totop

انجام پروژه رویت (Revit)

انجام پروژه رویت (Revit)

گروه همیارپروژه با داشتن صدها مجری توانمند در حوزه انجام پروژه رویت (Revit) ، آماده است تا پروژه رویت شما عزیزان را با کیفیتی عالی و بصورت تضمینی انجام دهد.جهت سفارش پروژه رویت با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به واتساپ این شماره پیام دهید و یا از طریق آیدی تلگرامی @fnalk پروژه با نرم افزار رویت خود را برای ما ارسال کنید.قیمت انجام پروژه های رویت در سایت ما منصفانه و عادلانه است.همچنین سفارش انجام پروژه Revit خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای برون سپاری و مشاوره در سفارش و انجام پروژه رویت می باشد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

 چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه رویت مورد نیاز است؟

برای ثبت سفارش پروژه رویت اطلاعاتی از قبیل عنوان پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان پروژه ، فایلهای مورد نیاز ، شماره تماس و توضیحات کامل کار نیاز است که میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید.

مدت زمان بررسی پروژه نرم افزار رویت چقدر است؟

بررسی قیمت کار رویت شما از ۱ تا ۵ ساعت نهایتا مورد بررسی قرار میگیرد و قیمت کارشناسی شده به شما اعلام می شود.درصورت فورس و فوری بودن پروژه رویت شما این زمان بررسی کمتر خواهد شد.

هزینه و نحوه قیمت دهی یا تعرفه برای پروژه های رویت چگونه است؟

قیمت دهی در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای انجام می شود.به این معنی که پروژه شما برای ده ها مجری متخصص رویت که رزومه درخشانی دارند ارسال شده و کمترین قیمت اعلامی از سمت یک مجری مطمئن به شما اعلام میگردد. هزینه پروژه رویت در همیارپروژه منصفانه و عادلانه تعیین میگردد.

زمان و تضمین کیفیت انجام پروژه رویت به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های رویت در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

ما برای تضمین کیفیت برای پروژه های رویت به شما نمون کارهایی را ارائه خواهیم داد تا متوجه سطح توان تیم ما شوید و با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.در صورت درخواست شما فیلم توضیح کامل پروژه برای شما ارسال می گردد.

چه کارشناسی پروژه رویت شما را انجام خواهد داد؟

مجری یا کارشناسی که برون سپاری کار رویت شما را بعهده می گیرد حتما از قبل توسط سایت تایید شده و این تاییده به دلیل رزومه خوب و انجام پروژه های متعدد است.همیارپروژه هرگز پروژه شما را به مجریان تازه کار واگذار نخواهد کرد.کار توسط اساتید و یا دانشجویان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه رویت انجام خواهد شد.

چطور میتوانم به سایت همیارپروژه برای انجام پروژه رویت خود اعتماد کنم؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های رویت و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه رویت شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

چطور می توانم نمونه پروژه های انجام شده رویت در سایت همیارپروژه را ببینم؟

موسسه همیارپروژه تاکنون صدها پروژه رویت را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده رویت بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های آماده رویت

گارانتی در انجام پروژه رویت :

همیارپروژه بعداز تحویل پروژه نیز به شما فرصت بررسی می دهد تا هر گونه مشکل و ایرادی و ابهامی در کار مشاهده کردید آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا برطرف گردد.ما تا رفع کامل ایرادات پروژه در زمان پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.شما در ساعات کاری سایت (۸ تا ۲۳) میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا و یا تماس تلفنی با ما برای رفع ایرادات پروژه خود در ارتباط باشید.

انجام پروژه رویت در همه مقاطع تحصیلی:

گروه همیارپروژه با توجه به اینکه با متخصصین زیادی در سراسر کشور همکاری داشته و تاکنون هزاران پروژه رویت دورکاری را با موفقیت به اتمام رسانده است می تواند هر نوع پروژه ای را که در حوزه رویت است به عهده بگیرد و بصورت تضمینی کار را برایتان انجام دهد.این پروژه های میتوانند در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری باشند.پس نگران سختی کار خود نباشید.

