totop

انجام پروژه راینو (Rhinoceros 3D)

انجام پروژه راینو با قیمت مناسب

در مواقع فراوانی شاهد آن هستیم که کاربران در انجام پروژه راینو (Rhinoceros 3D) خود دچار مشکل هستند و به دنبال مکان مطمئنی برای برون سپاری پروژه راینو خود می گردند. همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه ارائه خدمات انجام پروژه های راینو آماده است تا پروژه های آموزشی ، دانشگاهی ، تجاری و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی برعهده گرفته و با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد .

جهت سفارش پروژه راینو توضیح پروژه خود را به واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ یا ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال کنید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.هزینه انجام کار راینو در سایت همیارپروژه عادلانه است.همچنین سفارش انجام پروژه نرم افزار راینو Rhino خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای برون سپاری و مشاوره در سفارش و انجام پروژه راینو می باشد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

 

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه راینو مورد نیاز است؟

برای ثبت سفارش پروژه راینو Rhino اطلاعاتی از قبیل عنوان پروژه ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان پروژه ، فایلهای مورد نیاز ، شماره تماس و توضیحات کامل کار نیاز است که میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید.

مدت زمان بررسی پروژه راینو Rhino چقدر است؟

بررسی پروژه شما از ۱ تا ۵ ساعت نهایتا مورد بررسی قرار میگیرد و قیمت کارشناسی شده به شما اعلام می شود.درصورت فورس و فوری بودن پروژه راینو شما این زمان بررسی کمتر خواهد شد.

هزینه و نحوه قیمت دهی یا تعرفه برای پروژه های راینو چگونه است؟

قیمت دهی در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای انجام می شود.به این معنی که پروژه شما برای ده ها مجری متخصص راینو که رزومه درخشانی دارند ارسال شده و کمترین قیمت اعلامی از سمت یک مجری مطمئن به شما اعلام میگردد.

زمان و تضمین کیفیت انجام پروژه راینو به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های راینو  در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

ما برای تضمین کیفیت برای پروژه های راینو به شما نمون کارهایی را ارائه خواهیم داد تا متوجه سطح توان تیم ما شوید و با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.در صورت درخواست شما فیلم توضیح کامل پروژه برای شما ارسال می گردد.

چه کارشناسی پروژه نرم افزار راینو شما را انجام خواهد داد؟

مجری یا کارشناسی که پروژه راینو شما را بعهده می گیرد حتما از قبل توسط سایت تایید شده و این تاییده به دلیل رزومه خوب و انجام پروژه های متعدد است.همیارپروژه هرگز پروژه شما را به مجریان تازه کار واگذار نخواهد کرد.کار توسط اساتید و یا دانشجویان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه راینو انجام خواهد شد.

چطور میتوانم به سایت همیارپروژه برای انجام پروژه راینو خود اعتماد کنم؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های راینو و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه راینو شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

چطور می توانم نمونه پروژه های انجام شده راینو در سایت همیارپروژه را ببینم؟

موسسه همیارپروژه تاکنون صدها پروژه Rhinoceros 3D را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده راینو بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های آماده راینو

گارانتی در انجام پروژه راینو :

همیارپروژه بعداز تحویل پروژه راینو نیز به شما فرصت بررسی می دهد تا هر گونه مشکل و ایرادی و ابهامی در کار مشاهده کردید آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا برطرف گردد.ما تا رفع کامل ایرادات پروژه در زمان پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.شما در ساعات کاری سایت (۸ تا ۲۳) میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا و یا تماس تلفنی با ما برای رفع ایرادات پروژه خود در ارتباط باشید.

انجام پروژه راینو در همه مقاطع تحصیلی:

گروه همیارپروژه با توجه به اینکه با متخصصین زیادی در سراسر کشور همکاری داشته و تاکنون هزاران پروژه راینو را با موفقیت به اتمام رسانده است می تواند هر نوع پروژه ای را که در حوزه نرم افزار راینو است به عهده بگیرد و بصورت تضمینی کار را برایتان انجام دهد.این پروژه های میتوانند در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری باشند.پس نگران سختی کار خود نباشید.

