" > سفارش نوشتن مقاله - نوشتن مقالات ISI - نوشتن مقاله دانشگاهی - انجام مقاله علمی | همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

سفارش نوشتن مقاله در همه رشته ها

 سفارش نوشتن مقاله در همه رشته های دانشگاهی

همیارپروژه در حوزه سفارش نوشتن مقالات کنفرانسی و سفارش نوشتن مقالات علمی پروژهشی  و سفارش مقاله isi و همچنین استخراج و نوشیتن مقاله از پایان نامه  و سفارش انجام مقاله دانشجویی فعالیت خود را از چندسال قبل آغاز نموده است.این کار توسط کارشناسان ارشد و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور که در تیم همیارپروژه عضویت دارند انجام می شود.انجام مقاله دانشگاهی مختص داشتن تخصص و تجربه کافی در این حوزه می باشد.در زیر خلاصه ای از نحوه انجام مقاله و سفارش نوشتن پایان نامه و چاپ مقاله در مجلات معتبر و همچنین استخراج مقاله از پایان نامه توضیج داده شده است که برای تشریح عملکرد ماست.درصورتی که تمایل دارید برایتان مقاله مرتبط با رشته تحصیلی تان نوشته شود از طریق لینک روبرو اقدام به مشاوره و سفارش آن نمایید تا کارشناسان ما برایتان یا قیمتی مناسب انجام دهند: سفارش پروژه

سفارش نوشتن مقاله و پایان نامه

سفارش استخراج یا نوشتن مقاله از روی پایان نامه:

تدوین یک پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه (استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد- استخراج مقاله از پایان نامه دکتری) یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. چرا که با صرف وقت و دقت نظر بسیار به دنبال حل مسئله پژوهشی خود بوده و در نهایت طی یک جلسه ای از انجام آن در محضر اساتید داور و راهنما یا مشاور دفاع می کنیم. طی این فرآیند اگر به شکل مناسبی صورت گرفته باشد حتماً انگیزه انتشار یافته های پایان نامه را در قالب یک مقاله (علمی پژوهشی، ISC، ISI و یا SCOPUS و PUBMED) زنده خواهد کرد. چرا که مطلع کردن جامعه پژوهشی از یافته های یک پایان نامه در سطح ملی و بین المللی تنها از طریق انتشار مقاله استخراج شده از پایان نامه امکان پذیر خواهد بود. علاوه براین چاپ مقاله برگرفته از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی و افزودن به غنای جامعه علمی هرچند به میزان اندک را تحقق خواهد داد. در نهایت این کار رزومه شما را برای ورود به دوره های تحصیلی بعدی یا ورود به شغل مورد نظر را تقویت خواهد کرد. در همیارپروژه سعی شده است که راهکارهایی را به شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز جهت اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، چاپ مقاله از پایان نامه، پذیرش مقاله از پایان نامه پیشنهاد کنیم تا بتوانیم در انتشار یافته های علمی شما سهمی اندک داشته باشیم.

همیارپروژه پایان نامه شما را دریافت می کند و از آن مقالاتی را برای شما استخراج می کند که می توانید در همایش های داخلی و خارجی و بین المللی آن را ارائه نمایید.هزینه انجام مقاله در سایت ما کاملا متناسب با کاری است که میخواهید و هزینه پرت بابت سفارش مقاله به شما پیشنهاد نمیگردد.

سفارش نوشتن مقاله در رشته و موضوع موردنظر شما :

جهت نوشتن مقاله در سطوح داخلی یا خارجی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف ،میتوانید روی کارشناسان همیارپروژه حساب کنید.کار شما توسط بهترین دانشجویان و فارغ التحصلان دانشگاهی و بصورت تضمینی انجام خواهد شد.تا کنون صدها مقاله پدیرفته شده در بهترین ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی توسط ما انجام شده است و آمادگی انجام هرنوع مقاله با هرموضوعی را می توانید در تیم ما جستجو کنید.خدماتی که همیارپروژه در حوزه نوشتن مقاله میتواند برایتان انجام دهد:

 • خدمات مشاوره نگارش مقاله ISI و اکسپت و چاپ
 • مشاوره در انجام و نگارش انواع مقالات فارسی، علمی پژوهشی و ISI
 • انتخاب موضوع مقاله
 • انتخاب نوع مقاله مروری، پژوهشی، ترویجی
 • استخراج منابع
 • تدوین مقاله
 • ترجمه مقاله
 • آماده سازی مقاله
 • سابمیت و اخذ پذیرش از مجلات ISI ایمپکت دار مورد تائید وزارت علوم
 • قیمت توافقی
 • سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی
 • پذیرش تضمینی مقاله علمی پژوهشی

نوشتن مقاله در همه رشته ها:

موسسه همیارپروژه آماده است تا در همه رشته ها از جمله رشته های زیر مقالات کنفراسی ، مقالات علمی پژوهشی ، مقالات علمی ترویجی و مقالات isi شما عزیزان را برایتان انجام دهد:

نوشتن مقاله در رشته مهندسی برق و قدرت

نوشتن مقاله در رشته هوش مصنوعی

 نوشتن مقاله در رشتهمهندسی صنایع

نوشتن مقاله در رشته مهندسی مکانیک

نوشتن مقاله در رشته مهندسی عمران

نوشتن مقاله در رشته حسابداری

نوشتن مقاله در رشته مدیریت

نوشتن مقاله در رشته ریاضی

نوشتن مقاله در رشته مهندسی پزشکی

نوشتن مقاله در رشته مهندسی کامپیوتر

نوشتن مقاله در رشته علوم تجربی

نوشتن مقاله در رشته علوم سیاسی

و ….

سفارش مقاله isi:

انجام و نوشتن مقالات isi کاری بسیار تخصصی است و نیاز به تجربه فراوان دارد تا کار پذیرفته شود.ما این تجربه و تخصص را با داشتن ده ها مجری متخصص بصورت تضمینی در اختیار شما میگذاریم تا بتوانید مقاله isi خود را ارائه دهید.

مراحل انجام مقاله :

بعد از اینکه شما عزیزان درخواست مقاله یا پروژه خود را از طریق روش های موجود در سایت به ما منتقل نمودید ما آن را بررسی کرده و بهترین قیمت و زمان ممکن را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت پذیرش شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و مابقی بصورت مرحله ای و با تایید هر مرحله از شما دریافت می گردد.

پشتیبانی سایت در انجام مقاله :

سایت همیارپروژه متعهد می شود تا انتهای کار در کنار شما عزیزان بماند تا بتوانید مقاله یا پایان نامه خود را ارائه دهید.

سفارش مقاله علمی پژوهشی:

انجام مقالات علمی پژوهشی مانند نوشتن یک پایان نامه قوی نیاز به زمانو ایده پردازی دارد که سایت همیارپروژه نوشتن اینگونه مقالات و چاپ آن در نشریات معتبر را بصورت تضمینی برای شما انجام می دهد.

انجام مقاله علمی ترویجی:

مقالات علمی ترویجی رتبه کمتری نسبت به مقالات علمی پژوهشی و رتبه بالاتری نسبت به مقالات همایشی و مروری دارند.ما آماده ایم سفارش مقاله علمی ترویجی شما را بپذیریم و چاپ آن را تضمین نمایییم.

سفارش مقاله مروری:

نوشتن مقاله مروری به نسبت مقالات علمی پژوهشی راحت تر و از نظر هزینه هم به صرفه تر است.اینگونه مقالات اگر با کیفیتی خوب نوشته شوند میتوانند در مجلات و ژورنال های داخلی و خارجی پذیرفته شوند که ما آن را برای شما تضمین میکنیم.

سفارش مقاله دانشجویی:

موسسه همیارپروژه آماده است تا مقالات دانشجویی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام داده تا بتوانید هم در دانشگاه و هم خراج از دانشگاه آن را ارائه نمایید.انجام مقاله دانشجویی یکی از سفارشات عمده سایت ما را تشکیل می دهد و همین باعث شناخت بهتر ما از نیازهای دانشجویان برای انجام مقالات دانشجویی و انجام مقاله دانشگاهی شده است.

سفارش نوشتن مقاله کنفرانسی و همایشی:

انجام مقالات کنفرانسی یا همایشی شبیه به انجام مقالات دانشگاهی و دانشجویی است که معمولا سایت ها و موسسات خاصی همچون سیویلیکا در ایران این کنفرانس ها را برگزار میکنند و در این همایشها مقالات کنفرانسی و همایشی که با فرمت خواسته شده آنها سازگار باشد را می پذیرند.هزینه این مقالات به نسبت مقالات علمی پژوهشی به مراتب پایینتر است.