پس خدمات همیارپروژه برای مقاطع زیر امکان پذیر می باشد :

انجام پروژه رویت کاردانی

انجام پروژه رویت کارشناسی

انجام پروژه رویت کارشناسی ارشد

انجام پروژه رویت دکتری

انحام پروژه رویت با کیفیت و هزینه مناسب در همیارپروژه :

موسسه همیارپروژه این تضمین را به شما می دهد که از بهترین مجریان حال حاضر کشور برای انجام پروژه رویت شما استفاده خواهد کرد.شاید این مورد باعث شود که تصور کنید بهترین متخصصان غالبا قیمت شان هم باید بالاتر از بقیه باشد درحالی که این چنین نیست و ما قیمت ها را به پایین ترین سطح ممکن به نسبت دیگر مراکز سفارش پروژه رویت معماری رسانده ایم تا شما هم کیفیت و هم قیمت را در بهترین حالت دریافت کنید.

سفارش پروژه رویت

معرفی نرم افزار رویت:

نرم افزار رویت Revit جهت مدلسازی های مشخصات و اطلاعات ساختمان ها بکار می رود. در واقع رویت در طراحی معماری ساختمان ها سبب بهبود مدلسازی ها می شود. این نرم افزار کاربرد وسیعی در رشته معماری داشته و دانشجویان برای انجام کارهای مدلسازی خود از ابزارها و ویژگی های موجود در آن استفاده می کنند. کاربران با استفاده از نرم افزار رویت قادر هستند تا مدیریت مالی در انجام پروژه ها، هزینه تولید و مصرف در بازه زمانی داشته باشند. رقیب اصلی نرم‌افزار رویت در بازار تکلا استراکچرز و آرشیتکچرال دسکتاپ می‌باشد.

ویژگی های نرم افزار رویت :

 • طراحی سه بعدی ساختمان ها و اجزای آن.
 • تفسیر مدل طراحی شده با عناصر نقشه کشی دو بعدی.
 • امکان دسترسی به پایگاه داده مدل ساختمانی.
 • دارا بودن ابزارهایی جهت نقشه کشی و ردیابی چرخه ساختمان از ابتدا تا تخریب.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه معماری
انجام پروژه InDesign (ایندیزاین)
انجام پروژه فتوشاپ
انجام پروژه گرافیک
انجام پروژه وی ری(vray)
انجام پروژه راینو (Rhinoceros 3D)
انجام پروژه اتوکد
انجام پروژه اسکچاپ 

خدمات سفارش پروژه های رویت در همیارپروژه شامل چه مواردی است :

در همیارپروژه میتوانید همه خدمات مربوط به نرم افزار رویت را سفارش دهید.این خدمات عبارتند از :

سفارش طراحی نقشه و پلان های ساختمانی با رویت (Revit) 

ارتباط همزمان نقشه های معماری با نقشه های سازه و تاسیسات و اعمال همزمان تغییرات بین این نقشه ها

