" > قوانین سایت همیارپروژه - شرایطی که باید قبل از سفارش پروژه در سایت همیارپروژه بخوانید!
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

قوانین سایت همیارپروژه

قوانین و مقررات سایت تخصصی و برنامه نویسی همیار پروژه

پیش از سفارش پروژه خود حتما قوانین و مقررات سایت همیارپروژه را با دقت بررسی کرده و سپس نسبت به سفارش پروژه خود اقدام نمایید:

۱- تمامی پروژه های انجام شده در همیار پروژه تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل پروژه زمان پشتیبانی خواهند داشت. و پس از زمان تعیین شده سایت همیارپروژه هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه شما نخواهد داشت.

۲-تمامی پروژه ها طبق سفارش داده شده انجام خواهند شد. و هرگونه تغییر یا اضافه کردن مواردی جدید به پروژه نیازمند هماهنگی با کارشناس پروژه و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

۳- مشتری درصورت تاخیر در دریافت پروژه خود هیچگونه ادعایی مبنی بر گرفتن مبلغی بعنوان خسارت از سایت نخواهد داشت. حتی اگر به خود مشتری خسارتی وارد شود. تنها در صورت لغو شدن پروژه به دلیل عدم ارسال به موقع یا عدم صحت فایل ارسالی توسط سایت به مشتری درصورت تشخیص مدیریت سایت مبلغ اخذ شده از مشتری به وی بر می گردد.

۴-تمامی پروژه ها دارای گزارش انجام کار می باشند، هرگونه گزارش و توضیحات بیشتر در انجام پروژه مستلزم هماهنگی با مجری انجام پروژه خواهد بود.

۵-رسالت همیار پروژه انجام پروژه ها با بهترین کیفیت می باشد. آموزش پروژه های انجام شده اصلا جزء فعالیت های سایت نمی باشد.

۶-لازم به ذکر است بعد از تحویل پروژه به مدت دو روز می‌توانید سوالات و مشکلات خود را به صورت مکتوب مطرح کنید و خارج مدت مشخص شده، پاسخ گویی به سوالات و تغییرات جدید خارج از تعهد اولیه خواهد بود .

۷-بعد از واریز هزینه اولیه، کنسل شدن پروژه از سوی استاد و یا انصراف شما از ادامه پروژه(به هر دلیل) قبل از موعد تحویل قابل قبول نیست. و چنانچه کل کار انجام شده باشد باید کل هزینه پرداخت شود. در صورت موافقت سایت همیار پروژه به فسخ قرارداد، متناسب با درصد انجام شده، هزینه ای از هزینه کل تعیین شده کسر خواهد شد. و چنانچه مبلغ پیش پرداخت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود. و اگر کمتر باشد، از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مستردد خواهد شد.

۸- درصورت وجود اختلاف بین مشتری و مجری درخصوص پروژه تحویل داده شده، کار به داوران سایت همیارپروژه سپرده می شود. و مشتری و مجری متعهد هستند که بعد از صدور رای داوری تابع رای وی باشند و آن را بپذیرند.

۹-ارسال اطلاعات تماس به هر طریقی(ارسال در فایل پروژه یا فایل توضیحات یا …)ممنوع است و در صورت مشاهده با شخص خاطی اعم از مجری یا مشتری قطع همکاری می گردد و همیارپروژه حق دارد که هزینه دریافت شده از مشتری یا هزینه پروژه ای که باید به مجری پرداخت شود را بابت این تخلف ضبط نماید.

سایرنکات:

  • هزینه با توجه به زمان، محدودیت، فوریت پروژه و سختی کار مشخص می‌شود. شرایط و الزامات پروژه همگی باید مکتوب باشند و نکات تلفنی و پیامکی ممکن است فراموش شوند و در این صورت ایرادی به مجموعه سایت همیار پروژه وارد نخواهد بود.
  • بعد از تحویل و یا ضمن انجام پروژه، اعمال تغییرات و یا بخش‌های جدید اضافه شده خارج از درخواست مکتوب اولیه نیازمند توافق مالی و زمانی مجدد دارد .
  • واریز هزینه فقط به حساب ثبت شده در سایت همیار پروژه مورد قبول است. واریز هزینه، به شخص یا مجموعه‌های دیگر اعم از همکار و غیره مسئولیتی را برای سایت همیار پروژه در پی نخواهد داشت.

در پیاده‌سازی مقالات به نکات زیر توجه داشته باشید هدف اصلی در پیاده‌سازی، همانطور که شما انتظار دارید، رسیدن به جواب اشاره شده در مقاله می‌باشد.

معمولا نویسندگان مقاله تمامی جزییات را ذکر نمی‌کنند و حتی یکی از نکات ارائه مقالات مجهول گذاشتن بخشی از اطلاعات اولیه است تا امتیاز کار برای نویسندگان اصلی محفوظ بماند. بنابراین برای رسیدن به نتیجه گاهی فرضیاتی لحاظ می‌شود که ممکن است ما را به نتیجه‌ای برساند. که دقیقا مطابق نتیجه گزارش شده نباشد که البته این جزییات در اختیار شما قرار داده می‌شود تا از صحت کار مطمئن باشید.

-تایید اولیه ما برای پیاده‌سازی مقاله شما، به معنای تضمین صددرصد پیاده‌سازی نمی‌باشد، زیرا تا زمان اتمام شبیه‌سازی و برنامه‌نویسی این اطمینان حاصل نمی‌شود اما با توجه به تجربه و همچنین بررسی موضوع و کلیت مقاله می توان این اطمینان را تا حد زیادی به شما داد.

-در صورتی که پیاده سازی به هیچ نتیجه‌ای نرسد و یا مبنای کلی مقاله حاصل نشود، هزینه پرداختی برگشت داده می‌شود.

-مدت زمان پیاده‌سازی نیز با توجه به لزوم به نتیجه رساندن مقاله تقریبی است بنابراین در ارائه کار نهایی لطفا صبور باشید.

-ترجمه مقاله جز شبیه سازی نمی‌باشد ولی گزارش ضمیمه، توضیحات کافی را شامل می‌شود. برای ترجمه بنا به درخواست، هزینه مجزا تعیین می‌شود.

-بعد از دریافت شبیه سازی، ابتدا مقاله و گزارش را مطالعه فرمایید و سپس به بررسی شبیه سازی مقاله بپردازید.

-تایید سفارش و پرداخت از طرف شما به منزله قبول موارد فوق است.

 

                             با تشکر           

               مدیر سایت تخصصی همیار پروژه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.