با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

کامسول COMSOL Multiphysicsپنج‌شنبه 22, آوریل 2021

comsol کامسول همیارپروژه

کامسول COMSOL Multiphysics

در ادامه آموزش های سایت همیارپروژه نرم افزار کامسول ارائه خواهد شد .آموزشها از مقدماتی تا پیشرفته ادامه دارد و ما به شما شبیه سازی در نرم افزار کامسول را یاد خواهیم داد. با ما همراه باشید.

comsol کامسول همیارپروژه

کامسول COMSOL Multiphysics

کامسول یک پلتفرم انعطاف پذیر است که اجازه میدهد حتی کاربران تازه کار تمام جنبه های فیزیکی مرتبط با طراحیشان را مدل نمایند. کاربران متخصص تر می توانند عمیق تر شوند و از دانش خود برای توسعه ی راه حل های ویژه که برای شرایط منحصربه فرد آنها قابل استفاده است، بهره ببرند. با این محیط مدل سازی که دربردارنده ی همه چیز است، کامسول به شما این اطمینان را میدهد که مد لتان را به دقت دنیای واقعی بسازید. ویژگیهای معینی از کامسول( COMSOL )موقع استفاده از آن مشخص و هویدا میگردد. قابلیت سازش برای اضافه کردن فیزیک های مختلف در میان این ویژگیها برجسته می باشد. در کامسول این مسأله لحاظ شده که هر شبیه سازی در پکیج ا ضافه گردد این قایلبت را داشته باشد که با دیگر شبیه ساز یها ترکیب گردد. این ویژگی ملزم شده، باعث میشود که مدل واقعاً آنچه را که در دنیای واقعی اتفاق میافتد انعکاس دهد.

برای مثال در طبیعت، الکتریسیته همیشه با اثر گرمایی همراه است: هر دو مورد کاملاً می توانند با هم به کار گرفته شوند و با هم در نرم افزار سازگارند. تأکید به سازگاری مدلهای چندفیزیکه، پایداری را به توجه به اینکه اگر شما ماژو لها و محصولات را توسعه دهید ضمانت می کند. و شما هیچگاه در مورد ایجاد یک مدل منفصل شده نگرانی نخواهید داشت. یک ویژگی قابل توجه دیگر پلتفرم کامسول تطابق پذیر ی آن است. اگر مدل شما نیاز به تغییر داشته باشد نرم افزار این کار را انجام میدهد. اگر شما دیدید که نیاز به اضافه کردن یک اثر فیزیکی دیگر دارید، شما لازم است که تنها آن را اضافه نمایید. اگر یکی از ورودیهای شما نیاز به یک فرمول دارد، شما میتوانید آن را اضافه گردانید. استفاده از ابزارهایی مثل هندسه ی پارامتری شده، مش تعاملی و توالیهای حلگر ویژه، به شما این امکان را می دهد که به سادگی با جز و مدهای نیازهایتان منطبق شوید . کامسول مولتی فیزیک ( COMSOL Multiphysics ) همچنین ابزاهای مساعدت کننده ی حل متعددی دارد. زمان شروع یک پروژه ی جدید، استفاده از کامسول به شما کمک میکند که مسأله تان را بفهمید. شما قادر خواهید بود ویژگیهای هندسی و فیزیکی متعددی از مدلتان را آزمایش نمایید، بنابراین شما میتوانید همه ی توجه خود را روی چالشهای مهم طراحی متمرکز کنید. طبیعت انعطا ف پذیر محیط کامسول تحلیل های بیشتر را با تبدیل موردهای “چه میشد اگر” به موردهای که برپاکردن و اجرا یشان آسان است، سهولت میبخشد. شما میتوانید شبیه ساز یتان را با بهینه سازی هر جنبه از مدل به مرحله ی تولید برسانید. سوییپ های پارامتری ( Parametric sweeps ) و توابع هدف (Target functions) می توانند به طور مستقیم در رابط کابری به کاربرده شوند. در مجموع کامسول یک ابزار حل مسأله ی کامل می باشد.

از شما مخاطبین عزیز سایت همیارپروژه دعوت می کنم که برای انجام پروژه کامسول خود آموزش های ما را دنبال نمایید.

نویسنده : زهرا رستمی

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

ثبت سفارش در واتس آپ ثبت سفارش در تلگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.