انجام مطالعات اقلیمی (نور و سایه) بر روی ساختمان با رویت

سفارش ترسیم همزمان سه دوبعدی و سه بعدی نقشه های ساختمان با رویت

سفارش و انجام مدلسازی ساختمانی با رویت

پیش‌نمایش خانه آینده در مدلینگ BIM سه بعدی

افزایش سرعت ، دقت و تغییر نقشه ها

انجام پروژه رویت مسکونی

انجام پروژه تاسیسات با رویت

انجام پروژه مهندسی عمران با رویت

تبدیل نقشه‌های فاز ۱ به نقشه‌های فاز ۲ با رویت

محاسبه متره ساختمان با رویت

انجام پروژه های ساختمان با رویت

انجام پروژه طراحی برج با رویت

انجام پروژه طراحی داخلی با رویت

سفارش طراحی مجتمع های اداری و تجاری با رویت

انجام پروژه برق با رویت

طراحی سه‌بعدی موتورخانه با رویت

محاسبه اصطکاک درون لوله‌ها و سرعت جریان درون آن‌ها با رویت

انجام پروژه مکانیک با رویت

انجام پروژه آرشیتکچرال دسکتاپ

سفارش پویانمایی و شبیه‌سازی با رویت

سفارش سیم کشی ساختمان با رویت

سفارش طراحی فونداسیون پله‌ای با رویت

سفارش طراحی سازه فلزی با رویت

سفارش ترسیم بادبند با رویت

سفارش مدلسازی سه بعدی کلیه اجزای داخلی با رویت

سفارش طراحی سه بعدی اشکال مختلف با رویت

سفارش طراحی فوری و کلی طبقات با رویت

سفارش طراحی و مدل سازی سه بعدی اجزای ساختمان با رویت

سفارش ترسیم نقشه ۲ بعدی با رویت

سفارش ترسیم نقشه ۳ بعدی با رویت

سفارش طراحی ۴ بعدی با رویت

سفارش مدلسازی اطلاعات ساختمان

حذف خطاهای انطباق نماها و پلانها و مقاطع

انجام مطالعات اقلیمی (نور و سایه) بر روی ساختمان

انجام پروژه رویت استراکچر

انجام طراحی معماری با رویت

طراحی حجمی و تبدیل آن به نقشه‌های اجرایی با رویت

ارتباط با نرم افزارهای BIM از طریق IFC ، اتوکد و ۳ دی مکس

مزایای استفاده از خدمات سفارش پروژه رویت :

مزیت ثبت سفارش پروژه رویت این است که شما از پشتیبانی حرفه‌ای و ۲۴ ساعته بهره‌مند خواهید شد. در صورت وجود ابهام یا مشکل در طرح اولیه می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان مشکل خود را حل کنید. همچنین، می‌توانید بعد از دریافت پروژه اولیه، اقدامات لازم برای بررسی جزئیات آن را انجام دهید. در صورت نقص یا نیاز به تغییر و اصلاح هر یک از بخش‌ها، این مشکلات توسط تیم طراحی برطرف خواهند شد.

ممکن است برای انتخاب طرح یا موارد مشابه سردرگم شده باشید. تیم مشاوره به شما کمک می‌کند تا پروژه خود را به بهترین شکل اجرا کنید. در مواردی که خودتان تسلط نسبی به این نرم‌افزار دارید؛ اما نمی‌دانید برای اجرای بهتر جزئیات از چه روشی استفاده بنید، مشاوران راه‌حل‌های مناسبی به شما ارائه می‌دهند. در چنین حالتی، علاوه بر افزایش تسلط و مهارت خود می‌توانید پروژه را به تنهایی انجام دهید.

در اغلب موارد، موسسات ارائه‌دهنده خدمات انجام پروژه رویت قادر به ارائه دوره‌های آموزشی و پکیج‌های مختلف هستند. اگر نیاز دارید که اعضای تیم اجرایی یا خودتان تسلط بیشتری به این نرم‌افزار داشته باشید، از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی یا خرید پکیج‌ها به هدف خود خواهید رسید. مزیت دیگری استفاده از خدمات انجام پروژه این است که فرآیند طراحی اولیه با قیمت بسیار مناسبی انجام می‌شود. اگر برای انجام پروژه برق، دانشجویی یا کاری خود با محدودیت زمانی مواجه هستید، با انتخاب گزینه فوریت کار هنگام ثبت سفارش می‌توانید پروژه را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

برای انجام پروژه رویت باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه معماری با رویت و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه نرم افزار رویت را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه رویت ، باید سفارش کار رویت خود را از طریق فرم سفارش پروژه ثبت نمایید و یا به واتساپ یا تلگرام شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ پیام دهید و توضیحات کامل پروژه خود را ارسال کنید.

