" > انجام پروژه های statistica - بهترین کیفیت پروژه های آماری با statistica | همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های statistica

انجام پروژه های statistica

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه نرم افزارهای آماری آماده است تا در انجام پروژه های statistica شما را یاری کند و با بهترین کیفیت کار را برایتان انجام دهد.جهت سفارش پروژه با نرم افزار statistica با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی @fnalk پیام دهید.

نرم افزار STATISTICA:

از جمله نرم‌افزارهای تخصصی آماری و کنترل کیفیت بوده که محصول شرکت Statsoft می‌باشد.نرم افزار Statistica  نیز از نرم افزارهای معروف آماری می‌باشد که قابلیت های آن در برخی زمینه ها مانند امکان ارتباط بین عملیات در این نرم افزار با ویژوال بیسیک و در نتیجه انعطاف پذیری بسیار آن و قابلیت های گرافیکی و نمودارهای زیبا و راهنمای کامل جهت کار و استفاده از این نرم افزار، منحصر به فرد میباشد.

قابلیت های نرم افزار statistica : 

  • قابلیت سفارشی شدن، خودکار عمل کردن و توسعه یافتن
  • قابلیت رسم و ارائه بیش از صدها نوع نمایش گرافیکی با اتصال پویا بین نمودارها و داده ها (یعنی اتصالی که با تغییر داده ها نمودارها تغییر می کند.)
  • انواع رگرسیون خصوصاً انجام رگرسیون با هزاران متغیر
  • قابلیت انجام آنالیز واریانس و کوواریانس یک طرفه و چند طرفه
  • قابلیت برازش انواع توزیع ها به داده های عددی.
  • قابلیت انجام آماره های توصیفی، ضریب همبستگی، محاسبه احتمالات و …

انجام پروژه های statistica

خدمات مشابه همیارپروژه :

انجام پروژه های spss

انجام پروژه های لیزرل (Lisrel)

انجام پروژه های R

انجام پروژه های NCSS

انجام پروژه های کمک آموزشی statistica:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی ما پروژه های کمک آموزشی Statistica است ما این پروژه ها را با کیفتی عالی و بهمراه گزارش و توضیحات برای دانشجو انجام میدهیم تا بتواند آن را یاد بگیرید و در کلاس ارائه نماید.

انجام پروژه های کمک آموزشی statistica :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی ما پروژه های کمک آموزشی statistica است ما این پروژه ها را با کیفتی عالی و بهمراه گزارش و توضیحات برای دانشجو انجام میدهیم تا بتواند آن را یاد بگیرید و در کلاس ارائه نماید.

نمونه پروژه های statistica : 

گروه همیارپروژه تاکنون پروژه های آماری زیادی را با نرم افزار statistica انجام داده است که ما برخی از این پروژه ها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده ایم.جهت مشاهده این پروژه ها  به لینک روبرو مراجعه نمایید : نمونه پروژه های آماری

چرا پروژه statistica خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های statistica و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه statistica شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان پروژه statistica چقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه statistica تعیین زمان انجام پروژه می باشد.ما زمان انجام پروژه های statistica شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل و کیفیت انجام پروژه statistica : 

بعداز اینکه شما پروژه statistica خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه statistica :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های statistica از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.