totop

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع

در مواقع فراوانی شاهد آن هستیم که کاربران در انجام پروژه مهندسی صنایع خود دچار مشکل هستند و به دنبال مکان مطمئنی برای برون سپاری پروژه صنایع خود می گردند. همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه ارائه خدمات انجام پروژه صنایع آماده است تا پروژه های آموزشی ، دانشگاهی ، تجاری و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی برعهده گرفته و با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد .

جهت سفارش پروژه مهندسی صنایع توضیح پروژه خود را به واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ یا ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال کنید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.هزینه انجام کار رشته مهندسی صنایع در سایت همیارپروژه عادلانه است.همچنین سفارش پروژه صنایع خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای برون سپاری و مشاوره در سفارش و انجام پروژه مهندسی صنایع می باشد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه مهندسی صنایع مورد نیاز است؟

برای ثبت سفارش پروژه مهندسی صنایع اطلاعاتی از قبیل عنوان پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان پروژه ، فایلهای مورد نیاز ، شماره تماس و توضیحات کامل کار نیاز است که میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید.

مدت زمان بررسی پروژه مهندسی صنایع چقدر است؟

بررسی پروژه شما از ۱ تا ۵ ساعت نهایتا مورد بررسی قرار میگیرد و قیمت کارشناسی شده به شما اعلام می شود.درصورت فورس و فوری بودن پروژه مهندسی صنایع شما این زمان بررسی کمتر خواهد شد.

هزینه و نحوه قیمت دهی یا تعرفه برای پروژه های صنایع چگونه است؟

قیمت دهی در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای انجام می شود.به این معنی که پروژه شما برای ده ها مجری متخصص مهندسی صنایع که رزومه درخشانی دارند ارسال شده و کمترین قیمت اعلامی از سمت یک مجری مطمئن به شما اعلام میگردد.

مدت زمان و تضمین کیفیت انجام پروژه مهندسی صنایع به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های مهندسی صنایع در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

ما برای تضمین کیفیت برای پروژه های صنایعی به شما نمونه کارهایی را ارائه خواهیم داد تا متوجه سطح توان تیم ما شوید و با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.در صورت درخواست شما فیلم توضیح کامل پروژه برای شما ارسال می گردد.

چه کارشناسی پروژه صنایع شما را انجام خواهد داد؟

مجری یا کارشناسی که پروژه صنایع شما را بعهده می گیرد حتما از قبل توسط سایت تایید شده و این تاییده به دلیل رزومه خوب و انجام پروژه های متعدد است.همیارپروژه هرگز پروژه شما را به مجریان تازه کار واگذار نخواهد کرد.کار توسط اساتید و یا دانشجویان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه مهندسی صنایع انجام خواهد شد.

چطور میتوانم به سایت همیارپروژه برای انجام پروژه مهندسی صنایع خود اعتماد کنم؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های صنایع و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه مهندسی صنایع  شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

چطور می توانم نمونه پروژه های انجام شده مهندسی صنایع در سایت همیارپروژه را ببینم؟

موسسه همیارپروژه تاکنون صدها پروژه صنایع را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده مهندسی صنایع بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های آماده مهندسی صنایع

گارانتی در انجام پروژه مهندسی صنایع :

همیارپروژه بعداز تحویل پروژه نیز به شما فرصت بررسی می دهد تا هر گونه مشکل و ایرادی و ابهامی در کار مشاهده کردید آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا برطرف گردد.ما تا رفع کامل ایرادات پروژه در زمان پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.شما در ساعات کاری سایت (۸ تا ۲۳) میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا و یا تماس تلفنی با ما برای رفع ایرادات پروژه خود در ارتباط باشید.

انجام پروژه صنایع در همه مقاطع تحصیلی:

گروه همیارپروژه با توجه به اینکه با متخصصین زیادی در سراسر کشور همکاری داشته و تاکنون هزاران پروژه مهندسی صنایع را با موفقیت به اتمام رسانده است می تواند هر نوع پروژه ای را که در حوزه صنایع است به عهده بگیرد و بصورت تضمینی کار را برایتان انجام دهد.این پروژه های میتوانند در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری باشند.پس نگران سختی کار خود نباشید.

