totop

انجام پروژه بتن

انجام پروژه بتن با قیمت مناسب

در مواقع فراوانی شاهد آن هستیم که کاربران در انجام پروژه بتن خود دچار مشکل هستند و به دنبال مکان مطمئنی برای برون سپاری پروژه بتن خود می گردند. همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه ارائه خدمات انجام پروژه های رشته بتن آماده است تا پروژه های آموزشی ، دانشگاهی ، تجاری و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی برعهده گرفته و با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد .

جهت سفارش پروژه بتن توضیح پروژه خود را به واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ یا ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال کنید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.هزینه انجام کار رشته بتن در سایت همیارپروژه عادلانه است.همچنین سفارش پروژه بتن خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد بتن یک سایت معتبر برای برون سپاری و مشاوره در سفارش و انجام پروژه بتن می باشد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه بتن مورد نیاز است؟

برای ثبت سفارش پروژه بتن اطلاعاتی از قبیل عنوان پروژه ؛ نرم افزار مورد استفاده ، رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان پروژه ، فایلهای مورد نیاز ، شماره تماس و توضیحات کامل کار نیاز است که میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید.

مدت زمان بررسی پروژه بتن چقدر است؟

بررسی پروژه شما از ۱ تا ۵ ساعت نهایتا مورد بررسی قرار میگیرد و قیمت کارشناسی شده به شما اعلام می شود.درصورت فورس و فوری بودن پروژه بتن شما این زمان بررسی کمتر خواهد شد.

هزینه و نحوه قیمت دهی یا تعرفه برای پروژه های بتن چگونه است؟

قیمت دهی در سایت همیارپروژه بصورت مناقصه ای انجام می شود.به این معنی که پروژه شما برای ده ها مجری متخصص بتن که رزومه درخشانی دارند ارسال شده و کمترین قیمت اعلامی از سمت یک مجری مطمئن به شما اعلام میگردد. هزینه انجام پروژه های دستی بتن نیز بصورت منافصه ای تعیین می گردد.

زمان و تضمین کیفیت انجام پروژه بتن به چه صورت خواهد بود؟

صفر تا صد انجام پروژه بتن در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

ما برای تضمین کیفیت برای درخواست پروژه بتن به شما نمونه کارهایی را ارائه خواهیم داد تا متوجه سطح توان تیم ما شوید و با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید.در صورت درخواست شما فیلم توضیح کامل پروژه برای شما ارسال می گردد.

چه کارشناسی پروژه بتن شما را انجام خواهد داد؟

مجری یا کارشناسی که پروژه بتن شما را بعهده می گیرد حتما از قبل توسط سایت تایید شده و این تاییده به دلیل رزومه خوب و انجام پروژه های متعدد است.همیارپروژه هرگز پروژه شما را به مجریان تازه کار واگذار نخواهد کرد.کار توسط اساتید و یا دانشجویان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه بتن انجام خواهد شد.

چطور میتوانم به سایت همیارپروژه برای انجام پروژه بتن خود اعتماد کنم؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های بتن و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه بتن شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد بتن و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

چطور می توانم نمونه پروژه های انجام شده بتن در سایت همیارپروژه را ببینم؟

موسسه همیارپروژه تاکنون صدها پروژه بتن را انجام داده است و برخی از آنها را در سایت بعنوان پروژه آماده بتن بارگزاری نموده است که شما عزیزان میتوانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های آماده بتن

گارانتی در انجام پروژه بتن :

همیارپروژه بعداز تحویل پروژه نیز به شما فرصت بررسی می دهد تا هر گونه مشکل و ایرادی و ابهامی در کار مشاهده کردید آن را برای ما ارسال کنید تا سریعا برطرف گردد.ما تا رفع کامل ایرادات پروژه در زمان پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.شما در ساعات کاری سایت (۸ تا ۲۳) میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا و یا تماس تلفنی با ما برای رفع ایرادات پروژه خود در ارتباط باشید.

انجام پروژه بتن در همه مقاطع تحصیلی:

گروه همیارپروژه با توجه به اینکه با متخصصین زیادی در سراسر کشور همکاری داشته و تاکنون هزاران پروژه بتن را با موفقیت به اتمام رسانده است می تواند هر نوع پروژه ای را که در حوزه بتن است به عهده بگیرد و بصورت تضمینی کار را برایتان انجام دهد.این پروژه های میتوانند در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری باشند.پس نگران سختی کار خود نباشید.