پس خدمات همیارپروژه برای مقاطع زیر امکان پذیر می باشد :

انجام پروژه راینو کاردانی

انجام پروژه راینو کارشناسی

انجام پروژه راینو کارشناسی ارشد

انجام پروژه راینو دکتری

سفارش پروژه راینو

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه معماری

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه رویت

انجام پروژه تری دی مکس

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه گرس هاپر

انجام پروژه فتوشاپ

خدمات ما در رابطه با پروژه های با راینو : 

برخی از خدمات راینو که در همیارپروژه قابل انجام هست :

 • انجام پروژه های کمک آموزشی راینو

 • انجام پروژه راینو در همه مقاطع تحصیلی (کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری)

 • انجام پروژه های راینو در حوزه معماری

 • انجام پروژه راینو در حوزه مهندسی عمران

 • انجام پروژه راینو در حوزه طراحی ساختمان

 • انجام پروژه های کلاسی و پایانی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری با راینو

 • انجام پروژه راینو برای شرکت ها و سازمان ها

 • انجام پروژه صنعت بازی با راینو

 • انجام پروژه مهندسی هوافضا با راینو

 • انجام پروژه مهندسی مکانیک با راینو

 انجام خدمات کمک و عیب یابی نرم افزار راینو :

اگر شما یک برنامه نویس راینو هستید و برای حل مشکل کدهای خود نیاز به کمک دارید میتوانید روی ما حساب کنید.همیارپروژه با داشتن ده ها برنامه نویس حرفه ای قادر است عیب یابی پروژه راینو  و رفع ایراد شما را انجام دهد و خروجی لازم بهمراه کدهای راینو را برای شما ارسال کند.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

 

چگونه یک فریلنسر راینو را در همیارپروژه استخدام کنیم؟

برای استخدام و واگذاری یک پروژه به یک مجری در سایت همیارپروژه باید ابتدا توضیحات را برای اپراتور سایت ارسال کنید و اپراتور سایت بهترین مجری را بهمراه بهترین قیمت برای کارتان درنظر می گیرد و مسئولیت کار را به ایشان واگذار میکند.در واقع شما با این کار یک متخصص مورد تایید سایت را با نظارت سایت استخدام نموده اید که می تواند برای بالا بردن موفقیت انجام پروژه راینو شما بسیار تاثیرگذار باشد زیرا ما کار را به شخصی میسپاریم که صدها پروژه موفق در سایت ما داشته است و تضمین انجامش را در واقع به سایت همیارپروژه سپرده اید.هزینه استخدام یک فریلنسر راینو نیز در کمترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد.

هزینه استخدام فریلنسر راینو چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپروژه به پروژه شما بستگی دارد.معمولا کمترین هزینه پیشنهادی به شما برای پروژه راینو اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک برنامه نویس مطمئن خواهد بود.

نکات مهم برای استخدام متخصص راینو : 

تشریح  کامل هدف پروژه و جزئیات آن : باید بتوانید مسئله خود را به خوبی بیان کنید تا برنامه نویس یا فریلنسر دچار اشتباه نشود و پروژه را کامل متوجه شده باشد.
استعلام رزومه مجری : برای اطمینان خاطر میتوانید مشخصات مجری از قبیل تحصیلات ، رزومه ، نمونه کارهای انجام شده راینو و … را از اپراتور سایت بپرسید تا خیالتان راحت شود.
زمان پروژه : حتما زمان و ددلاین پروژه را تاکید کنید تا مجری انتخاب شود که در آن زمان قادر به تحویل پروژه راینو شما باشد.