پس خدمات همیارپروژه برای مقاطع زیر امکان پذیر می باشد :

انجام پروژه مهندسی صنایع کاردانی

انجام پروژه مهندسی صنایع کارشناسی

انجام پروژه مهندسی صنایع کارشناسی ارشد

انجام پروژه مهندسی صنایع دکتری

انجام پروژه مهندسی صنایع با قیمت مناسب

مشاوره در انجام پروژه های مهندسی صنایع :

اکثرا شاهد هستیم مهندسین در انجام پروژه صنایع با مشکل  مواجه هستند و به دنبال یک جای مطمئن برای برون سپاری پروژه های مهندسی صنایع خود هستند گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه مهندسی صنایع همانند یک راهنما در انجام پروژه کنار شما خواهد بود.میتوانید از ما در رابطه ما موضوع پروژه و چگونگی انجام آن کمک بگیرید.ما سعی خواهیم کرد بهترین کارشناس و برنامه نویس را برای پروژه های شما معرفی نماییم.

خدمات ما در رابطه با پروژه های مهندسی صنایع : 

برخی از خدمات مهندسی صنایع که در همیارپروژه قابل انجام هست :

انجام پروژه های کمک آموزشی مهندسی صنایع

انجام پروژه های مهندسی صنایع در همه مقاطع تحصیلی (کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری)

انجام پروژه های مهندسی صنایع با متلب

انجام پروژه های مهندسی صنایع با پایتون

انجام پروژه مهندسی صنایع با آرنا

انجام پروژه مهندسی صنایع با MSP

انجام پروژه مهندسی صنایع با گمز

انجام پروژه مهندسی صنایع با مینی تب

انجام پروژه مهندسی صنایع با لینگو

انجام پروژه مهندسی صنایع با ونسیم

انجام پروژه مهندسی صنایع با کامفار

انجام پروژه مهندسی صنایع با پریماورا

انجام پروژه مهندسی صنایع اکسل

انجام پروژه مهندسی صنایع با اکسس

انجام پروژه مهندسی صنایع با اکسپرت چویس

انجام پروژه مهندسی صنایع با spss

انجام پروژه های کلاسی و پایانی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع برای شرکت ها و سازمان ها

انجام پروژه کدنویسی مهندسی صنایع

انجام پروژه شبیه سازی و پیاده سازی مقاله مهندسی صنایع (برای انجام پیاده سازی مقاله با پایتون و انجام پیاده سازی مقاله با متلب کلیک کنید.)

انجام پروژه الگوریتم های مهندسی صنایع در هر نرم افزاری

انجام پروژه مهندسی صنایع با C++

انجام پروژه‌های مهندسی صنایع در حوزه نظامی

انجام پروژه مهندسی صنایع در صنعت خودروسازی

انجام پروژه مهندسی صنایع در حوزه فضانوردی

مشاوره انجام پروژه‌های درسی مهندسی صنایع

شبیه‌ سازی مقاله مهندسی صنایع

انجام کلیه پروژه های مهندسی صنایع

انجام پروژه‌های مهندسی صنایع سازمانی

مشاوره و انجام پروژه پایانی مهندسی صنایع

مشاوره و انجام مقاله های داخلی و  ژورنال در زمینه مهندسی صنایع

مشاوره و تالیف کتب در زمینه رشته مهندسی صنایع

ترجمه تخصصی متون مربوط به رشته مهندسی صنایع

انجام پروژه های مهندسی صنایع با متلب و پایتون:

غالب پروژه های مرتبط با علم مهندسی صنایع با زبان های متلب و پایتون بصورت عملی پیاده سازی میگردند.این دو زبان دارای توانمندی های بی نظیری برای انجام پروژه های مهندسی صنایع هستند.متلب با داشت صدها کتابخانه مختلف ابزاری بسیار عالی برای کدنویسی مسائل پیچیده یادگیری ماشین ، پردازش تصویر و موارد مرتبط با ریاضی است و همچنین پایتون یک محیط ساده و عالی و پرسرعت را برای پیاده سازی هر نوع پروژه ای برایتان فراهم میسازد.شما میتوانید داده های حجیم را در پایتون براحتی استفاده نمایید.

