با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه ترجمه

سفارش انجام ترجمه در سایت همیارپروژه

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص و متعهد در حوزه انجام ترجمه مقالات و متون تخصصی انگلیسی آماده است تا انجام پروژه ترجمه تخصصی شما را بپذیرد و با کیفیتی عالی برایتان انجام دهد.جهت سفارش انجام ترجمه تخصصی میتوانید از طریق آیدی تلگرامی @fnalk ترجمه خود را برای ما ارسال کنید و یا متنی که باید ترجمه شود را برای واتساپ ما به شماره های ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ – ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ ارسال کنید.قیمت انجام ترجمه در سایت همیارپروژه عادلانه و منصفانه است.

 

انجام ترجمه تخصصی

ترجمه مقاله بصورت تخصصی:

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای چندین ساله در انجام ترجمه می تواند ترجمه مقالات شما را بصورت تخصصی و در هر رشته ای که باشد را در زمانی مناسب و با کیفیتی عالی برای شما انجام دهد.همیارپروژه تا کنون صدها مقاله را در رشته های مختلف بصورت دقیق و روان برای مشتریان عزیز ترجمه کرده که برخی از آنها را نیز در سایت بهنوان نمونه ترجمه قرار داده است.

خدمات انجام ترجمه تخصصی همیارپروژه :

 • ترجمه انگلیسی به فارسی،
 • ترجمه فارسی به انگلیسی،
 • ترجمه‌های شرکتی و بازرگانی،
 • ترجمه مقاله،
 • ترجمه کتاب،
 • ترجمه متون انگلیسی،
 • ترجمه دانشگاهی و دانشجویی،
 • ترجمه پایان‌نامه،
 • ویراستاری مقاله انگلیسی
 • انجام ترجمه های بسیار تخصصی برای همه رشته های دانشگاهی
 • ترجمه بصورت کلمه ای
 • ترجمه صفحه ای

سفارش ترجمه مقالات دانشجویی:

اغلب دانشجویان برای تسریع در کارهای علمی خود نیاز دارند که مقالات و رفرنس های انگلیسی را به سرعت ترجمه کنند که این کار ممکن است زمان زیادی را از آنها بگیرد.ما میتوانیم در ترجمه مقالات شما کمک کنیم تا راحت تر و سریعتر به اهداف خود برسید.

نمونه ترجمه های انجام شده در همیارپروژه:

همیارپروژه تا اکنون صدها ترجمه مقاله تخصصی انجام داده که بخشی از آنها را در سایت جهت دانلود قرار داده است.شما عزیزان میتوانید نمونه کارهای ما را در لینک روبرو مشاهده نمایید: نمونه ترجمه ها

ترجمه انگلیسی به فارسی:

تیم همیارپروژه آماده است تا مقالات انگلیسی شما را به فارسی روان و مفهومی ترجمه نماید.و حتما قبل از سفارش بخشی از مقاله شما را بعنوان نمونه ترجمه خواهد کرد تا کیفیت ترجمه را مشاهده کرده و با خیالی آسوده سفارش دهید.ترجمه انگلیسی به فارسی بصورت تخصصی و با بهترین قیمت انجام خواهد شد

ترجمه فارسی به انگلیسی:

بسیاری از دانشجویان و اساتید برای ارسال مقالات علمی خود به ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی خود نیاز دارند تا مقالاتشان بصورت دقیق از فارسی به انگلیسی ترجمه شود.گروه همیارپروژه آماده است تا این کار را با کیفیتی مناسب برای شما عزیزان انجام دهد.ترجمه فارسی به انگلیسی توسط مترجم همان رشته و بصورت علمی انجام خواهد شد.

ترجمه تخصصی مقاله

پذیرش ترجمه مقالات ISI و مقالات سایر ژورنال ها بصورت دقیق و روان توسط تیم تخصصی مترجمان گروه همیار پروژه.شما عزیزان حتی بعداز انجام ترجمه میتوانید اصلاحات متن ترجمه شده مدنظر خود را برای بازنویسی ارسال کنید و در سریعترین زمان ممکن کار را تحویل بگیرید.

ترجمه کتاب :

اگر کتابی دارید که میخواهید آن را به انگلیسی ترجمه کنید و یا کتاب انگلیسی دارید که میخواهید به فارسی بصورت روان ترجمه گردد ما آماده ایم تا با بهترین کیفیت این کار را برایتان انجام دهیم.با توجه به حساسیت ترجمه کتاب ما مطمئن ترین و با تجربه ترین مترجمین خود را برای کار شما بکار خواهیم گرفت.ترجمه کتاب به فارسی و یا ترجمه کتاب به انگلیسی از خدمات بسیار مهم سایت همیارپروژه است.

هزینه انجام ترجمه : 

هزینه ترجمه درخواستی شما در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای تعیین می گردد.به این صورت که زمانی که پروژه خود را برای ما ارسال می کنید مترجمین ما هر کدام برای آن قیمتی را تعیین میکنند و ما بهترین قیمت را برای کارتان انتخاب می کنیم و به شما پیشنهاد می دهیم.این باعث می شود شما کمترین هزینه را همیشه بین ترجمه های خود پرداخت نمایید.تضمین انجام با کیفیت ترجمه شما نیز با سایت همیارپروژه است.پس نگران کیفیت ترجمه خود نباشید.

درخواست پیش ترجمه قبل از سفارش :

برای اینکه به شما عزیزان این اطمینان را بدهیم که کار با کیفتی را به شما تحویل خواهیم داد می توانید درخواست ترجمه بخشی از متن انگلیسی ، کتاب یا مقاله مدنظر خود را بصورت رایگان نمایید تا کیفیت کار را ببینید و بعداز مطمئن شدن پروژه ترجمه خود را سفارش دهید.

ویرایش و بازخوانی ترجمه : 

ویرایش فارسی و نیتیو انگلیسی برای متن های نوشته شده و یا ترجمه شده توسط شما . هر متن حساس را قبل از انتشار توسط متخصصین ترجمه ما ویرایش نمایید.

مراحل انجام پروژه ترجمه شما:

 1. ارسال متن ترجمه برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش پروژه ترجمه :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام ترجمه از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش انجام ترجمه به لینک زیر مراجعه نمایید:
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.