" > انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA) سفارش پروژه مکس کیودا -پروژه دانشجویی مکس کیودا
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA)

انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA) آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه مکس کیودا با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

نرم افزارمکس کیودا:

نرم افزاری است که با تجزیه و تحلیل داده ها به دو دسته کمی و کیفی تقسیم بندی می گردد. این نرم افزار بوسیله گروه VERBI در برلین ساخته شده و توسعه یافته است. این نرم افزار برای محققان در زمینه آموزش، علوم اجتماعی، اقتصاد و دیگر حوزه هایی که در زمینه کاری شان دارای تجزیه و تحلیل داده های کیفی از جمله: فیلم، عکس و متن هستند، مناسبترین گزینه است.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های پردازش تصویر با متلب (Matlab)

انجام پروژه های داده کاوی با متلب (Matlab)

انجام پروژه تشخیص چهره با متلب و پایتون

انجام پروژه شبکه عصبی با متلب

انجام پروژه های رپیدماینر(Rapid miner)

انجام پروژه های مکس کیودا:

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های مکس کیودا و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه ، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم فزار مکس کیودا میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید

انجام پروژه های دانشجویی با مکس کیودا:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه پروژه های دانشجویی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و بهمراه گزارش و آموزش به دانشجو ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد.حتی اگر دانشجو درخواست فیلم آموزشی بدهد برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه مکس کیودا ارائه خواهیم داد.

انجام پایان نامه با مکس کیودا:

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری با مکس کیودا از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پایان نامه مکس کیودا، از ابتدای شروع کار یعنی نگارش پروپوزال تا دفاع اصولی از پایان نامه، همراه شما عزیزان می باشد.

زمان پروژه MAXQDA چقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه مکس کیودا تعیین زمان انجام پروژه می باشد. ما زمان انجام پروژه MAXQDA شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل و کیفیت انجام پروژه رپیدماینر (MAXQDA): 

بعد از اینکه شما پروژه مکس کیودا خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه مکس کیودا:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های مکس کیودا از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.