مزایای برون سپاری پروژه راینو (Rhinoceros 3D) در همیارپروژه : 

از مزایای استخدام مجری راینو در همیارپروژه ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • تخفیف ۵ درصدی در سفارش های بعدی شما در همیارپروژه
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای برنامه نویس راینو ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد همیارپروژه می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا
 • دسترسی آسان و سریع به صدها فریلنسر و مجری با تخصص راینو Rhinoceros 3D)
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و فریلنسر راینو

چگونه بعنوان یک فریلنسر یا مجری راینو با همیارپروژه همکاری کنم؟

عزیزانی که در نرم افزار راینو مهارت دارند و زمان کافی برای انجام پروژه با راینو را دارا هستند می توانند با مراجعه به آیدی تلگرمی @fnalk و ارسال رزومه درخواست همکاری نمایند.شرایط همکاری در تلگرام برای شما ارسال خواهد شد و درصورت موافقت میتوانید با ما شروع به کار نمایید.در ابتدا برای اینکه به شما اعتماد شود باید سعی کنید قیمت های پایینتری را پیشنهاد دهید و دو تا سه پروژه را برای اعتماد سازی با قیمت پایینتر انجام دهید.این کار باعث اعتماد مشتریان و ما به شما خواهد شد.

مشکلات دانشجویان در انجام پروژه راینو : 

اغلب دانشجویان به دلیل پیچیدگی های زیاد درس ها و مباحث رشته های مهندسی با انجام پروژه های آن نیز مشکل دارند.چون به ناگاه با مباحثی آشنا می شوند که قبل از آن خیلی در مورد آن پرداخت نشده بود.علی الخصوص زمانی که این پروژه نیاز به کار راینو نیز داشته باشد که مشکل رو دوچندان می کند.به همین خاطر برای اینکه بتوانند به مرور انجام پروژه های راینو خود را خودشان انجام دهند نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند.نمونه پروژه های راینو میتواند کمک بسیاری به آنها نماید.ما در همیارپروژه سعی میکنیم که پروژه ها را بصورت آموزشی به دانشجویان ارائه دهیم تا علاوه بر انجام پروژه یادگیری آن هم برای دانشجو آسان گردد.

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی (آکادمیک) راینو : 

همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص برای انجام پروژه دانشجویی راینو میتواند بصورت آموزش مجور و تضمینی کارها را به شما تحویل دهد و بعداز تحویل نیز تا رفع کامل ابهامات و ایرادات در کنارتان باشد.این مورد جز وظایف ذاتی سایت همیارپروژه است که سعی در گسترش فرهنگ یادگیری و افزایش سواد عمومی جامعه می نماید.این پروژه های دانشجویی راینو میتوانند در همه رشته های مهندسی از قبیل مهندسی معماری ، کامپیوتر ، عمران ، مکانیک و … و … صورت پذیرد.

برخی از مواردی که همیارپروژه میتواند برایتان انجام دهد عبارتند از :

 • انجام تمرین دانشجویی راینو

 • انجام پروژه کاردانی با نرم افزار Rhino

 • انجام پروژه کارشناسی با نرم افزار Rhino

 • انجام پروژه کارشناسی ارشد با نرم افزار Rhino

 • انجام پروژه دکتری با نرم افزار Rhino

 • انجام پروژه های کلاسی Rhinoceros 3D

 • انجام پروژه رشته معماری راینو

 • انجام پروژه پایانی با راینو

 • انجام مدل سازی سه بعدی در راینو

 • انجام پروژه طراحی با راینو

 • انجام پروژه طراحی جواهرات با راینو

 • برآورد قیمت انجام پروژه دانشجویی راینو (ارائه قیمت منطقی و متناسب در انجام پروژه راینو)

 • انجام پروژه طراحی دکوراسیون با راینو

 • انجام برنامه‌نویسی تصویری با راینو
 • انجام پروژه مدلسازی با راینو

 • انجام پروژه مدل‌سازی اطلاعات با راینو

 • انجام پروژه طراحی جواهرات و اجسام ویژه با راینو

 • انجام پروژه های طراحی محصول (Industrial Design) با راینو

 • انجام پروژه های تجاری راینو

 • انجام پروژه طراحی انیمیشن در Rhino

 • انجام پروژه سه بعدی کردن احجام در راینو

 • انجام پروژه طراحی رایانه ای و ساخت رایانه ای

 • انجام پروژه مهندسی معکوس در راینو

 • انجام پروژه طراحی کاریکاتور در راینو

 • انجام پروژه طراحی هواپیما در راینو

 • انجام پروژه طراحی مبلمان در راینو

 • انجام پروژه طراحی فیلم و سریال در راینو

 • انجام پروژه های طراحی دریایی (Marine Design) در راینو

 • انجام پروژه های شخصیت پردازی و طراحی چهره (Figures Design) در راینو

 • انجام پروژه های صنعت هوایی (Aircraft Design) در راینو

 • انجام پروژه های صنعت خودرو (Vehicle Styling Design) در راینو

 • انجام پروژه تولید فرم های پیچیده با راینو

 • انجام مشاوره برای رفع ایراد پروژه راینو در سریع ترین زمان

انجام پروژه راینو در پایان نامه :