سفارش مقاله انگلیسی :

موسسه پژوهشی همیارپروژه با داشتن سابقه چندین ساله در نوشتن مقالات مجلات داخلی و بین المللی آماده قبول سفارش مقالات انگلیسی در هر رشته ای نیز می باشد.

نحوه سفارش انجام مقاله:

جهت سفارش مقاله می توانید از طریق تماس با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید پروژه خود را تشریح کرده و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.


همچنین می توانید از طریق آیدی تلگرام @fnalk نیز با ما در ارتباط باشید.

16 پاسخ به “سفارش نوشتن مقاله در همه رشته ها”

 1. غفور کاظمی گفت:

  تشکر ویژه از همه دست اندرکاران محترم همیارپروژه که یار و یاور ما دانشجویان درانجام پروژه هستید و آرزوی سعادت برای همه دوستان بخصوص آقای نیک نفس

 2. فاطمه گفت:

  وقت بخیر
  باتشکر از عوامل اجرایی این سایت که همراه دانشجویان بوده اند و هستند.
  من تا امروز هر کمکی ک خواستم میتونم بگم تقریبا به بهترین شکل سعی شده انجام بشه و خصوصا در زمان تعیین شده که این میتونم بگم مهمترین ویژگی عوامل این گروهه.
  سپاس از همیاری شما
  موفق باشید

 3. طیبه کفاش گفت:

  باسلام باتشکر از عوامل اجرایی این سایت خیلی ممنون از همکاری وهمیاری شما .تاکنون دومقاله برام نوشته شده که می تونم بگم بسیار عالی ومرتب بوده ویک ترجمه داشتم که اونم به نحو احسنت وعالی انجام شده من خیلی خوشحالم که بااین سایت وعوامل آن آشنا شدم وازشون کمک گرفتم ودرآینده هم روی همکاری اونها برای پروژه هام حساب کردم من به اطرافیانم این سایت رومعرفی میکنم خیلی ممنون

 4. فائزه گفت:

  راضی بودم?

 5. محمد گفت:

  لطفا هزینه نوشتن مقالات تجربی در زمینه شیمی و پلیمر را بگویید حدودا

 6. admin گفت:

  سلام برای اینکه بهتون قیمت بدیم باید موضوع مقاله رو مشخص کنید و سطح مقاله و جایی که قراره ارسال بشه هم تعیین بشه

 7. آبان گفت:

  با سلام. بنده فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات سلامت هستم. رشته من تقریبا شبیه رشته انفورماتیک پزشکی هست. میخوام بپرسم نوشتن یک مقاله مروری برای من که مرتبط با حوزه رشتم باشه چقدر میشه؟ موضوعش رو خودم بهتون میگم…

  • admin گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما لطفا کنید و به آیدی تلگرامی من پیام بدید تا درموردش صحبت کنیم و بتونم بهتون قیمت و زمان دقیق بدم
   آیدی من @fnalk
   شماره : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

 8. ساناز جوانمردی گفت:

  با سلام
  لطفا هزینه نگارش مقاله مروری با ایمپکت بالای دو برای ژورنالهای ISI را برای اینجانب ارسال نمایید.
  با تشکر

  • admin گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا رشته مورد نظر و همچنین موضوع رو بفرمایید.برای ارتباط سریعتر به آیدی تلگرامی من پیام بدید
   آیدی : @fnalk
   شماره تماس : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

 9. 1223 گفت:

  سلام. هزینه نوشتن پایان نامه برای حوزه علمیه چقدر هست؟

  • admin گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا به شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ در تلگرام یا واتساپ پیام بدین تا کامل درمورد کارتون راهنماییتون کنم
   تشکر

 10. fer گفت:

  سلام
  نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار هزینه اش چقدر است؟
  با تشکر

  • admin گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا به شماره بنده در تلگرام یا واتساپ پیام بدین تا راهنمایی تون کنم
   شماره من : ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹

 11. ملیحه گفت:

  سلام.وقتتون بخیر.دیتاگیری و همه ی مراحل کدنویسی مقاله ای که می‌خوام ارایه بدم انجام شده و تا حدودی متن مقاله به انگلیسی نوشته شده فقط تکمیل نگارش مقاله و رفع اشتباهات نگارشی مونده.هزینه انجام این کار چقدر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.