" > چرا شما باید درگیر یک پروژه طراحی سایت شوید ؟
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

چرا شما باید درگیر یک پروژه طراحی سایت شوید ؟یکشنبه ۱۴, آبان ۱۳۹۶

چرا شما باید درگیر یک پروژه طراحی سایت شوید ؟

پروژه طراحی سایت  یکی از کارهای می باشد که همه شرکت های بزرگ و کوچک کمابیش بصورت روزانه بیشتر و بیشتر می شوند زیرا خواه ناخواه می باید در این فضا حضور پیدا کنند

مدت ها قبل وجود نام یک وب سایت هر چند غیر رسمی و تزئینی در کارت ویزیت ها جزو الزامات افراد بود. اما امروزه ساخت سایت معتبر و متفاوت به عنوان گواهی بر کیفیت و موفقیت یک تجارت محسوب می شود. دیری نپایید که اعتبار وب سایت ها از سمت مخاطبان و حتی رقیب ها به عنوان معیار و ملاکی برای قضاوت عملکرد و پیش بینی روند پیشرفت کاری دیگران در نظر گرفته شد.
کمی که بیشتر دقت می کنیم می بینیم که وب سات های که قدمت بالایی دارند و هنوز قدرتمن و برجیته هستند در دنیای وب ، بروزرسانی  دائم دارند یعنی هر روز درگیر  پروژه طراحی سایت هستند و دست نمی کشند ، زیرا اگر سایت را بروز نکنیم طولی نخواهد کشید که اعتبار خود را ازدست می دهیم

آیا می دانستید ما چند نوع وب سایت در اینترنت داریم ؟

برخی معتقدندکه پلتفرم های که در اینرنت هستند ، پلت فرم های که صورت وضعیت مالی و تراکنش های مالی را در اختیار دارند و  یا پنل کاربری خاصی را ارائه می دهند  نوعی از وب سایت هستند
برخیدیگر  بر این اساس  خاصی وب سایت ها  را دسته بندی و نامگذاری می کنند که اگر شغل شما ارایه محصولات و اجناس بصورت الکترونیکی و آنلاین است شما را صاحب یک پروژه ی وب سایت  الکترونیکی هستید.
ما در همیار پروژه اصلاحاتی بر این روش دسته بندی انجام خواهیم داد. .
ابزارهای مورد استفاده برای پروژه طراحی سایت  در واقع همان فریم ورکی است که روند کاری پروژه طراحی سایت را به صورت منظم برای شما فراهم می کند. اما چرا  یک وب سایت  یک اصل برای موفقیت بیزینس شما محسوب می شود ؟
اگر روند پیشرفت وب سایت ها را در نطر بگیریم، در گذشته وب سایت ها به صورتی استاتیک و با در برداشتن مقداری محتوا برای مخاطبان خود طراحی می شدند. بعدها استفاده از پلت فرم هایی برای وارد کردن ورودی ها از منابع مختلف، استفاده از دیتا بیس های وسیع تر و  به نوعی بروزرسانی و پویا کردن مداوم سایت ها نیز به روند کاری اضافه شد.
به زبان ساده تر امروزه شما نیازمد یه وب سایت بروز و  پر اعتبار  هستید تا بتوانید در کسب و کار موفق باشید 

امروز با توجه به وجود شبکه های احتماعی اما باز هم  وب سایت بهترین راه برای انجام ارتباطات سازنده را برای شما فراهم می کند.زیرا یک وب سایت خوب نماد اعتماد بین شما و مشتریان شما می باشد .  پس اگر شما مالک یک وب سایت در حیطه کاری خود هستید، به معنای واقعی “مالک یک وب سایت هستید” و باید برای نگهداری آن برنامه ریزی دقیق انجام دهید.

هر پروژه طراحی سایت می تواند دارای فریم ورک های رایج برای توسعه سایت داشته باشد که به شح ذیل می باشد :

  • WordPress
  • Joomla
  • Drupal
  • Umbraco
  • Kentico
  • DotCMS
  • Bespoke
منبع : https://www.smashingmagazine.com/2014/11/why-you-should-include-your-developer-in-the-design-process/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.