با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر

انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر  آماده است تا پروژه های  شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه تولید و ساخت تیزر با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

تولید و ساخت تیزر:

تیزر معمولا کوتاهتر از فیلم صنعتی می باشد. در تیزر بیشتر از افکت و انیمیشن استفاده می شود. ساخت و تولید یک تیزر خوب از راهبردهای مهم یک موسسه می باشد. هدف از ساخت تیزر می تواند تبلیغات و یا گزارش عملکرد باشد. نقش تبلیغاتی در ساخت تیزر اکثرا بیشتر است. یکی از مزایای تیزر این است که در آن تلاش می شود تا در زمان کوتاهی توجه مخاطب جلب شود. و نام برند یا کسب و کار در ذهن مخاطب نقش ببند و ماندگار گردد. از مزایای دیگر آن هزینه پایینتر تولید نسبت به ساخت فیلم می باشد. همچنین ساخت موفق یک تیزر تبلیغاتی مستلزم رعایت اصول و قوانین فیلمسازی می باشد. دراین راستا باید به مخاطبان شناخت کافی داشت. پیش از آنکه تیزر خود را در فضای مجازی پخش کنید، در ساخت تبلیغ موردنظر تصمیم گیری نمایید.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های ساخت انیمیشن

انجام پروژه های گرافیک

انجام پروژه های فتوشاپ (Photoshop)

انجام پروژه های طراحی لوگو و گرافیک

انجام پروژه های InDesign (ایندیزاین)

انجام پروژه های ۳D MAX

انجام پروژه های کورل ویدئو

برای انجام پروژه تولید و ساخت تیزر باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه تولید و ساخت تیزر را میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر ، باید سفارش خود را از طریق لینک های زیر ثبت نمایید و یا با شماره تماس های ذکر شده در سایت، تماس حاصل نمایید.

انجام پروژه های کمک آموزشی تولید و ساخت تیزر:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه تولید و ساخت تیزر ارائه خواهیم داد.

چرا پروژه تولید و ساخت تیزر خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ صنعتی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه تولید و ساخت تیزر شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!

زمان و کیفیت انجام پروژه تولید و ساخت تیزر به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

کیفیت در انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.

مراحل انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  1. ارسال پروژه تولید و ساخت تیزر برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
  2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
  3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
  4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
  5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
  6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
  7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
  8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
  9. مهلت ۴۸ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نمونه پروژه های آماده تولید و ساخت تیزر:

موسسه همیارپروژه تاکنون ده ها پروژه تولید و ساخت تیزر را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده تولید و ساخت تیزر بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید:  نمونه پروژه های آماده تولید و ساخت تیزر

نحوه سفارش پروژه تولید و ساخت تیزر:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های تولید و ساخت تیزر از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.