با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

سفارش ترجمه مقاله

سفارش ترجمه مقاله در سایت همیارپروژه

گروه همیارپروژه با داشتن ده ها مترجم متخصص در همه رشته های دانشگاهی آماده است تا ترجمه مقالات تخصصی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش ترجمه مقاله با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید و ترجمه مقاله را به اپراتور ما بفرستید تا قیمت و زمان انجام آن را بعداز بررسی خدمت شما اعلام کند.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله بصورت تخصصی:

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای چندین ساله در انجام ترجمه مقالات تخصصی می تواند هر مقاله در هر رشته ای را در زمانی اندک و با کیفیتی عالی برای شما انجام دهد.کافیست یکبار امتحان کنید.

سفارش ترجمه مقالات دانشجویی:

اغلب دانشجویان برای تسریع در کارهای علمی خود نیاز دارند که مقالات و رفرنس های انگلیسی را به سرعت ترجمه کنند که این کار ممکن است زمان زیادی را از آنها بگیرد.ما میتوانیم در ترجمه مقالات شما کمک کنیم تا راحت تر و سریعتر به اهداف خود برسید.

نمونه ترجمه های انجام شده در همیارپروژه:

همیارپروژه تا اکنون صدها ترجمه مقاله تخصصی انجام داده که بخشی از آنها را در سایت جهت دانلود قرار داده است.شما عزیزان میتوانید نمونه کارهای ما را در لینک روبرو مشاهده نمایید: نمونه ترجمه ها

ترجمه انگلیسی به فارسی:

تیم همیارپروژه آماده است تا مقالات انگلیسی شما را به فارسی روان و مفهومی ترجمه نماید.و حتما قبل از سفارش بخشی از مقاله شما را بعنوان نمونه ترجمه خواهد کرد تا کیفیت ترجمه را مشاهده کرده و با خیالی آسوده سفارش دهید.

ترجمه فارسی به انگلیسی:

بسیاری از دانشجویان و اساتید برای ارسال مقالات علمی خود به ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی خود نیاز دارند تا مقالاتشان بصورت دقیق از فارسی به انگلیسی ترجمه شود.گروه همیارپروژه آماده است تا این کار را با کیفیتی مناسب برای شما عزیزان انجام دهد.

مراحل انجام ترجمه شما:

در ابتدا شما مقاله موردنظرتان را برای ما ارسال می کنید و ما بعد از بررسی در کمتر از نیم ساعت هزینه و زمان ترجمه مقاله را به شما اعلام میکنیم .درصورت موافقت شما نصف هزینه از شما دریافت می شود و پس از پایان کار و رضایت شما بقیه هزینه از شما دریافت می شود.

نحوه سفارش ترجمه مقاله:

جهت سفارش ترجمه مقاله می توانید از طریق لینک زیر مقاله خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم و هزینه و زمان را به شما اطلاع دهیم. همچنین برای ارتباط سریعتر می توانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید:

همچنین می توانید از طریق آیدی تلگرام @fnalk نیز با ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.