بسیاری از رشته های مهندسی از نرم افزار راینو در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.زیرا راینو یک نرم افزار بسیار عالی و کاربردی برای انجام پروژه های مختلف در حوزه های طراحی سه بعدی می باشد.بسیاری از دانشجویان برای انجام پایان نامه خود نیاز دارند بخشی از پروژه که معمولا بحث پیاده سازی نرم افزاری آن است با استفاده از روش های مختلف با نرم افزار Rhinoceros 3D انجام شود.ما در همیارپروژه میتوانیم برای انجام این موارد به شما کمک کنیم تا هم یاد بگیرید و هم کارتان را به نحو احسن به نتیجه برسانید.

سفارش پروژه راینو به صورت تضمینی و فوری : 

اگر کاری فوری دارید میتوانید روی ما حساب کنید.ما مجریانی داریم که پروژه Rhinoceros 3D را فوری و در زمان بسیار کوتاه و بصورت ۱۰۰% تضمینی به شما ارائه خواهند داد.این فوری بودن حتی میتواند یک روز یا چند ساعت باشد.

بهترین موسسه و سایت برای انجام پروژه راینو Rhinoceros 3D :

برای انتخاب یک سایت و مرکز معتبر باید نکاتی را درنظر بگیرید.این نکات عبارتند از داشتن مجوزهای فعالیت از مراکز دولتی را داشته باشد.داشتن نماد اعتماد الکترونیک میتواند تا حد زیادی خیال شما را از سایتی که میخواهید کار را به آن بسپارید راحت نماید.سابقه فعالیت ، تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کاربران نیز به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای برون سپاری پروژه راینو خود یاری خواهد رساند.

گروه همیارپروژه مرجع اصلی انجام پروژه های راینو (Rhinoceros 3D) :

گروه همیارپروژه بعنوان اصلی ترین مرکز تخصصی انجام پروژه های راینو (Rhinoceros 3D) با دارا بودن کادر مجرب و متخصصان آمادگی ارائه خدمات لازم به شما را در زمینه ی پروژه راینو را دارا می باشد.به همین منظور شما می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. و پس از ارسال جزییات مربوط به پروژه خود شامل مقالات بیس و نوآوری های تعریف شده از کمک و راهنمایی های ایشان در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر همیارپروژه با بررسی مقاله بیس و همچنین نوآوری های مد نظر شما اقدام به انجام پروژه راینو شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

انجام پروژه های کمک آموزشی راینو :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی راینو هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را یاد بگیرید و ارائه دهید. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی داشته باشید، برای شما فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه با Rhinoceros 3D ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه راینو با آموزش کامل : 

همیارپروژه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که درصورت درخواست بتوانند بعداز انجام پروژه یک فیلم آموزشی از نحوه انجام و اجرای پروژه با راینو خود را دریافت نمایند.این مورد حتما باید در ابتدای درخواست کارفرمای گرامی قید گردد.

انجام پروژه پایانی با راینو :

انجام پروژه پایانی با Rhinoceros 3D از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پروژه پایانی ، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.این کار بصورت مرحله ای و فصل به فصل صورت گرفته و پیاده سازی آن با نرم افزارهای مختلف قابل انجام خواهد بود.

انجام پروژه های Rhinoceros 3D در سراسر ایران و جهان : 

به دلیل اینکه همه پروژه در سایت همیارپروژه بصورت آنلاین انجام می شود پس ما قادریم هر نوع پروژه ای را که بتوان بصورت آنلاین تحویل داده را در سراسر ایران و جهان قبول کرده و انجام دهیم.مهم نیست ساکن کجا هستید مهم این است که بتوانید توضیحات پروژه Rhinoceros 3D خود را به ما برسانید تا برای شما بهترین مجری و قیمت را پیشنهاد دهیم.

