totop

انجام پروژه مهندسی نفت

انجام پروژه مهندسی نفت

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های مهندسی نفت آماده است تا پروژه های شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه مهندسی نفت با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

معرفی رشته مهندسی نفت:

امروزه نفت محور سیاست و اقتصاد در کل دنیا و منبع اصلی انرژی می باشد. نفت خام در انگلیسی “Petroleum” نام دارد. در واقع نفت خام ترکیبی از هیدورکربن های مختلف از جمله: کربن، هیدروژن، نیتروژن، اکسیژن و گوگرد می باشد. که در اعماق زمین شکل می گیرد. رشته مهندسی نفت “Petroleum Engineering” بدلیل وجود نفت و گاز فراوان در کشور ما، اهمیت پیدا کرده است. این رشته جهت افزایش تولید و بهره برداری از منابع هیدروکربوری زیرزمینی کشور، ایجاد شده است.

گرایش های مختلف رشته مهندسی نفت:

 1.  گرایش اکتشاف نفت: در این گرایش به شناخت و تشخیص لایه های هیدروکربوری نفت و گاز توسط مطالعه چین ها، نقشه های توپوگرافی، گسل ها و … پرداخته می شود.
 2. گرایش مهندسی مخازن هیدروکربوری: در این گرایش مخازن نفت و گاز تعیین می گردد. همچنین به محاسبه هیدروکربورهای سازندهای زیرزمینی، بررسی و ارزیابی سیالات مخازن و تعیین مشخصات جریان سیالات در مخازن پرداخته می شود.
 3. گرایش حفاری و استخراج نفت: در این گرایش به شناخت و طراحی تجهیزات حفاری و نحوه انجام عملیات حفاری نفت و گاز پرداخته می شود. هدف از این گرایش، شناخت روش های کم هزینه با کارایی بیشتر جهت بهره برداری بهتر از مخازن هیدروکربوری می باشد.
 4. گرایش بهره برداری از نفت: بدلیل اینکه بیشتر مخازن نفتی کشور از روش های طبیعی قابل برداشت نیستند، حضور مهندسین بهره برداری در حین تولید این امر را امکانپذیر می کند. این گرایش، روش های اصولی برداشت های ثانویه و ثالثیه از مخازن نفت را ممکن می سازد.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های مهندسی شیمی

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه های متلب Matlab

برای انجام پروژه مهندسی نفت باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های مهندسی نفت و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه مهندسی نفت را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه های مهندسی نفت در کلیه گرایش ها، باید سفارش خود را از طریق لینک های زیر ثبت نمایید و یا با شماره تماس های ذکر شده در سایت، تماس حاصل نمایید.

انجام پروژه های تجاری مهندسی نفت:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه، پروژه های تجاری هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به کمک آموزشی ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه مهندسی نفت ارائه خواهیم داد.

چرا پروژه مهندسی نفت خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های مهندسی نفت و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه مهندسی نفت شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!

زمان انجام پروژه مهندسی نفت چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه های مهندسی نفت در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

کیفیت در پروژه مهندسی نفت به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام پروژه های مهندسی نفت از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.

مراحل انجام پروژه های مهندسی نفت در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه مهندسی نفت برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نمونه پروژه های آماده مهندسی نفت:

موسسه همیارپروژه تاکنون ده ها پروژه مهندسی نفت را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده مهندسی نفت بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید:  نمونه پروژه های آماده مهندسی نفت 

نحوه سفارش پروژه مهندسی نفت:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های مهندسی نفت از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:ثبت سفارش در تلگرام


ثبت سفارش در واتساپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها : , , ,

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.