" > انجام پروژه های لیزرل Lisrel - سفارش پروژه لیزرل - پروژه لیزرل | همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های لیزرل Lisrel

انجام پروژه های لیزرل Lisrel

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های لیزرل (lisrel) آماده است تا پروژه های  شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه لیزرل یا شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

نرم افزار لیزرل (Lisrel) :

لیزرل یک نرم افزار تخصصی رشته آمار است که هدف آن برآورد مدل معادلات ساختاری برای متغیرهای آشکار و نهان را در مطالعات جامعه سنجی انجام می دهد.. اين نرم افزار با استفاده از همبستگي و کوواريانس اندازه گيري شده، مي‌تواند مقادير بارهاي عاملي، واريانسها و خطاهاي متغيرهاي مکنون را برآورد يا استنباط کند و از آن مي‌توان براي اجراي تحليل عاملي اکتشافي، تحليل عاملي مرتبه دوم، تحليل عاملي تاييدي و همچنين تحليل مسير (مدل يابي علت و معلولي با متغيرهاي مکنون) استفاده کرد. همچنین از این نرم افزار برای محاسبه تحلیل عاملی استفاده می شود. نرم افزار لیزرل Lisrel مکمل نرم افزار اس پی اس اس است که کارهای گرافیکی را بهتر از نرم افزار SPSS انجام می‌دهد.

مدل معادلات ساختاری (SEM) :

مدل يابي معادلات ساختاري (Structural equation modeling: SEM) يک تکنيک تحليل چند متغيري بسيار کلي و نيرومند از خانواده رگرسيون چند متغيري و به بيان دقيق‌تر بسط “مدل خطي کلي” (General linear model) یا GLM است. SEM به پژوهشگر امکان مي‌دهد مجموعه اي از معادلات رگرسيون را به صورت هم زمان مورد آزمون قرار دهد.با نرم افزار لیزرل (Lisrel) ، نسل اول مدل سازی معادلات ساختاری که روش های کواریانس محور است و به حجم نمونه بالا و نرمال بودن توزیع داده ها نیاز دارند، قابل انجام است.

انجام پروژه لیزرل

کاربردهای نرم افزار لیزرل lisrel :

  • تحلیل عاملی اکتشافی
  • تحلیل عاملی تاییدی
  • برازش مدل مفهومی
  • تحلیل مسیر
  •  تحليل رگرسيون چند متغيري
  • مدلهاي اقتصادي خاص داده‌هاي وابسته به زمان
  • مدلهاي برگشت پذير و برگشت ناپذير براي داده‌هاي مقطعي/ طولي
  • مدلهاي ساختاري کوواريانس
  • تحليل چند نمونه اي (مانند آزمون فرضيه‌هاي برابري ماتريس کوواريانس هاي، برابري ماتريس همبستگي ها، برابري معادلات و ساختارهاي عاملي و غيره)

خدمات مشابه همیارپروژه :

انجام پروژه های spss

انجام پروژه های NCSS

انجام پروژه های R

انجام پروژه های statistica

انجام پروژه های کمک آموزشی لیزرل:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی ما پروژه های کمک آموزشی lisrel است ما این پروژه ها را با کیفتی عالی و بهمراه گزارش و توضیحات برای دانشجو انجام میدهیم تا بتواند آن را یاد بگیرید و در کلاس ارائه نماید.

چرا پروژه LISREL خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار لیزرل (lisrel) و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ  شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه لیزرل شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان پروژه LISREL چقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه لیزرل تعیین زمان انجام پروژه می باشد.ما زمان انجام پروژه lisrel شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل و کیفیت انجام پروژه لیزرل (Lisrel): 

بعداز اینکه شما پروژه لیزرل خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه لیزرل:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های لیزرل از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.