" > انجام پروژه های مهندسی مکانیک | انجام پروژه دانشجویی مهندسی مکانیک - همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک توسط تیم همیارپروژه

تیم همیارپروژه آمادگی دارد تا پروژه های دانشجویی رشته مهندسی مکانیک را توسط تیم مجرب خود با کیفیتی عالی برای شما انجام دهد.جهت سفارش پروژه مکانیک با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

مهندسی مکانیک شاخه‌ای از مهندسی است، که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.

در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.به عبارت دیگر رشته مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون برای مثال بررسی حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. اما این که چگونه حرکت آن تنظیم گردد بر عهده مکانیک می‌باشد.

رشته مهندسی مکانیک دارای سه گرایش «طراحی جامدات ، حرارت و سیالات، ساخت و تولید» در مقطع لیسانس می‌باشد که البته در برخی دانشگاه ها دارای گرایشهای دیگری نیز هست.

نرم افزار هایی که ما میتوانیم برای انجام پروژه مهندسی مکانیک استفاده کنیم عبارتند از : انسیس Ansys ، آباکوس Abaqus ، متلب Matlab ، فرترن Fortran ، فلوئنت Fluent ،  کتیا Catia ، سالیدورک Solidwork ،  اتوکد ، کریر Carrier ، FluidFlow ، OpenFoam ، Workbench ،  EES

همچنین در شاخه ها و روش های مختلف پروژه های مکانیک می توانیم کارهایتان را انجام دهیم :

  • انجام پروژه صنعتی در زمینه توربوماشین
  • انجام پروژه مکانیک (جامدات ، سیالات-تبدیل انرژی،کنترل ، دینامیک و ارتعاشات ، ساخت و تولید ، خودرو ، مهندسی دریا ، مهندسی پزشکی-گرایش بیومکانیک ، سیستم محرکه خودرو ، سیستم های دینامیکی خودرو ، سازه بدنه خودرو ، سازه بدنه خودرو ، مکاترونیک)

انجام پروزه مکانیک

خدمات و پروژه هایی که همیارپروژه می تواند برایتان انجام دهد عبارت است از :

انجام پروژه ترجمه تخصصی مکانیک

انجام پروژه تخصصی مکانیک

شبیه سازی مقالات مهندسی مکانیک

انجام پروژه مکانیک با متلب و نرم افزار هایی که در بالا ذکر شد

همیارپروژه همچنین می تواند در انجام پایان نامه مکانیک نیز حامی و مجری شما باشد و آن را با بهترین کیفیت به شما ارائه کند.

نوشتن مقالات کنفرانسی و علمی پژوهشی مهندسی مکانیک نیز از دیگر کارهایی است که میتوانیم برایتان انجام دهیم

مجریان ما از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی مکانیک و همچنین دارای تجارب فراوان در انجام پروژه های رشته مکانیک هستند.

نحوه انجام پروژه مکانیک :

کار بصورت مرحله به مرحله انجام می شود و گزارش هر مرحله به اطلاع مشتری خواهد رسید و پس از کسب رضایت مشتری از هر مرحله کار پروژه ادامه پیدا میکند.

پس از اتمام کار گزارش و توضیحات بصورت فایل پی دی اف و در صورت درخواست مشتری بصورت فیلم در اختیار مشتری قرار میگیرد تا دانشجو بتواند آن را یاد بگیرد و خود آن را براحتی ارائه دهد و پروژه های بعدی را بدون نیاز به مشاور خودش انجام دهد.

شما عزیزان جهت سفارش پروژه مهندسی مکانیک خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و قیمت و هزینه آن را خدمتتان اعلام کنند.

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.