totop

سفارش پروژه

سفارش پروژه با قیمت مناسب در سایت همیارپروژه

شما در این سایت میتوانید سفارش پروژه های خود را به تیم تخصصی “همیارپروژه” سپرده و از انجام آن آسوده خاطر باشید.”همیارپروژه” آماده مشاوره و انجام پروژه های شما توسط مجرب ترین برنامه نویسان و متخصصین کشور میباشد.

انجام پروژه ، خدمات سفارش پروژه ، ثبت سفارش پروژه رایگان ، انجام پروژه فوری ، انجام سریع پروژه ، انجام پروژه با قیمت مناسب ، مشاوره انجام پروژه های تخصصی ، انجام پروژه برنامه نویسی و انجام پروژه های تحقیقاتی خود را به صدها متخصص با تجربه همیارپروژه بسپارید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب و پشتیبانی کامل سفارش خود را تحویل بگیرید.

سفارش پروژه :

اگر پروژه ای دارید که میخواهید آن را برون سپاری کنید همیارپروژه میتواند پیشنهادهای خوب با قیمتی مناسب به شما ارائه نماید.سفارش پروژه در همیارپروژه بصورت آنلاین از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایمیل ، تماس تلفنی و فرم سفارش پروژه صورت می پذیرد و در سریعترین زمان بهترین پیشنهاد به شما ارائه خواهد شد.

همیارپروژه چه پروژه هایی را انجام می دهد؟

همیارپروژه مرجع اصلی ، رسمی و تخصصی آموزش و انجام پروژه با زبان های برنامه نویسی مختلف ، کار با نرم افزارهای تخصصی ، ساخت اپلیکیشن ، تولید نرم افزار ، طراحی سایت ، پروژه در رشته ها و حوزه های مختلف و … و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی مرکز فن آوری های دیجیتال و دریافت اختصاصی کد شامد

نحوه سفارش پروژه :

جهت ثبت سفارش پروژه شبیه سازی ,انجام پروژه در زمینه های مختلف,آموزش نرم افزار,طراحی و مدلسازی و … از طریق تلگرام با آیدی @khaneprozhe یا واتساپ یا ایتا یا روبیکای شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ اقدام نمایید .لطفا برای پیگیری دقیق تر و پاسخگویی سریعتر توضیحات دقیق مربوطه را بنویسید.حتما شماره تماس،زمینه تخصصی و نوع درخواست را مشخص نمایید.پشتیبانی کامل و بی واسطه توسط همیارپروژه در زمینه آموزش نرم افزار و آموزش شبیه سازی انجام میشود.منظور از جزییات پروژه شرح کامل در خصوص نرم افزار پیاده سازی ، زمانبندی و فایلهای موردنیاز پروژه می باشد.ثبت اطلاعات بصورت کامل نیز سبب افزایش سرعت پاسخگویی کارشناسان می گردد.از اینکه همیارپروژه را برای انجام پروژه انتخاب کرده اید ، از شما سپاسگزاریم.با آرزوی موفقیت.

به سفارش شما در کمتر از ۵ ساعت از طریق تلگرام، واتساپ ، ایتا ، روبیکا ، ایمیل و یا تماس تلفنی پاسخ داده خواهد شد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

انجام پروژه در همیارپروژه در چه حوزه هایی انجام می شود؟

سایت همیارپروژه به دلیل اینکه سالها در حوزه های مختلف فعالیت نموده تقریبا رشته و مهارتی نیست که برای آن مجری و متخصص یا برنامه نویس داشته باشد.به همین دلیل هر رشته و گرایشی هستید و یا کاری با هر نرم افزار یا زبان برنامه نویسی دارید میتوانید بر روی توانایی مجرییان همیارپروژه برای انجام پروژه تان حساب کنید.

سفارش پروژه با قیمت مناسب :

یکی از مواردی که در هنگام سفارش پروژه بسیار حائر اهمیت است قیمت انجام پروژه است.کارفرمایان غالبا به دنبال قیمت مناسب و تحویل کار با کیفیت هستند.همیارپروژه به دلیل داشتن صدها مجری متخصص در حوزه های مختلف که توانایی و تجربه کافی برای انجام پروژه ها را دارند و به طبع قیمت هر مجری یا مجری دیگر متفاوت است.زمانی که شما پروژه ای را سفارش می دهید قیمت های زیادی برای انجام سفارش پروژه شما پیشنهاد می گردد که همیارپروژه بهترین قیمت و مجری را برای شما انتخاب و به شما معرفی میکند.پس میتوانید برای سفارش پروژه خود مطمئن باشید که بهترین قیمت را دریافت نموده اید چرا که کمترین قیمت به شما اعلام می شود.

مراحل تعریف و انجام پروژه :

 

مراحل انجام پروژه بصورت کلی عبارنند از :

تشریح کامل و دقیق پروژه :

یکی از مهمترین مواردی که برای به نتیجه رسیدن پروژه تعریف درست پروژه بهمراه توضیح همه جزئیات و پارامترهای آن است.اینکه بتوانید پروژه را درست تشریح کنید خود احتمال موفقیت پروژه را بالا می برد و از هر گونه سوء برداشت و اختلاف در انتهای کار را از بین خواهد برد.