پس خدمات همیارپروژه برای مقاطع زیر امکان پذیر می باشد :

انجام پروژه بتن کاردانی

انجام پروژه بتن کارشناسی

انجام پروژه بتن کارشناسی ارشد

انجام پروژه بتن دکتری

انجام پروژه بتن

مشاوره در انجام پروژه های بتن:

اکثرا شاهد هستیم ن در انجام پروژه بتن با مشکل  مواجه هستند و به دنبال یک جای مطمئن برای برون سپاری پروژه های بتن خود هستند گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه بتن همانند یک راهنما در انجام پروژه کنار شما خواهد بود.میتوانید از ما در رابطه ما موضوع پروژه و چگونگی انجام آن کمک بگیرید.ما سعی خواهیم کرد بهترین کارشناس و برنامه نویس را برای پروژه های شما معرفی نماییم.

خدمات ما در رابطه با پروژه های بتن : 

برخی از خدمات بتن که در همیارپروژه قابل انجام هست :

انجام پروژه های کمک آموزشی بتن

انجام پروژه های بتن در همه مقاطع تحصیلی (کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری)

انجام پروژه های کلاسی و پایانی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه بتن

انجام پروژه بتن برای شرکت ها و سازمان ها

انجام پروژه بتن تحلیل استاتیکی خطی

انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی طیفی

انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی

انجام پروژه بتن تحلیل استاتیکی غیر خطی

انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی غیرخطی

انجام پروژه بتن سیستم قاب خمشی بتنی

انجام پروژه بتن دیوار بتنی ساده

انجام پروژه بتن سیستم قاب خمشی بتنی + دیوار برشی بتنی

 انجام پروژه های ساخت پل های بتنی 

انجام پروژه های ساخت سدهای بتنی 

انجام پروژه های ساخت آبگذرها و فاضلاب ها 

انجام پروژه های ساخت انواع ساختمان ها با استحکام فراوان

انجام پروژه های ساخت انواه جاده ها و گذر راه ها 

انجام پروژه های طراحی و ساخت انواع سازه بتنی دریایی

چگونه یک فریلنسر پروژه بتن را در همیارپروژه استخدام کنیم؟

برای استخدام و واگذاری یک پروژه بتن به یک مجری در سایت همیارپروژه باید ابتدا توضیحات را برای اپراتور سایت ارسال کنید و اپراتور سایت بهترین برنامه نویس را بهمراه بهترین قیمت برای کارتان درنظر می گیرد و مسئولیت کار را به ایشان واگذار میکند.در واقع شما با این کار یک متخصص مورد تایید سایت را با نظارت سایت استخدام نموده اید که می تواند برای بالا بردن موفقیت انجام پروژه بتن شما بسیار تاثیرگذار باشد زیرا ما کار را به شخصی میسپاریم که صدها پروژه موفق در سایت ما داشته است و تضمین انجامش را در واقع به سایت همیارپروژه سپرده اید.هزینه استخدام یک مهندس بتن نیز در کمترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد.

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

مشکلات دانشجویان در انجام پروژه بتن : 

اغلب دانشجویان به دلیل پیچیدگی های زیاد درس ها و مباحث بتن با انجام پروژه های آن نیز مشکل دارند.چون به ناگاه با مباحثی آشنا می شوند که قبل از آن خیلی در مورد آن پرداخت نشده بود.علی الخصوص زمانی که این پروژه نیاز به کدنویسی با یک زبان برنامه نویسی نیز داشته باشد که مشکل رو دوچندان می کند.به همین خاطر برای اینکه بتوانند به مرور انجام پروژه های بتن دانشجویی خود را خودشان انجام دهند نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند.نمونه پروژه های بتن میتواند کمک بسیاری به آنها نماید.ما در همیارپروژه سعی میکنیم که پروژه ها را بصورت آموزشی به دانشجویان ارائه دهیم تا علاوه بر انجام پروژه یادگیری آن هم برای دانشجو آسان گردد.

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی بتن : 

همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص برای انجام پروژه دانشجویی بتن میتواند بصورت آموزش مجور و تضمینی کارها را به شما تحویل دهد و بعداز تحویل نیز تا رفع کامل ابهامات و ایرادات در کنارتان باشد.این مورد جز وظایف ذاتی سایت همیارپروژه است که سعی در گسترش فرهنگ یادگیری و افزایش سواد عمومی جامعه می نماید.

