با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های داده کاوی و آماری با نرم افزار آر R

انجام پروژه های داده کاوی و آماری با نرم افزار آر R

پروژه های داده کاوی و آماری با نرم افزار R را به تیم متخصصین همیارپروژه بسپارید.تیم ما شامل بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور می باشد که پروژه های درخواستی شما را با کیفیت و قیمتی مناسب انجام می دهد و پس از انجام پروژه نیز پشتیبانی آن را برعهده می گیرد.جهت سفارش پروژه R می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید و یا از طریق لینک سفارش پروژه ، پروژه خود را توضیح دهید تا کارشناس ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد. 

آر R یک زبان برنامه ‌نویسی و محیط نرم ‌افزاری برای محاسبات آماری و تحلیل داده می باشد که بر اساس زبان‌ های اس و اسکیم پیاده ‌سازی شده و به رایگان به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی برای سیستم عامل های ویندوز، مک و انواع توزیع های لینوکی قابل دسترس است.

انجام پروژه برنامه نویسی آر R

زبان برنامه نویسی R را می توان به عنوان یک زبان برنامه نویسی و محیط نرم افزاری با هدف انجام محاسبات آماری و تحلیل داده قلمداد نمود.در دنیای امروز از زبان برنامه نویسی R تحت عنوان استاندارد غیر رسمی با هدف انجام پروژه های آماری و همچنین داده کاوی استفاده می گردد.لازم به ذکر است که زبان برنامه نویسی R ورژن متن باز نرم افزار S می باشد و پشتیبانی نرم افزار R بر اساس نرم افزاری با همین عنوان صورت می گیرد و نرم افزار مذکور حاوی محیط زبان و همچنین محیط اسکریپتی می باشد.پایه گذاری زبان برنامه نویسی R که یکی از انواع پیاده سازی شده از زبان برنامه نویسی S می باشد توسط جان چمبرز صورت پذیرفت و امروزه از زبان برنامه نویسی R با هدف انجام محاسبات آماری و نمایش گرافیکی در حوزه ی اطلاعات آماری استفاده می گردد.

گرچه نرم ‌افزار R بیشتر برای انجام محاسبات آماری مورد استفاده قرار می گیرد، اما قابل به کارگیری در محاسبات ماتریسی نیز است و در این زمینه، همپای نرم‌ افزارهایی ماننده اُکتاو و نسخه تجاری آن یعنی متلب MATLAB است.

R آر همچنین نرم‌ افزار قدرتمندی برای ایجاد اشکال گرافیکی و نمودارهاست. امروزه از این زبان به عنوان یک استاندارد غیر رسمی برای کارهای آماری و داده کاوی مطرح می باشد. لینک دانلود این نرم افزار در ادامه مطلب فراهم می باشد

 

از جمله امکانات R می توان به موراد زیر اشاره نمود:

– زبان برنامه نویسی ساده و پیشرفته شامل عبارت های شرطی، حلقه و توابع بازگشتی و غیره

– امکان ذخیره، بازیابی و دستکاری داده ها

– دارای مجموعه قوی از عملگرهای محاسباتی آرایه ها و ماتریس ها

– کتابخانه های انجام عملیات داده کاوی و یادگیری ماشین مثل دسته بندی، خوشه بندی، تحلیل شبکه اجتماعی، یادگیری تقویتی و غیره

– امکان گرافیکی برای تجزیه و تحلیل داده ها و رسم نمودار

– دارای کتابخانه های خاص به برای انجام عملیان تحلیلی در زمینه های مختلف علمی

– دارای مستندات فرمت بندی شده و منظم برای استفاده از زبان و کتابخانه های مرتبط

جهت سفارش پروژه می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

و یا با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام @fnalk پیام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.