چرا انجام پروژه با نرم افزار رویت خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های رویت و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه معماری در رویت شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

زمان انجام پروژه رویت چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه رویت فریلنسری در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.زمان پروژه در قیمت هی آن تاثیرگذار است.پس کارفرمای محترم باید حداکثر زمان پروژه خود را اعلام نماید تا بهترین قیمت به او پیشنهاد شود.

قیمت سفارش انجام پروژه رویت چقدر است و چگونه تعیین می شود ؟

همیارپروژه یک وب سایت مناقصه ای است.یعنی با داشتن صدها مجری متخصص برای سفارش کار نرم افزار رویت بهترین قیمت را بر اساس رزومه مجری و زمان پروژه برای کارفرمای گرامی انتخاب می کند و درصورت موافقت هزینه توسط کارفرما پروژه را به مجری می سپارد و آن را مدیریت می کند تا رضایت مشتری عزیز را کسب نماید.

کیفیت در پروژه رویت به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در سفارش پروژه رویت دانشجویی از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.به دلیل داشتن مجریان و متخصصان با تجربه کیفیت پروژه ها بالا بوده تا کارفرما بتواند با خیال راحت برون سپاری کند و بعداز دریافت نیر با توجه به داشتن گزارش در اغلب پروژه های درخواستی پروژه را خوب متوجه شود و بتواند آن را ارائه دهد.

انجام خدمات کمک برنامه‌نویسی رویت :

اگر شما یک فریلنسر رویت هستید و برای حل مشکل کدهای خود نیاز به کمک دارید میتوانید روی ما حساب کنید.همیارپروژه با داشتن ده ها فریلنسر حرفه ای قادر است عیب یابی پروژه رویت شما را انجام دهد و خروجی لازم بهمراه کدهای رویت را برای شما ارسال کند.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

چگونه یک فریلنسر رویت را در همیارپروژه استخدام کنیم؟

برای استخدام رویت کار و واگذاری یک پروژه به یک فریلنسر در سایت همیارپروژه باید ابتدا توضیحات را برای اپراتور سایت ارسال کنید و اپراتور سایت بهترین فریلنسر را بهمراه بهترین قیمت برای کارتان درنظر می گیرد و مسئولیت کار را به ایشان واگذار میکند.در واقع شما با این کار یک فریلنسر مورد تایید سایت را با نظارت سایت استخدام نموده اید که می تواند برای بالا بردن موفقیت سفارش فایل رویت شما بسیار تاثیرگذار باشد زیرا ما کار را به شخصی میسپاریم که صدها پروژه موفق در سایت ما داشته است و تضمین انجامش را در واقع به سایت همیارپروژه سپرده اید.هزینه استخدام یک فریلنسر رویت نیز در کمترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد.

هزینه استخدام فریلنسر رویت چقدر است؟

هزینه استخدام متخصص رویت در همیارپروژه به پروژه شما بستگی دارد.معمولا کمترین هزینه پیشنهادی به شما برای پروژه رویت اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.استخدام رویت کار پاره وقت یا استخدام رویت کار در منزل نیز هم میتواند به صرفه جویی هزینه های شما کمک کند و هم کارها را سریعتر پیش ببرد.

نکات مهم برای استخدام فریلنسر رویت : 

تشریح  کامل هدف پروژه و جزئیات آن : باید بتوانید مسئله خود را به خوبی بیان کنید تا متخصص یا فریلنسر دچار اشتباه نشود و پروژه را کامل متوجه شده باشد.
استعلام رزومه مجری : برای اطمینان خاطر میتوانید مشخصات مجری از قبیل تحصیلات ، رزومه ، نمونه کارهای انجام شده رویت و … را از اپراتور سایت بپرسید تا خیالتان راحت شود.
زمان پروژه : حتما زمان و ددلاین پروژه را تاکید کنید تا فریلنسری انتخاب شود که در آن زمان قادر به تحویل پروژه رویت شما باشد.

