totop

انجام پروژه سالیدورک (Solidworks)

انجام پروژه سالیدورک (Solidworks)

گروه همیارپروژه با گزینش نیروهای فعال و متخصص در انجام پروژه سالیدورک تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. جهت سفارش پروژه سالیدورک (solidworks) خود توضیح پروژه سالیدورک خود را به واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ یا ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال کنید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.هزینه انجام پروژه های سالیدورک در سایت همیارپروژه عادلانه است.همچنین انجام پروژه با نرم افزار سالیدورک خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای انجام پروژه های سالیدورک می باشد.

سالیدورک:

سالیدورک (به انگلیسی: SolidWorks) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ارائه و همچنان توسعه داده می‌شود. در حال حاضر نرم‌افزار سالید ورکس توسط ۱٫۳ میلیون مهندس در بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در حال استفاده‌است. این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آن‌ها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود.

نرم‌افزار سالیدورک به صورت مستقیم با اینونتور، مکانیکال دسکتاپ و سالید اج رقابت می‌کند. این نرم‌افزار دارای قابیلت نصب نرم‌افزار CAM است که توسط شرکت سازنده تحت عنوان CAM WORKS به عنوان نرم‌افزار کمکی نصب می‌شود.

کاربرد سالیدورک:

نرم‌افزار سالیدورک دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد که آن را از سایر نرم‌افزارهای CAD مانند کتیا، پرو/اینجینیر، یونیگرافیکس، مکانیکال دسکتاپ واینونتور شاخص و متمایز می‌نماید:

 1. سهولت کاربری و آموزش در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای CAD
 2. سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌افزارها
 3. قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam, master cam, power mill…) و نرم‌افزارهای تحلیل (Ansys, Adams, Abaqus, Cosmos…)
 4. قابلیت انجام تحلیل های مهندسی با اعمال پارامتر ها به صورت کاملا ساده و کاربر پسند.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های مهندسی مواد

انجام پروژه های مهندسی صنایع

انجام پروژه آنالیز تصاویر متالورژیکی

انجام پروژه های کتیا (catia)

انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های مهندسی عمران

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه انسیس

انجام پروژه فلوئنت

انجام پروژه متلب

انجام پروژه های کمک آموزشی سالیدورک:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه های سالیدورکس ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه پایانی سالیدورک :

یکی از بهترین نرم افزارها برای پیاده سازی پروژه پایانی رشته های مکانیک و عمران نرم افزار سالیدورک می باشد .سایت همیارپروژه این تضمین را به شما می دهد که از مشاوره تا انجام پروپوزال و پروژه پایانی بصورت فصل به فصل و پیاده سازی آن و ارائه فیلم آموزشی برای یادگیری و دفاع از پروژه آماده شده در کنارتان باشد.

چرا پروژه های سالیدورک خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های سالیدورک و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ صنعتی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه سالیدورک شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

زمان انجام پروژه سالیدورک چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه سالیدورک در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.پس در هنگام سفارش پروژه زمان پروژه سالیدورک خود را نیز ذکر کنید.

کیفیت در پروژه سالیدورک به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام پروژه سالیدورک از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.به دلیل انجام پروژه سالیدورک توسط بهترین اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه که هر کدام از این متخصصین سابقه ای چندین ساله در همکاری با همیارپروژه را دارا هستند این تضمین به شما داده می شود که کیفیت کار و پروژه solidworks سفارش داده شده مورد رضایت شما قرار گیرد.

هزینه پروژه SolidWorks چگونه محاسبه می گردد؟

سایت همیارپروژه هزینه پروژه سالیدورک  را بر حسب سختی کار محاسبه می نماید.هزینه پروژه بصورت رقابتی و مناقصه ای نیز تعییین می گردد و همواره کمترین قیمت و بهترین متخصص برای پروژه درخواستی شما تعیین می گردد.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه سالیدورک :

مهمترین بخش سفارش پروژه سالیدورک شما انتخاب یک برنامه نویسی کاربلد و حرفه ای سالیدورک با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص سالیدورک  در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان سالیدورک می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه سالیدورک :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام سالیدروک  تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه سالیدورک  است.همیارپروژه بعد از انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه با نرم افزار سالیدورک پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

مراحل انجام پروژه های سالیدورک در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه سالیدورک برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش پروژه سالیدورک :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه سالیدورک از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه سالیدورک به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
 ۰۹۱۱۷۹۸۳۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.