مهندسی صنایع:

(به انگلیسی: Industrial Engineering.). از شاخه‌های مهندسی است، که می‌کوشد با تلفیق دانش مهندسی، ریاضیات، اقتصاد و مدیریت، کارایی سیستم‌های تولیدی، فرایندها و سازمان‌ها را بهبود دهد.

مهندسی صنایع به‌طور کلی اثربخشی، کارایی، تطبیق پذیری، پاسخ گویی، کیفیت و بهبود مستمر کالاها، خدمات و سودآوری را مدنظر قرار می‌دهد.پیشینه کاربردی مهندسی صنایع به نخستین سال‌های انقلاب صنعتی بازمی‌گردد، ولی از نظر آکادمیک و علمی، مهندسی صنایع نخستین بار توسط فردریک تیلور به کار برده شد.

مهندسی صنایع ابتدا به عنوان یک شاخه فرعی از مهندسی مکانیک شناخته می‌شد، در سال ۱۹۰۹ دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نخستین دپارتمان مستقل رشته مهندسی صنایع را بنیان نهاد.

چگونه یک برنامه نویس پروژه مهندسی صنایع را در همیارپروژه استخدام کنیم؟

برای استخدام و واگذاری یک پروژه به یک برنامه نویس در سایت همیارپروژه باید ابتدا توضیحات را برای اپراتور سایت ارسال کنید و اپراتور سایت بهترین برنامه نویس را بهمراه بهترین قیمت برای کارتان درنظر می گیرد و مسئولیت کار را به ایشان واگذار میکند.در واقع شما با این کار یک برنامه نویس مورد تایید سایت را با نظارت سایت استخدام نموده اید که می تواند برای بالا بردن موفقیت انجام پروژه مهندسی صنایع شما بسیار تاثیرگذار باشد زیرا ما کار را به شخصی میسپاریم که صدها پروژه موفق در سایت ما داشته است و تضمین انجامش را در واقع به سایت همیارپروژه سپرده اید.هزینه استخدام یک مهندس صنایع نیز در کمترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

مشکلات دانشجویان در انجام پروژه مهندسی صنایع : 

اغلب دانشجویان به دلیل پیچیدگی های زیاد درس ها و مباحث مهندسی صنایع با انجام پروژه های آن نیز مشکل دارند.چون به ناگاه با مباحثی آشنا می شوند که قبل از آن خیلی در مورد آن پرداخت نشده بود.علی الخصوص زمانی که این پروژه نیاز به کدنویسی با یک زبان برنامه نویسی همچون متلب و پایتون نیز داشته باشد که مشکل رو دوچندان می کند.به همین خاطر برای اینکه بتوانند به مرور انجام پروژه های مهندسی صنایع دانشجویی خود را خودشان انجام دهند نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند.نمونه پروژه های مهندسی صنایع میتواند کمک بسیاری به آنها نماید.ما در همیارپروژه سعی میکنیم که پروژه ها را بصورت آموزشی به دانشجویان ارائه دهیم تا علاوه بر انجام پروژه یادگیری آن هم برای دانشجو آسان گردد.

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی مهندسی صنایع : 

همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص برای انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع میتواند بصورت آموزش مجور و تضمینی کارها را به شما تحویل دهد و بعداز تحویل نیز تا رفع کامل ابهامات و ایرادات در کنارتان باشد.این مورد جز وظایف ذاتی سایت همیارپروژه است که سعی در گسترش فرهنگ یادگیری و افزایش سواد عمومی جامعه می نماید.