مزایای برون سپاری فریلنسری رویت (Revit) در همیارپروژه : 

از مزایای استخدام فریلنسر رویت در همیارپروژه ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در قیمت انجام پروژه رویت
 • تخفیف ۵ درصدی قیمت پروژه رویت در سفارش های بعدی شما در همیارپروژه
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای فریلنسر رویت ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد همیارپروژه می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا
 • دسترسی آسان و سریع به صدها فریلنسر و فریلنسری با تخصص رویت (Revit)
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و فریلنسر رویت

چگونه بعنوان یک فریلنسر یا فریلنسر رویت با همیارپروژه همکاری کنم؟

عزیزانی که در نرم افزار رویت مهارت دارند و زمان کافی برای سفارش طراحی پلان با رویت را دارا هستند می توانند با مراجعه به آیدی تلگرمی @fnalk و ارسال رزومه درخواست همکاری نمایند.شرایط همکاری در تلگرام برای شما ارسال خواهد شد و درصورت موافقت میتوانید با ما شروع به کار نمایید.در ابتدا برای اینکه به شما اعتماد شود باید سعی کنید قیمت های پایینتری را پیشنهاد دهید و دو تا سه پروژه را برای اعتماد سازی با قیمت پایینتر انجام دهید.این کار باعث اعتماد مشتریان و ما به شما خواهد شد.

مشکلات دانشجویان در انجام پروژه رویت : 

اغلب دانشجویان به دلیل پیچیدگی های زیاد درس ها و مباحث رشته های مهندسی با انجام پروژه های آن نیز مشکل دارند.چون به ناگاه با مباحثی آشنا می شوند که قبل از آن خیلی در مورد آن پرداخت نشده بود.علی الخصوص زمانی که این پروژه نیاز به مهارت با یک نرم افزاری همچون رویت نیز داشته باشد که مشکل رو دوچندان می کند.به همین خاطر برای اینکه بتوانند به مرور انجام پروژه های رویت خود را خودشان انجام دهند نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند.نمونه پروژه های رویت میتواند کمک بسیاری به آنها نماید.ما در همیارپروژه سعی میکنیم که سفارش کار دانشجویی رویت را بصورت آموزشی به دانشجویان ارائه دهیم تا علاوه بر انجام پروژه یادگیری آن هم برای دانشجو آسان گردد.

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی (آکادمیک) رویت : 

همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص برای انجام پروژه دانشجویی رویت میتواند بصورت آموزش مجور و تضمینی کارها را به شما تحویل دهد و بعداز تحویل نیز تا رفع کامل ابهامات و ایرادات در کنارتان باشد.این مورد جز وظایف ذاتی سایت همیارپروژه است که سعی در گسترش فرهنگ یادگیری و افزایش سواد عمومی جامعه می نماید.این پروژه های دانشجویی رویت میتوانند در همه رشته های مهندسی از قبیل مهندسی برق ، کامپیوتر ، عمران ، مکانیک و مهندسی نفت و شیمی و … صورت پذیرد.

برخی از مواردی که همیارپروژه میتواند برایتان انجام دهد عبارتند از :

 • انجام تمرین دانشجویی رویت

 • انجام پروژه های کلاسی رویت

 • انجام پروژه رشته مکانیک رویت

 • انجام پروژه پایانی رویت

 • انجام پروژه شبیه سازی با رویت

 • انجام پروژه پیاده سازی مقاله با رویت 

 • انجام پروژه رویت تجاری

برآورد قیمت پروژه رویت (Revit)

انجام پروژه رویت در پایان نامه :

بسیاری از رشته های مهندسی از نرم افزار رویت در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.زیرا رویت یک نرم افزار بسیار ساده و کاربردی برای سفارش پروژه دانشجویی رویت مختلف در هر حوزه ای می باشد.بسیاری از دانشجویان برای انجام پایان نامه خود نیاز دارند بخشی از پروژه که معمولا بحث پیاده سازی نرم افزاری آن است با استفاده از روش های مختلف با نرم افزار رویت انجام شود.ما در همیارپروژه میتوانیم برای انجام این موارد به شما کمک کنیم تا هم یاد بگیرید و هم کارتان را به نحو احسن به نتیجه برسانید.

