با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های pls

انجام پروژه های PLS

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های PLS آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه PLS با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

PLS چیست؟

PLS یکی از نرم افزارهایی است که برای مدل یابی یا تحلیل مسیر برای دیتا بکار می رود. PLS مخفف (Partial Least Squares) است که به معنی تحلیل حداقل مربعات جزئی می باشد. این نرم افزار در دانشگاه هامبورگ آلمان طراحی شده است. در این نرم افزار از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می شود. در نتیجه استفاده از این نرم افزار بر روی تمامی سیستم عامل ها امکانپذیر می باشد. خروجی نرم افزار را میتوان در قالب اکسل،لاتکس و یا صفحات وب مشاهده کرد.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA)

انجام پروژه های NCSS

انجام پروژه های proM

انجام پروژه های statistica

انجام پروژه های آرنا (Arena)

انجام پروژه های PLS:

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های PLS و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم افزار PLS میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پروژه های دانشجویی با PLS:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه، پروژه های دانشجویی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به دانشجو ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد. حتی اگر دانشجو درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه PLS ارائه خواهیم داد.

چرا پروژه PLS خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار PLS و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ دانشجویی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه PLS شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان انجام پروژه PLS چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه های PLS در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی میشود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

مراحل و کیفیت انجام پروژه های PLS در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

بعداز اینکه شما پروژه PLS خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه PLS:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های PLS از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.