خدمات انجام پروژه بتن دانشجویی که همیارپروژه میتواند برایتان انجام دهد عبارتند از :

 • انجام تمرین دانشجویی بتن
 • انجام پروژه های کلاسی بتن
 • انجام پروژه پایانی بتن
 • انجام پروژه بتن پیشرفته 
 • انجام پروژه بتن به صورت تمرین دانشجویی

انجام پروژه پایان نامه بتن :

بسیاری از رشته های از علم بتن در پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.زیرا بتن یک علم نوین بوده که هرروز نیز در حال تکامل بیشتر است.بسیاری از دانشجویان برای انجام پایان نامه خود نیاز دارند بخشی از پروژه که معمولا بحث پیاده سازی نرم افزاری آن است با استفاده از الگورتیم های بتن و زبان های برنامه نویسی و یا نرم افزارهای بتن انجام شود.ما در همیارپروژه میتوانیم برای انجام این موارد به شما کمک کنیم تا هم یاد بگیرید و هم کارتان را به نحو احسن به نتیجه برسانید.

انجام پروژه های بتن نرم افزارهای مختلف :

خدمات انجام پروژه بتن با نرم افزارهای مختلفی قابل انجام است که برخی از آنها عبارتند از  :

سفارش پروژه بتن با تمامی نرم افزارهای عمران :

سفارش انجام پروژه بتن به صورت تضمینی و فوری : 

اگر کاری فوری دارید میتوانید روی ما حساب کنید.ما مجریانی داریم که پروژه بتن را فوری و در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی به شما ارائه خواهند داد.این فوری بودن حتی میتواند یک روز یا چند ساعت باشد.سفارش آنلاین پروژه بتن در تلگرام یا واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ اکان پذیر است.

نحوه ثبت سفارش پروژه بتن

 

گام های انجام یک پروژه بتن :

 • تعیین فرض‌های پروژه: اولین قدم در انجام پروژه های بتن، تعیین فرض‌های پروژه و هم‌چنین مشخصات ساختمان است. ویژگی‌هایی هم‌چون تعداد طبقات، کاربری ساختمان، شناسایی خاک محل، وجود یا عدم وجود زیرزمین و … برخی از این فرض‌ها هستند.
 • بارگذاری: در این مرحله بارهای وارده بر ساختمان محاسبه می‌شوند. مواردی شامل بارهای مرده و بارهای زنده، بار باد، بار برف و … را در این گام بررسی می‌کنیم.
 • تحلیل سازه: پس از بررسی و لحاظ کردن انواع بارها در انجام پروژه بتن، به تحلیل آثار وارد شده از سوی این بارها بر ساختمان می‌پردازیم. در این‌جا محاسبات را می‌توانید به صورت دستی یا به کمک انواع نرم‌افزارها نظیر Etabs انجام دهید.
 • طراحی اجزای سازه: پس از تحلیل بار، نوبت به طراحی بخش‌های مختلف سازه اعم از دیوار برشی، طراحی تیر، طراحی ستون، طراحی طول‌های مهاری و گیرایی و …، طراحی سقف و … می‌رسد.
 • طراحی جزئیات اجرایی: با تکمیل بخش‌های قبل شما می‌توانید جزئیات و دیتیل‌های اجرایی را طراحی کرده و در پروژه پیاده کنید.

بهترین موسسه و سایت برای انجام پروژه بتن:

برای انتخاب یک سایت و مرکز معتبر باید نکاتی را درنظر بگیرید.این نکات عبارتند از داشتن مجوزهای فعالیت از مراکز دولتی را داشته باشد.داشتن نماد اعتماد بتن میتواند تا حد زیادی خیال شما را از سایتی که میخواهید کار را به آن بسپارید راحت نماید.سابقه فعالیت ، تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کاربران نیز به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای برون سپاری پروژه بتن خود یاری خواهد رساند.

انجام پروژه های کمک آموزشی بتن:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی بتن هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتوانید آن را یاد بگیرید و ارائه دهید. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی داشته باشید، برای شما فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه بتن ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه بتن با آموزش کامل : 

همیارپروژه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که درصورت درخواست بتوانند بعداز انجام پروژه یک فیلم آموزشی از نحوه انجام و اجرای پروژه بتن خود را دریافت نمایند.این مورد حتما باید در ابتدای درخواست کارفرمای گرامی قید گردد.