سفارش پروژه نرم افزار رویت به صورت تضمینی و فوری : 

اگر سفارش تمرین رویت فوری دارید میتوانید روی ما حساب کنید.ما مجریانی داریم که پروژه رویت را فوری و در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی به شما ارائه خواهند داد.این فوری بودن حتی میتواند یک روز یا چند ساعت باشد.

بهترین موسسه و سایت برای انجام پروژه رویت :

برای انتخاب یک سایت و مرکز معتبر جهت ثبت سفارش پروژه رویت باید نکاتی را درنظر بگیرید.این نکات عبارتند از داشتن مجوزهای فعالیت از مراکز دولتی را داشته باشد.داشتن نماد اعتماد الکترونیک میتواند تا حد زیادی خیال شما را از سایتی که میخواهید کار را به آن بسپارید راحت نماید.سابقه فعالیت ، تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کاربران نیز به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای برون سپاری پروژه رویت خود یاری خواهد رساند.

گروه همیارپروژه مرجع اصلی انجام پروژه های رویت (Revit) :

گروه همیارپروژه بعنوان اصلی ترین مرکز تخصصی انجام پروژه های رویت (Revit) با دارا بودن کادر مجرب و متخصصان آمادگی ارائه خدمات لازم به شما را در زمینه ی پروژه رویت را دارا می باشد.به همین منظور شما می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. و پس از ارسال جزییات مربوط به پروژه خود شامل مقالات بیس و نوآوری های تعریف شده از کمک و راهنمایی های ایشان در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر همیارپروژه با بررسی مقاله بیس و همچنین نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه رویت شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

انجام پروژه های کمک آموزشی رویت :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی رویت هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را یاد بگیرید و ارائه دهید. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی داشته باشید، برای شما فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه با رویت ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه رویت با آموزش کامل : 

همیارپروژه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که درصورت درخواست بتوانند بعداز انجام پروژه یک فیلم آموزشی از نحوه انجام و اجرای پروژه با رویت خود را دریافت نمایند.این مورد حتما باید در ابتدای درخواست کارفرمای گرامی قید گردد.

انجام پروژه پایانی با رویت :

 سفارش کار در رویت برای انجام پروژه های پایانی دانشگاه از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پروژه پایانی ، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.این کار بصورت مرحله ای و فصل به فصل صورت گرفته و پیاده سازی آن با زبانها و نرم افزارهای مختلف قابل انجام خواهد بود.

انجام پروژه های رویت در سراسر ایران و جهان : 

به دلیل اینکه همه پروژه در سایت همیارپروژه بصورت آنلاین انجام می شود پس ما قادریم هر نوع پروژه ای را که بتوان بصورت آنلاین تحویل داده را در سراسر ایران و جهان قبول کرده و انجام دهیم.مهم نیست ساکن کجا هستید مهم این است که بتوانید توضیحات پروژه رویت خود را به ما برسانید تا برای شما بهترین مجری و قیمت را پیشنهاد دهیم.

انجام پروژه های صنعتی و شرکتی و تجاری با رویت :

سایت برنامه نویسی همیارپروژه با سابقه و تجربه ای چندین ساله و کار با شرکت ها و مراکز صنعتی توانسته رزومه ای درخشان کسب نماید.اگر شما شرکت و یا واحد صنعتی هستید میتوانید پروژه های کوچک و بزرگ خود را به ما واگذار کنید.ما میتوانیم برای پروژه های بزرگ قرارداد حضوری با شما ببندیم و در رابطه با همه موارد به شما تضمین دهیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید.