برخی از مواردی که همیارپروژه میتواند برایتان انجام دهد عبارتند از :

 • انجام تمرین دانشجویی مهندسی صنایع
 • انجام پروژه های کلاسی مهندسی صنایع
 • انجام پروژه پایانی مهندسی صنایع
 • انجام پروژه مهندسی صنایع پیشرفته 

انجام پایان نامه مهندسی صنایع :

بسیاری از رشته های مهندسی از علم مهندسی صنایع در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.زیرا مهندسی صنایع یک علم نوین بوده که هرروز نیز در حال تکامل بیشتر است.بسیاری از دانشجویان برای انجام پایان نامه خود نیاز دارند بخشی از پروژه که معمولا بحث پیاده سازی نرم افزاری آن است با استفاده از الگورتیم های مهندسی صنایع و زبان های برنامه نویسی و یا نرم افزارهای مهندسی صنایع انجام شود.ما در همیارپروژه میتوانیم برای انجام این موارد به شما کمک کنیم تا هم یاد بگیرید و هم کارتان را به نحو احسن به نتیجه برسانید.

سفارش انجام پروژه مهندسی صنایع به صورت تضمینی و فوری : 

اگر کاری فوری دارید میتوانید روی ما حساب کنید.ما مجریانی داریم که پروژه مهندسی صنایع را فوری و در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی به شما ارائه خواهند داد.این فوری بودن حتی میتواند یک روز یا چند ساعت باشد.

انجام پروژه های مهندسی صنایع نرم افزاری از قبیل

 1. مشاوره و اجرای تحلیل های آماری با نرم افزار های SPSS، E-views، Minitab و …
 2. مشاوره و اجرای تحلیل مدل های ریاضی با نرم افزار های Lingo، Gams، Matlab و …
 3. مشاوره و تدوین مدل های ساختاری با نرم افزار های Amos، ISM، Vensim و …
 4. مشاوره و اجرای شبیه سازی های مورد نیاز با نرم افزار Arena و ….
 5. مشاوره و اجرای پروژه های برنامه زمانبندی پروژه (کنترل پروژه)  با نرم افزار های MS-project ، Primavera، taskmerline
 6. مشاوره و انجام پروژه های تصمیم گیری چند معیاره MCDM
 7. مشاوره و انجام پروژه های تصمیم گیری چند معیاره MCDM فازی
 8. ترجمه متون تخصصی مهندسی صنایع
 9. طراحی پرسشنامه‌های استاندارد جهت بررسی مدل های مفهومی
 •  همچنین پروژه های تخصصی در زمینه های مدل سازی ریاضی، الگوریتم های بهینه سازی، داده کاوی و … قابل انجام می باشد.

ثبت سفارش سفارش پروژه مهندسی صنایع

بهترین موسسه و سایت برای انجام پروژه مهندسی صنایع :

برای انتخاب یک سایت و مرکز معتبر باید نکاتی را درنظر بگیرید.این نکات عبارتند از داشتن مجوزهای فعالیت از مراکز دولتی را داشته باشد.داشتن نماد اعتماد الکترونیک میتواند تا حد زیادی خیال شما را از سایتی که میخواهید کار را به آن بسپارید راحت نماید.سابقه فعالیت ، تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کاربران نیز به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای برون سپاری پروژه صنایع خود یاری خواهد رساند.

انجام پروژه های کمک آموزشی مهندسی صنایع :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی مهندسی صنایع هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را یاد بگیرید و ارائه دهید. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی داشته باشید، برای شما فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه مهندسی صنایع ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه صنایع با آموزش کامل : 

همیارپروژه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که درصورت درخواست بتوانند بعداز انجام پروژه یک فیلم آموزشی از نحوه انجام و اجرای پروژه مهندسی صنایع خود را دریافت نمایند.این مورد حتما باید در ابتدای درخواست کارفرمای گرامی قید گردد.

انجام پروژه پایانی مهندسی صنایع :

انجام پروژه پایانی مهندسی صنایع از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پروژه پایانی مهندسی صنایع ، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.این کار بصورت مرحله ای و فصل به فصل صورت گرفته و پیاده سازی آن با زبانها و نرم افزارهای مختلف قابل انجام خواهد بود.

انجام پروژه های مهندسی صنایع در سراسر ایران و جهان : 

به دلیل اینکه همه پروژه در سایت همیارپروژه بصورت آنلاین انجام می شود پس ما قادریم هر نوع پروژه ای را که بتوان بصورت آنلاین تحویل داده را در سراسر ایران و جهان قبول کرده و انجام دهیم.مهم نیست ساکن کجا هستید مهم این است که بتوانید توضیحات پروژه مهندسی صنایع خود را به ما برسانید تا برای شما بهترین مجری و قیمت را پیشنهاد دهیم.

