با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

بخش‌های مختلف نرم‌افزار کریر Carrier HAPشنبه 04, سپتامبر 2021

بخش‌های مختلف نرم‌افزار کریر Carrier HAP

در ادامه آموزش های سایت همیارپروژه نرم افزار Carrier HAP ارائه خواهد شد .آموزشها از مقدماتی تا پیشرفته ادامه دارد و ما به شما  در نرم افزار Carrier HAP را یاد خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

 

معرفی بخش‌های مختلف نرم‌افزار

صفحه اصلی و نوارها

در ‏شکل زیر بخش‌های مختلف نرم‌افزار معرفی شده است. نرم‌افزار شامل ۴ نوار با عناوین نوار عنوان، نوار منو، نوار ابزار و نوار وضعیت به همراه دو صفحه با عناوین شاخه‌های کاربری و صفحه اصلی می‌باشد.

کریر

پنجره ورود داده‌ها

نرم‌افزار دارای پنجره‌های مختلف ورود داده می‌باشد. این پنجره‌ها می‌تواند به صورت ساده (مطابق ‏شکل۷-۴) و یا به صورت پنجره‌های تو در تو (مطابق ‏شکل۷-۸) باشد. برخی از داده‌های ورودی در تمامی مسائل و پروژه‌ها مشترک خواهد بود و کاربر می۲بایست حتماً آن‌ها را به صورت مناسب تکمیل نماید. داده‌های مروبط به اطلاعات هواشناسی محیط و ساختمان، خواص مصالح ساختمانی، موقعیت و مشخصات هندسی دیوارها از جمله این این اطلاعات می‌باشد. اما برخی از اطلاعات ازجمله وجود پارتیشن در ساختمان می‌تواند در برخی از مسائل استفاده نشود.

کریر

 

کریر

پنجره داده‌های زمانی

یکی از قابلیت‌های اصلی نرم‌افزار توانایی حل جریان ناپایا می‌باشد. بدین صورت که کاربر می‌تواند با دادن برنامه زمانی حضور افراد، روشن یا خاموش بودن تجهیزات الکتریکی و روشنایی و … بارهای حرارتی و برودتی را به صورت ناپایا محاسبه نماید. با این کار سیستم‌های تهویه‌ای که مجهز به سیستم‌های کنترلی هستند قادر خواهند بود با کاهش میزان کارکرد وسایل گرمایش و سرمایش، مصرف در بازه‌های زمانی غیرفعال ساختمان، میزان انرژی مصرفی کل ساختمان را بهینه و کاهش دهد.

کریر

 

در اینجا آشنایی با نرم افزار کریر به اتمام رسیده است و در آموزش های بعدی به مباحث دیگر آموزش Carrier HAP می پردازیم. همچنین از شما مخاطبین عزیز سایت همیارپروژه دعوت می کنم که برای پروژه کریر خود آموزش های ما را دنبال نمایید.

نویسنده : زهرا رستمی

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹– آیدی تلگرام : @fnalk

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

ثبت سفارش در واتس آپ ثبت سفارش در تلگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.