ضمانت در انجام پروژه رویت توسط همیارپروژه:

پروژه رویت یا انجام تمرین در رویت شما توسط مجریان با تجربه ای انجام می گیرد که حتما رزومه ای عالی دارند و ده ها پروژه موفق در سایت داشته اند.اما همیارپروژه با این وجود باز هم تا زمان تایید پروژه توسط شما هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا کار توسط شما دریافت و تایید گردد.

مشاوره در انجام پروژه رویت :

مشاوره در انجام پروژه Revit توسط کارشناسان همیارپروژه انجام میشود. این کارشناسان از ابتدا انتهای پروژه رویت در کنار شما خواهند بود. و با ارائه گزارش کامل شما را کامل در روند انجام کاری پروژه پایتون قرار خواهند داد.جهت ارائه مشاوره در انجام پروژه رویت خود می توانید به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

عوامل موثر بر تعیین قیمت پروژه‌های رویت

عوامل موثر بر تعیین قیمت پروژه‌های رویت

 • نوع پروژه: با توجه به اینکه امکان اجرای پروژه‌های دانشجویی در رشته‌های مختلف مهندسی، انجام پروژه برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف وجود دارد، هنگام برآورد هزینه باید به این عامل توجه کرد. در اغلب موارد قیمت انجام پروژه رویت دانشجویی در مقایسه با پروژه‌های تجاری کمتر است.
 • زمان‌بندی: در برخی موارد که شما برای تحویل کار خود با محدودیت زمانی روبرو هستید می‌توانید با انتخاب پروژه رویت فوری، کار خود را در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید. این عامل بر افزایش هزینه اجرای پروژه رویت تاثیر مستقیم دارد.
 • مهارت تیم طراحی: بر اساس میزان حساسیت و نوع کار ممکن است برای انجام پروژه از یک یا چند طراح متخصص استفاده شود. هرچه میزان مهارت و سابقه کاری تیم طراحی بیشتر باشد قیمت کار رویت بالاتر خواهد بود.
 • ابعاد طرح: مقیاس اندازه‌ای در عامل دیگری است که بعد در محاسبه هزینه پروژه نقش کلیدی دارد. برای پروژه‌های دارای ابعاد و مقیاس بزرگ به صرف انرژی و زمان بیشتری نیاز نیاز است. پس، تعرفه انجام پروژه رویت در چنین مواردی بالاتر خواهد بود.
 • حضوری و غیر حضوری بودن: در مواردی که استفاده حضوری از طراح تیم ضروری باشد هزینه اجرای پروژه افزایش می‌یابد. اگر با کمبود بودجه روبرو هستید می‌توانید از سفارش پروژه رویت به‌صورت غیر‌حضوری کمک بگیرید.

اگر برای انجام پروژه‌های خود با مشکل مواجه شده‌اید یا زمان کافی برای طراحی دارید، نگران باشید. مجموعه ما با استفاده از مجرب‌ترین متخصصین Revit بستر مناسبی برای انجام پروژه در رشته‌های مختلف فراهم کرده است. شما با هر نوع بودجه و سلیقه می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید. اگر در انجام پروژه های رویت برای انتخاب طرح با مشکل روبرو شده‌اید، کارشناسان و مشاوران ما تا انتخاب تصمیم نهایی در کنار شما خواهند بود.

کاربرد نرم افزار رویت در پروژه های مختلف

مراحل سفارش و انجام پروژه رویت در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال سفارش رویت برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه رویت :

مهمترین بخش انجام خدمات رویت شما انتخاب یک متخصص کاربلد و حرفه ای رویت با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص رویت در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با متخصصان و مجریان رویت می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه رویت :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام رویت تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه رویت است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای سفارش ساخت فایل رویت شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

نحوه سفارش پروژه:

گروه همیارپروژه با دارا بودن کادر مجرب و متخصصان آمادگی ارائه خدمات لازم  را در زمینه ی انجام پروژه با نرم افزار Revit را دارا می باشد.به همین منظور شما می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید و از راهنمایی های ایشان در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر همیارپروژه با بررسی نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه نرم افزاری شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 

۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk 

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.