انجام پروژه های مهندسی صنایع در همه گرایش ها :

 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها 
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش سیستم های سلامت 
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش مدیریت نوآوری و فناوری 
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش مدلسازی سیستم های کلان 
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش آینده‌ پژوهی 
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش سیستم های مالی
 • انجام پروژه های مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تأمین

انجام پروژه های مهندسی صنایع با متلب:

یکی از کاربردی ترین نرم افزارها در رشته مهندسی صنایع نرم افزار متلب می باشد که در انجام پروژه های مهندسی صنایع بسیار مفید است.ما آماده ایم با این نرم افزار قوی پروژه های شما را انجام دهیم.

شبیه سازی مقاله مهندسی صنایع :

همیارپروژه تاکنون ده ها مورد پیاده سازی مقالات مهندسی صنایع را انجام داده است و قادر است هرگونه مقاله ای را در هر نرم افزاری شبیه سازی نماید.مقالاتی را که میخواهید با کیفیتی عالی شبیه سازی شود به ما بسپارید.

انجام پروژه های صنعتی و شرکتی و تجاری مهندسی صنایع :

سایت برنامه نویسی همیارپروژه با سابقه و تجربه ای چندین ساله و کار با شرکت ها و مراکز صنعتی توانسته رزومه ای درخشان کسب نماید.اگر شما شرکت و یا واحد صنعتی هستید میتوانید پروژه های کوچک و بزرگ خود را به ما واگذار کنید.ما میتوانیم برای پروژه های بزرگ صنایع قرارداد حضوری با شما ببندیم و در رابطه با همه موارد به شما تضمین دهیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید.

چگونه بعنوان یک مجری یا فریلنسر صنایع با همیارپروژه همکاری کنیم؟

اگر شما یک متخصص حرفه ای در حوزه پروژه های مهندس صنایع هستید و رزومه خوبی در این حوزه دارید میتوانید به آیدی تلگرام @fnalk درخواست همکاری خود را ارسال کنید.بعداز بررسی درخواست همکاری برای انجام پروژه های صنایع و رزومه شما و درصورت تایید همکاری شما با ما آغاز خواهد شد.قبل از ارسال رزومه و درخواست خود شرایط همکاری برای انجام پروژه های صنایع با سایت همیارپروژه را مطالعه نمایید.

ضمانت در انجام پروژه مهندسی صنایع توسط همیارپروژه:

پروژه مهندسی صنایع شما توسط مجریان با تجربه ای انجام می گیرد که حتما رزومه ای عالی دارند و ده ها پروژه موفق در سایت داشته اند.اما همیارپروژه با این وجود باز هم تا زمان تایید پروژه توسط شما هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا کار توسط شما دریافت و تایید گردد.

ضمانت تحویل به موقع پروژه صنایع : 

موسسه همیارپروژه با پیگیری های مکرر و منظم و واگذاری پروژه به اشخاص متعهد و متخصص تحویل به موقع پروژه صنایع شما را تضمین می نماید.پس این ضمانت را به شما می دهد که ددلاین پروژه شما را درنظر گرفته و سر موقع به شما تحویل نماید.

انتخاب بهترین برنامه نویس برای انجام پروژه مهندسی صنایع :

مهمترین بخش سفارش پروژه مهندسی صنایع شما انتخاب یک برنامه نویسی کاربلد و حرفه ای مهندسی صنایع با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص مهندسی صنایع در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان مهندسی صنایع می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه مهندسی صنایع :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام کارهای مهندسی صنایع تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه مهندسی صنایع است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه مهندسی صنایع پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

مراحل انجام پروژه مهندسی صنایع در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه مهندسی صنایع خود برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش انجام پروژه مهندسی صنایع : 

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه مهندسی صنایع از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه مهندسی صنایع به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ – آیدی تلگرام : @hamyarprozheir

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.