انجام پروژه پایانی بتن :

انجام پروژه پایانی بتن از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پروژه پایانی بتن، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.این کار بصورت مرحله ای و فصل به فصل صورت گرفته و پیاده سازی آن با زبانها و نرم افزارهای مختلف قابل انجام خواهد بود.

انجام پروژه های بتن در سراسر ایران و جهان : 

به دلیل اینکه همه پروژه در سایت همیارپروژه بصورت آنلاین انجام می شود پس ما قادریم هر نوع پروژه ای را که بتوان بصورت آنلاین تحویل داده را در سراسر ایران و جهان قبول کرده و انجام دهیم.مهم نیست ساکن کجا هستید مهم این است که بتوانید توضیحات پروژه بتن خود را به ما برسانید تا برای شما بهترین مجری و قیمت را پیشنهاد دهیم.

شبیه سازی مقاله بتن :

همیارپروژه تاکنون ده ها مورد پیاده سازی مقالات بتن را انجام داده است و قادر است هرگونه مقاله ای را در هر نرم افزاری شبیه سازی نماید.مقالاتی را که میخواهید با کیفیتی عالی شبیه سازی شود به ما بسپارید.

انجام پروژه های صنعتی و شرکتی و تجاری بتن :

سایت برنامه نویسی همیارپروژه با سابقه و تجربه ای چندین ساله و کار با شرکت ها و مراکز صنعتی توانسته رزومه ای درخشان کسب نماید.اگر شما شرکت و یا واحد صنعتی هستید برای انجام پروژه های بتن به صورت صنعتی میتوانید پروژه های کوچک و بزرگ خود را به ما واگذار کنید.ما میتوانیم برای پروژه های بزرگ قرارداد حضوری با شما ببندیم و در رابطه با همه موارد به شما تضمین دهیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید.

انجام پروپوزال رشته بتن :

اگر نیاز به نوشتن پروپوزال دانشجویی یا اداری در حوزه بتن دارید میتوانید موضوع و مشخصات آن را برای ما ارسال کنید تا بررسی و قیمت دهی شود.ما برای هر حوزه ای نویسنده ای حرفه ای داریم که کار را بصورت تضمینی برای شما انجام میدهند.جهت سفارش با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید.

انجام خدمات مشابه توسط سایت همیارپروژه :

انجام پروژه مهندسی عمران

انجام پروژه فولاد

انجام پروژه راهسازی

انجام پروژه متره و برآورد

چگونه بعنوان یک مجری یا فریلنسر بتن با همیارپروژه همکاری کنیم؟

اگر شما یک متخصص حرفه ای در حوزه پروژه های مهندس بتن هستید و رزومه خوبی در این حوزه دارید میتوانید به آیدی تلگرام @fnalk درخواست همکاری خود را ارسال کنید.بعداز بررسی درخواست همکاری برای انجام پروژه های بتن و رزومه شما و درصورت تایید همکاری شما با ما آغاز خواهد شد.قبل از ارسال رزومه و درخواست خود شرایط همکاری با سایت همیارپروژه را مطالعه نمایید.

ضمانت در انجام پروژه بتن توسط همیارپروژه:

پروژه بتن شما توسط مجریان با تجربه ای انجام می گیرد که حتما رزومه ای عالی دارند و ده ها پروژه موفق در سایت داشته اند.اما همیارپروژه با این وجود باز هم تا زمان تایید پروژه توسط شما هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا کار توسط شما دریافت و تایید گردد.

ضمانت تحویل به موقع پروژه بتن: 

موسسه همیارپروژه با پیگیری های مکرر و منظم و واگذاری پروژه به اشخصا متعهد و متخصص تحویل به موقع پروژه بتن شما را تضمین می نماید.

انتخاب بهترین مجری برای انجام پروژه بتن :

مهمترین بخش سفارش پروژه بتن شما انتخاب یک متخصص کاربلد و حرفه ای بتن با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص بتن در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان بتن می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه بتن :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام کارهای بتن تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه بتن است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه بتن پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

مراحل انجام پروژه بتن در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه بتن خود برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه بتن شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان برای پروژه بتن.
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه بتن.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه بتن تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان بعداز بررسی خروجی های پروژه بتن.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه بتن برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه بتن و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش انجام پروژه بتن : 

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه بتن از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه بتن به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ – آیدی تلگرام : @hamyarprozheir

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.