هزینه انجام پروژه چقدر است؟

تعیین هزینه پروژه ها نیز یکی از بخش های حائز اهمیت انجام پروژه است.به دلیل حجم بالای پروژه ها و همچنین وجود مجریان با سایبقه در سایت که تعدادشان هرروز بیشتر می شود قیمت دهی پروژه در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای و رقابتی صورت میگیرد.یعنی بهترین قیمت از سمت مجری مطمئن به کارفرما اعلام میگردد.

پیگیری و تعامل با مجری کار بصورت دائمی : 

در هنگام انجام پروژه باید کارفرما و مجری کار در رابطه با پروژه تعامل داشته و سوالات و ابهامات پروژه را برطرف نمایند.این کار تحت نظارت همیارپروژه صورت می پذیرد تا تعهدات و صحبت های دو طرف ثبت و ضبط گردد و در انتهای کار درصورت وجود اختلاف به آنها استناد شود.

تحویل پروژه بصورت گام به گام(درصورت امکان) : 

برخی از پروژه ها مانند پروژه های بزرگ برنامه نویسی و یا پروژه های کمک آموزشی برای فارغ التحصیلی نیاز به تحویل مرحله ای کار دارند که با تحویل هر بخش و بررسی توسط کارفرما به سراغ بخش بعدی پروژه می رویم.اگر بخشی نیاز به اصلاح و ویرایش داشته باشد قبل از شروع بخش بعدی باید مرتفع گردد.

تحویل نهایی فایل پروژه :

بعد از انجام پروژه به کارفرمای محترم اعلام می شود که جهت دریافت پروژه تسویه حساب را انجام دهد.بعداز تسویه حساب فایل پروژه برای کارفرما مورد بررسی قرار گرفته و درصورت وجود مشکل یا سوال مجری موظف به برطرف نمودن آن می باشد.فایل پروژه در همیارپروژه غالبا بهمراه گزارش و توضیحات نیز می باشد تا کارفرما کار را متوجه شده و بتواند از آن استفاده نماید.

پشتیبانی بعد از انجام پروژه :

یکی از مهمترین موارد فرآیند انجام پروژه پشتیبانی بعد از انجام تحویل آن است.یعنی کارفرما باید با خیال راحت بعداز تحویل پروژه بتواند کار را بررسی کند و در صورت وجود مشکل در پروژه دریافتی آن را با سایت در میان بگذارد و سایت نیز موظف به پیگیری و رفع مشکل از طریق مجری پروژه می باشد.در همیارپروژه برای پروژه های معمولی ۷۲ ساعت فرصت بررسی و پشتیبانی به کارفرما داده می شود که این زمان با توجه به شرایط پروژه و توافق دو طرف می تواند تغییر نماید.

برخی از حوزه هایی که همیارپروژه در آنها پروژه انجام میدهد عبارتست از :

انجام پروژه مهندسی برق

انجام پروژه مهندسی صنایع

سفارش مقاله

انجام تحقیق

انجام پروژه مهندسی عمران

انجام پروژه علوم انسانی

انجام پروژه مهندسی کامپیوتر

انجام پروژه متلب

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه گمز 

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه کامفار

انجام پروژه مکانیک

چرا همیارپروژه برای سفارش انجام پروژه شما مناسب است؟

همیارپروژه با دارا بودن صدها مجری متخصص در حوزه های مختلف انجام پروژه و همچنین سابقه ای ۱۰ ساله توانسته نظر کارفرمایان بسیار زیادی را جلب نماید.همیارپروژه علاوه بر موارد مطرح شده دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی است که نشان از قانونی بودن فعالیت آن و کسب مجورهای لازم است دارد.وجود پشتیبانی بعداز انجام پروژه و ضمانت انجام درست پروژه دلیل دیگری بر مناسب بودن انتخاب شما برای سفارش پروژه تان می باشد.

مدت زمان پاسخ به کارفرما و انجام پروژه :

وقتی کارفرما شرح پروژه خود را برای ما ارسال کند بین ۲ تا ۵ ساعت زمان نیاز است تا کار را بررسی و قیمت دهی نماییم.برای انجام پروژه نیز زمان و مهلتی که خود کارفرما مشخص می کند مدنظر قرار میگیرد.ینی زمان پروژه را کارفرما تعیین کند.اگر نیاز به زمان بیشتر باشد به کارفرما اطلاع رسانی شده و در صورت موافقت کار شروع می شود.

مشاوره انجام پروژه :

برخی از کاربران نیاز به مشاوره برای انجام پروژه های خود دارند.این مشاوره میتواند در رشته های مختلف و در هر مقطعی باشد.همیارپروژه در حد توان خود بصورت تلفنی مشاوره های لازم را به کاربران ارائه می نماید.

بکارگیری متخصصین قابل و با تجربه برای انجام پروژه :

همیارپروژه به دلیل کسب تجربه چندین ساله توانسته مجریان قابلی را جذب نماید و تیم قدرتمندی را برای انجام پروژه در رشته های مختلف و نرم افزارهای گوناگون تشکیل دهد.این مجریان دارای شرایط زیر می باشند :

مهارت کافی در انجام پروژه موردنظر

تجربه چندین ساله در انجام پروژه ها

تعهد و مسئولیت پذیری در تحویل درست و به موقع پروژه ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارش انجام پروژه با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس حاصل کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.