انجام پروژه های صنعتی و شرکتی و تجاری با Rhinoceros 3D :

سایت همیارپروژه با سابقه و تجربه ای چندین ساله و کار با شرکت ها و مراکز صنعتی توانسته رزومه ای درخشان کسب نماید.اگر شما شرکت و یا واحد صنعتی هستید میتوانید پروژه های کوچک و بزرگ خود را به ما واگذار کنید.ما میتوانیم برای پروژه های بزرگ قرارداد حضوری با شما ببندیم و در رابطه با همه موارد به شما تضمین دهیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید.

ضمانت در انجام پروژه راینو توسط همیارپروژه:

پروژه راینو شما توسط مجریان با تجربه ای انجام می گیرد که حتما رزومه ای عالی دارند و ده ها پروژه موفق در سایت داشته اند.اما همیارپروژه با این وجود باز هم تا زمان تایید پروژه توسط شما هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا کار توسط شما دریافت و تایید گردد.

معرفی نرم افزار راینو :

نرم افزار راینو (Rhinoceros 3D) یک نرم افزار طراحی سه بعدی یا به عبارت بهتر نرم افزار طراحی صنعتی است. برای مدل سازی صفحات و حجم های پیچیده از راینو استفاده میشود.از نرم افزار راینو در فرایندهای طراحی به کمک کامپیوتر ( CAD )، تولید به کمک کامپیوتر ( CAM )، نمونه سازی سریع، چاپ سه بعدی و مهندسی معکوس در صنایع معماری، طراحی صنعتی (طراحی خودرو، طراحی کشتی)، طراحی محصول (طراحی جواهرات و همچنین رسانه و طراحی گرافیکی استفاده می شود.

کاربردهای نرم افزار راینو :

نرم افزار راینو در رشته ها و گرایش های مختلف اعم از طراحی رایانه ای (CAD) ، ساخت رایانه ای (CAM) ، ساخت سریع فرم بحالت اتود زنی اولیه ، چاپ سه بعدی و خصوصا در مهندسی معکوس در رشته ها و گرایش های متفاوتی همچون معماری ، طراحی خودرو ، صنعت دریا (کشتی سازی و…) ، طراحی کفش ، جواهر سازی و… کاربرد دارد. راینو برای سیستم عامل ویندوز و مک انتشار داده شده است.

مشاوره در انجام پروژه راینو :

مشاوره در انجام پروژه راینو  توسط کارشناسان همیارپروژه انجام میشود. این کارشناسان از ابتدا انتهای پروژه راینو در کنار شما خواهند بود. و با ارائه گزارش کامل شما را کامل در روند انجام کاری پروژه راینو قرار خواهند داد.جهت ارائه مشاوره در انجام پروژه راینو خود می توانید به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

سفارش پروژه راینو :

برای سفارش پروژه راینو میتوانید از طریق فرم سفارش پروژه اقدام نمایید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.اگر بخواهید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید میتوانید با شماره های ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ و ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ در واتساپ به ما پیام دهید. پروژه های راینو شما بررسی شده و در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

کمترین زمان تحویل پروژه راینو :

زمان انجام پروژه راینو با توجه به سختی کار و زمان اعلام شده توسط مشتری تنظیم میگردد ولی همواره سعی بر این بوده که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.برای انجام پروژه فوری هم میتوانید با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید تا سریعتر به کارتان رسیدگی شود.

مراحل انجام پروژه راینو در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه راینو برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه راینو شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه راینو :

مهمترین بخش سفارش پروژه راینو شما انتخاب یک محقق کاربلد و حرفه ای راینو با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص راینو در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان راینو می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت مناسب پروژه راینو Rhino پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی در انجام پروژه راینو :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام راینو تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه راینو است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه راینو ، پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام و تحویل پروژه راینو به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

نحوه سفارش پروژه راینو در سایت همیارپروژه :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه راینو از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه راینو به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk 

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.