس انتخاب شده برای انجام پروژه

سایر موارد

خدمات سفارش پروژه قابل ارائه در همیارپروژه :

سفارش پروژه مهندسی کامپیوتر
سفارش پروژه مهندسی شیمی
سفارش پروژه مهندسی پزشکی
سفارش پروژه مهندسی الکترونیک
سفارش پروژه مهندسی مخابرات
سفارش پروژه مهندسی قدرت
سفارش پروژه مهندسی نفت
سفارش پروژه مهندسی عمران
سفارش پروژه مهندسی برق
سفارش پروژه مهندسی مکانیک
سفارش پروژه زمین شناسی
سفارش پروژه رشته های علوم انسانی
سفارش پروژه حسابداری
سفارش پروژه حقوق
سفارش تحقیق
سفارش پروژه های برنامه نویسی به هر زبانی
سفارش پروژه های نرم افزاری با هر نرم افزاری
سفارش پروژه های طراحی سایت
سفارش پروژه های اندروید و IOS
سفارش پروژه های تحت وب
سفارش پروژه های دسکتاپ
سفارش پروژه در سایر رشته های دانشگاهی
 سفارش نگارش مقالات معتبر داخلی و خارجی
سفارش انجام پروپوزال
سفارش انجام سمینار
سفارش انجام ترجمه کتاب ، مقاله و متون تخصصی
و …

هزینه و تعرفه سفارش پروژه : 

هزینه و تعرفه سفارش پروژه در سایت همیارپروژه به دلیل مناقصه ای بودن منصفانه و عادلانه است.یعنی به شما قیمت ها پرت و غیرکارشناسی داده نخواهد شد.کار توسط حداقل ۲۰ کارشناس بررسی و به شخصی سپرده می شود که هم متخصص آن حوزه باشد و ده ها پروژه موفق داشته باشد و هم کمترین قیمت را پیشنهاد داده باشد.

مشاوره رایگان در زمینه ثبت سفارش پروژه :

اگر برای پروژه ای خاص نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید بهتر انتخاب کنید که پروژه را چطور و با چه روشی انجام دهید.در این صورت میتوانید به ما پیام دهید و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت کارشناس مربوطه مشاوره لازم را به شما ارائه دهد.

ثبت سفارش سریع پروژه در پیامرسان های داخلی و خارجی :

شما میتوانید سفارش پروژه برنامه نویسی ، تحقیقاتی ، نرم افزار و … خود را از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارش انجام پروژه با شماره ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس حاصل کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.