totop

انجام پروژه نرم افزار مایا

انجام پروژه با نرم افزار مایا

در مواقع فراوانی شاهد آن هستیم که کاربران در پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا خود دچار مشکل هستند و به دنبال مکان مطمئنی برای انجام پروژه خود می گردند. همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا آماده است تا پروژه های تجاری و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی برعهده گرفته و با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد .جهت سفارش پروژه ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

نرم افزار مایا چیست؟
یکی از نرم افزارهای مناسب جهت طراحی های سه بعدی، نرم افزار مایا می باشد. مایا جهت فضاسازی و مدلسازی های سه بعدی، متحرک سازی و انیمیشن سازی بکار میرود. همچنین در تولید فیلم و برخی بازی های رایانه ای نیز کاربرد دارد. از ویژگی این نرم افزار امکانات و ابزارهای گوناگونی است که برای مدلسازی های سه بعدی میتوان آن ها را استفاده نمود. همچنین این نرم افزار انعطاف پذیری بالایی دارد و افرادی که از آن استفاده می کنند قادر هستند تا محیط آنرا مطابق سلیقه خود تغییر دهند. همچنین به کمک این نرم افزار می توان انیمیشن های جذابی را با بهره گیری از عناصر طبیعی نظیر:گیاهان، درختان، اعضای بدن و … را تولید کرد. 

مزایای استفاده از نرم افزار مایا:

 • ساخت مدل ها و انیمیشن های پیچیده و ناممکن و سه بعدی
 • ساخت جلوه های بصری ویژه
 • بروز خلاقیت و کارهای هنری
 • ساخت شخصیت های کارتونی
خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های ساخت انیمیشن (Animation)

انجام پروژه های گرافیک

انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر

انجام پروژه های فتوشاپ (Photoshop)

انجام پروژه های طراحی لوگو و گرافیک

انجام پروژه های InDesign (ایندیزاین)

انجام پروژه های ۳D MAX

انجام پروژه های کورل ویدئو

برای انجام پروژه با نرم افزار مایا باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه  ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا، باید سفارش خود را از طریق لینک های زیر ثبت نمایید و یا با شماره تماس های ذکر شده در سایت، تماس حاصل نمایید.

انجام پروژه های تجاری نرم افزار مایا:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های تجاری هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا ارائه خواهیم داد.

 

چرا پروژه با نرم افزار مایا خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ  تجاری و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!

زمان و کیفیت انجام پروژه با نرم افزار مایا به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

کیفیت در انجام پروژه های ساخت انیمیشن با نرم افزار مایا از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.

مراحل انجام پروژه های با نرم افزار مایا در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه با نرم افزار مایا خود برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۴۸ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نمونه پروژه های آماده ساخت انیمیشن:

موسسه همیارپروژه تاکنون ده ها پروژه ساخت انیمیشن را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده ساخت انیمیشن بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید:  نمونه پروژه های آماده ساخت انیمیشن

نحوه سفارش پروژه با نرم افزار مایا:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه ها با نرم افزار مایا از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید:
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:ثبت سفارش در تلگرام


ثبت سفارش در واتساپ

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.