با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های راینو (Rhinoceros 3D)

انجام پروژه های نرم افزار راینو (Rhinoceros 3D)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های راینو (Rhinoceros 3D) آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با بهترین کیفیت انجام دهد.جهت سفارش پروژه راینو با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی @fnalk  پیام دهید.

معرفی نرم افزار راینو :

نرم افزار راینو (Rhinoceros 3D) یک نرم افزار طراحی سه بعدی یا به عبارت بهتر نرم افزار طراحی صنعتی است. برای مدل سازی صفحات و حجم های پیچیده از راینو استفاده میشود.از نرم افزار راینو در فرایندهای طراحی به کمک کامپیوتر ( CAD )، تولید به کمک کامپیوتر ( CAM )، نمونه سازی سریع، چاپ سه بعدی و مهندسی معکوس در صنایع معماری، طراحی صنعتی (طراحی خودرو، طراحی کشتی)، طراحی محصول (طراحی جواهرات و همچنین رسانه و طراحی گرافیکی استفاده می شود.

انجام پروژه های راینو

کاربردهای نرم افزار راینو :

نرم افزار راینو در رشته ها و گرایش های مختلف اعم از طراحی رایانه ای (CAD) ، ساخت رایانه ای (CAM) ، ساخت سریع فرم بحالت اتود زنی اولیه ، چاپ سه بعدی و خصوصا در مهندسی معکوس در رشته ها و گرایش های متفاوتی همچون معماری ، طراحی خودرو ، صنعت دریا (کشتی سازی و…) ، طراحی کفش ، جواهر سازی و… کاربرد دارد. راینو برای سیستم عامل ویندوز و مک انتشار داده شده است.

انجام پروژه های دانشجویی راینو : 

با توجه به اینکه اکثر مراجعه کنندگان به سایت همیارپروژه دانشجویان هستند بیشتر پروژه های دریافتی ما پروژه های دانشجویی راینو می باشد به همین خاطر ما در طی این چندسال فعالیت خود واقفیم که کاری که باید به دانشجو تحویل داده شود  حتما بهمراه گزارش کار و آموزش باشد تا دانشجو بتواند آن را در کلاس ارائه دهد.ما آماده ایم پروژه های دانشجویی با نرم افزار راینو را با بهترین کیفیت انجام دهیم.

نمونه پروژه های راینو:

موسسه همیارپروژه تاکنون پروژه های زیادی را در حوزه نزم افزار راینو انجام داده است که برخی از این پروژه ها را در سایت جهت دانلود شما عزیزان بارگزاری نموده است که میتوانید از طریق لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: نمونه پروژه های راینو

مراحل انجام پروژه راینو : 

بعداز اینکه شما پروژه راینو را در سایت ما سفارش دادید ما در عرض کمتر از دو ساعت به شما پاسخ می دهیم و قیمت و زمان انجام پروژه را که توسط مجریان همیارپروژه تعیین می گردد را به شما اطلاع میدهیم.درصورتی که شما موافق شرایط اعلامی از سوی مجریان ما بودید نصف هزینه را ابتدای کار واریز میکنید و پروژه در زمان تعیین شده به اتمام خواهد رسید. بعداز اتمام کار خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای شما ارسال می شود و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما دریافت می گردد و کار بصورت کامل به شما تحویل داده می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید تا کار را بررسی کرده و اگر اصلاحاتی نیاز دارد ما آن را انجام دهیم.

انجام پایان نامه با نرم افزار راینو :

اگر پایان نامه ای دارید که در آن میخواهید از نرم افزار راینو استفاده کنید می توانید آن را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت برایتان انجام دهیم و آن را به شما آموزش دهیم که بتوانید در جلسه دفاع سربلند باشید.

انجام مقاله و استفاده از نرم افزار راینو :

مقالات دانشگاهی ، کنفرانسی ، علمی پژوهشی ، ISI  و مروری را میتوانیم با بکارگیری نرم افزار راینو برای شما با کیفیتی تضمینی انجام دهیم تا در سوابق علمی خود از آن استفاده نمایید.یکبار همیارپروژه را امتحان کنید!

نحوه سفارش پروژه :

با توجه به اینکه پروژه های راینو Rhinoceros 3D توسط دانشجوی دکتری و استاتید در همیارپروژه انجام میشود، که تجریه چندین ساله در انجام پروژه دارند اطمینان در سفارش پروژه های راینو از اهداف اصلی گروه همیارپروژه می باشد.

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های راینو از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از مراجعه به مراکز آموزشی بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.