totop

انجام پروژه آرنا (Arena)

انجام پروژه آرنا(Arena)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص و سابقه ای چندین ساله در حوزه انجام پروژه آرنا آماده است تا پروژه Arena شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه آرنا با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk  یا @hamyarprozheir پیام دهید.همچنین میتوانید از طریق واتساپ شماره های ذکر شده پروژه ارنا خود را سفارش دهید.

معرفی نرم افزار آرنا:

آرنا یکی از نرم افزارهای کامل و پرکاربرد برای انجام شبیه سازی در رشته های مهندسی صنایع، کامپیوتر و دیگر رشته های مهندسی می باشد. در واقع آرنا یک نرم افزار شبیه سازی برای سیستم های گسسته پیشامد می باشد. که توسط شرکت system modeling ارائه گردیده است. نرم افزار آرنا براحتی توسط سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می شود.

ماژول های آرنا:

ساخت مدل های شبیه سازی با نرم افزار آرنا شامل بکارگیری اشکال مدلسازی که ماژول نام دارد، می باشد. که از پنل پایه قابل انتخاب است. در یک پنل دو مدل ماژول وجود دارد: ماژول فلوچارتی و ماژول داده ای.

ماژول های داده ای:  رایج ترین آنها از جمله: منبع، متغیر، برنامه، صف و مجموعه میباشند. که این ماژول ها در صفحات گسترده قابل تنظیم میباشند.

ماژول های فلوچارتی: این ماژول در پنجره مدل قرار گرفته و به شکل فلوچارت آنها را بهم متصل می نماید که منطق مدل را شرح میدهد.

رایج ترین آنها از جمله: تصمیم، دسته کردن، تخصیص دادن و ضبط کردن میباشند.

خدمات مشابه همیارپروژه :

انجام پروژه های پایتون Python

انجام پروژه های داده کاوی

انجام پروژه های داده کاوی با متلب (Matlab)

انجام پروژه های داده کاوی با پایتون (Python)

انجام پروژه های داده کاوی با کلمنتاین (Clementine)

انجام پروژه های آرنا:

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه آرنا و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه ، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم فزار آرنا میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پروژه های کمک آموزشی با آرنا:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه، پروژه های کمک آموزشی است، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و بهمراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد.حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه آرنا ارائه خواهیم داد.

 

انجام پروژه پایانی با آرنا:

انجام پروژه پایانی با آرنا از جمله مهمترین وظایف شما در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتید مجرب در زمینه انجام تحلیل داده پروژه پایانی آرنا، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.

چرا پروژه آرنا خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار آرنا (Arena) و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه آرنا شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان پروژه Arena چقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه آرنا تعیین زمان انجام پروژه می باشد.ما زمان انجام پروژه Arena شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل انجام پروژه آرنا در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  1. ارسال پروژه آرنا (Arena) برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
  2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
  3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
  4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
  5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
  6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
  7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
  8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
  9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه Arena:

مهمترین بخش سفارش پروژه ارنا شما انتخاب یک محقق کاربلد و حرفه ای آرنا با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص Arena در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان آرنا می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی در انجام پروژه های آرنا :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام آرنا تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه Arena است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه آرنا پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

نحوه سفارش پروژه آرنا:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های آرنا از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه ارنا به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:ثبت سفارش در تلگرام


ثبت سفارش در واتساپ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.