totop

انجام پروژه اندنوت (Endnote)

انجام پروژه اندنوت (Endnote)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه اندنوت آماده است تا پروژه های شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه اندنوت با شماره ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @hamyarprozheir پیام دهید.همچنین میتوانید پروژه Endnote خودتون رو از طریق واتساپ شماره ذکر شده برای ما ارسال کنید.قیمت پروژه اندنوت در همیارپروژه منصفانست.

معرفی نرم افزار اندنوت :

اندنوت یک برنامه کامپیوتری جهت ذخیره و سازماندهی منابع مورد استفاده در روند پژوهش است. که این برنامه محصولی از شرکت تامسون رویترز است. این برنامه امکان جستجوی مقالات در پایگاه‌ها و ذخیره کردن اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را فراهم می‌کند.

اندنوت یک نرم افزار ساده است که در کنار نرم افزار ورد (Microsoft word) معمولا استفاده می‌شود. کاربرد آن شماره گذاری رفرنس‌‌ها (مراجع) در متن و تنظیم لیست رفرنس‌ها در پایان مقاله است.

خدمات مشابه همیارپروژه:

سفارش نوشتن مقاله

انجام تحقیق

انجام پروژه های نرم افزار ورد (Word)

انجام پروژه مهندسی نرم افزار

انجام پروژه های کمک آموزشی اندنوت :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه های اندنوت ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه اندنوت (Endnote)انجام پروژه پایانی اندنوت :

انجام پروژه پایانی اندنوت از جمله مهمترین وظایف شما در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پروژه پایانی ، از شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد و کار را مرحله به مرحله به شما تحویل می دهد و بعداز تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی خواهد رفتودر طول انجام پروژه اگر اصلاحی نیاز باشد با درخواست کارفرما انجام خواهد شد.

چرا پروژه اندنوت خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های اندنوت و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه اندنوت شما عزیزان می باشد. همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

زمان و کیفیت انجام پروژه اندنوت به چه صورت خواهد بود؟

انجام پروژه اندنوت در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.زمان پروژه در قیمت هی آن تاثیرگذار است.پس کارفرمای محترم باید حداکثر زمان پروژه خود را اعلام نماید تا بهترین قیمت به او پیشنهاد شود.

قیمت سفارش انجام پروژه اندنوت چقدر است و چگونه تعیین می شود ؟

همیارپروژه یک وب سایت مناقصه ای است.یعنی با داشتن صدها مجری متخصص برای سفارش پروژه اندنوت بهترین قیمت را بر اساس رزومه مجری و زمان پروژه برای کارفرمای گرامی انتخاب می کند و درصورت موافقت هزینه توسط کارفرما پروژه را به مجری می سپارد و آن را مدیریت می کند تا رضایت مشتری عزیز را کسب نماید.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه اندنوت :

مهمترین بخش سفارش پروژه اندنوت شما انتخاب یک برنامه نویسی کاربلد و حرفه ای اندنوت با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص اندنوت در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان اندنوت می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه اندنوت :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام اندنوت تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه اندنوت است.همیارپروژه بعداز انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه اندنوت پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

مراحل انجام پروژه های اندنوت در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  1. ارسال پروژه اندنوت  برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
  2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
  3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
  4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
  5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
  6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
  7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
  8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
  9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش پروژه اندنوت :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه اندنوت از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند خیالتان را از بابت انجام صحیح پروژه راحت خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه اندنوت به لینک زیر مراجعه نمایید :

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ – آیدی تلگرام : @hamyarprozheir

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:ثبت سفارش در تلگرام


ثبت سفارش در واتساپ

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.