با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های شبیه سازی با iFogSim

انجام پروژه های شبیه سازی با iFogSim

همیارپروژه با داشتن متخصصینی با تجربه آماده انجام پروژه های شبیه سازی شما با شبیه ساز iFogSim است.جهت سفارش پروژه با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی ما به آدرس @fnalk پیام دهید.

شبیه ساز ifogsim:

iFogSim امکان مدل سازی و شبیه سازی محاسبات محدوده مه محاسبه را برای ارزیابی مدیریت منابع و برنامه ریزی سیاست های مختلف در حوزه های مختلف لبه و ابر تحت سناریوهای مختلف فراهم می کند. شبیه ساز ارزیابی سیاست های مدیریت منابع را با تاکید بر تأثیرات آنها در تأخیر (بهنگام بودن)، مصرف انرژی، تراکم شبکه و هزینه های عملیاتی، ارزیابی می کند. این دستگاه دستگاه های لبه، مراکز داده ابر و لینک های شبکه را برای اندازه گیری معیارهای عملکرد شبیه سازی می کند. مدل اصلی برنامه پشتیبانی شده توسط iFogSim مدل Sense-Process-Actuate است. در چنین مدل هایی، سنسورها داده ها را به شبکه های IoT ارسال می کنند، برنامه های در حال اجرا بر روی دستگاه های مه ام مشترک و به پردازش داده ها از سنسورها، و در نهایت بینش های به دست آمده به اقدامات ارسال شده به محرک ها ترجمه شده است.

انجام پروژه ifogsim

شبیه سازی مقاله با iFogSim :

مقالات رشته هایی همچون مهندسی نرم افزار را میتوان با شبیه سازی ifogsim پیاده سازی نمود.همیارپروژه با داشتن متخصصینی با تحربه در این حوزه میتواند پروژه های ifogsim  شما را با کیفیتی عالی انجام دهد.

پروژه های دانشجویی iFogSim :

اغلب پروژه هایی که مجریان همیارپروژه انجام داده اند پروژه های دانشجویی ifogsim بوده است و با توجه به این نکته پروژه ها همراه با توضیحات و داکیومنت کامل جهت فهم راحت تر دانشجو انجام می شود.

نحوه سفارش پروژه iFogSim :

جهت سفارش پروژه ifogsim می توانید از طریق لینک زیر توضیحات را برای ما بنویسید تا بعد از بررسی در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.