totop

انجام پروژه اپنسیس (OpenSees)

انجام پروژه اپنسیس (OpenSees)

گروه همیارپروژه با گزینش نیروهای فعال و متخصص در انجام پروژه اپنسیس تلاش به انجام پروژه های علمی، تخصصی اپن سیس با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دارد. جهت سفارش پروژه اپنسیس (OpenSees) خود توضیح پروژه اپنسیس خود را به واتساپ شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ یا ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ ارسال کنید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.هزینه انجام پروژه های اپنسیس در سایت همیارپروژه عادلانه است.همچنین انجام پروژه با نرم افزار اپنسیس خود را می توانید از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ برای ما ارسال نمایید.همیارپروژه به دلیل داشتن ده سال سابقه فعالیت و نماد اعتماد الکترونیک یک سایت معتبر برای انجام پروژه های اپنسیس می باشد.

همیارپروژه چه پروژه های opensees را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه های مهندسی عمران با نرم افزار opensees

انجام پروژه های تجاری با نرم افزار opensees

انجام کلیه پروژه های opensees بصورت تحقیقاتی و نرم افزاری

 

معرفی اپنسیس :

نرم افزار opensees مخفف Open System for Earthquake Engineering Simulation است. که به معنی سیستم باز برای شبیه سازی در مهندسی زلزله می باشد. که یک نرم افزار کدباز و رایگان بوده. و از طریق روش اجزا محدود به تحلیل سازه های مختلف می پردازد. زبان برنامه نویسی اپنسیس  TCL/TK می باشد که قابلیت گسترش مقاطع مختلف سازه ای و غیر سازه ای،بویژه تحلیل آن ها را دارد. کدباز بودن این نرم افزار باعث شده تا مهندسین بتوانند مصالح و دستورات جدید را به کتابخانه آن اضافه نمایند. و همچنین رایگان بودنش باعث شده تا براحتی قابل دسترس باشد تا بدون پرداخت هزینه بتوان از آن در مقالات مختلف علمی در سراسر جهان استفاده نمود. 

 

ویژگی های مهم نرم افزار اپنسیس :

 • تحلیل انواع رفتارهای خطی و غیرخطی.
 • امکان تحلیل استاتیکی سیکلی.
 • تحلیل مدلسازی تحریک یکنواخت پایه.
 • امکان تحلیل مدلسازی چند تایی پایه.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های مهندسی عمران
انجام پروژه های ETABS (ایتبس)
انجام پروژه های Sap
انجام پروژه های اتوکد(AutoCAD)
انجام پروژه های آدامز (Adams)

برای انجام پروژه اپنسیس باید چه کار کنم ؟

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های opensees و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک در زمینه نرم افزار opensees را میتوانیم برایتان انجام دهیم. کافیست یکبار امتحان کنید. در نتیجه جهت سفارش انجام پروژه های opensees ، باید سفارش خود را از طریق لینک های زیر ثبت نمایید و یا با شماره تماس های ذکر شده در سایت، تماس حاصل نمایید.

انجام پروژه های کمک آموزشی opensees :

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیار پروژه، پروژه های کمک آموزشی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد. حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای opensees ارائه خواهیم داد.

 

چرا پروژه های اپنسیس خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در انجام پروژه های اپنسیس و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ صنعتی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای سفارش پروژه اپنسیس شما عزیزان می باشد. یکبار ما را امتحان کنید!همیارپروژه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی کشور مجوز فعالیت خود را بصورت قانونی کسب نموده و خیال شما را از بابت اطمینان و اعتماد راحت کرده است.

زمان انجام پروژه اپن سیس چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه opensees در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی می شود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.پس در هنگام سفارش پروژه زمان پروژه اپنسیس خود را نیز ذکر کنید.

کیفیت در پروژه اپنسیس به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام پروژه اپنسیس از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف همیارپروژه بوده است.به دلیل انجام پروژه اپنسیس توسط بهترین اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه که هر کدام از این متخصصین سابقه ای چندین ساله در همکاری با همیارپروژه را دارا هستند این تضمین به شما داده می شود که کیفیت کار و پروژه opensees سفارش داده شده مورد رضایت شما قرار گیرد.

هزینه پروژه اپنسیس چگونه محاسبه می گردد؟

سایت همیارپروژه هزینه پروژه اپن سیس را بر حسب سختی کار محاسبه می نماید.هزینه پروژه بصورت رقابتی و مناقصه ای نیز تعییین می گردد و همواره کمترین قیمت و بهترین متخصص برای پروژه درخواستی شما تعیین می گردد.

انتخاب بهترین محقق برای پروژه اپنسیس :

مهمترین بخش سفارش پروژه اپن سیس شما انتخاب یک برنامه نویسی کاربلد و حرفه ای لینگو با توجه موضوع و شرایط پروژه شما می باشد.ما به دلیل داشتن صدها مجری متخصص اپنسیس در مباحث و رشته های مختلف و همچنین تجربه چندین ساله کار با برنامه نویسان و مجریان opensees می دانیم که پروژه شما را کدام محقق قادر به انجام آن است و نیازی به آزمون و خطای انجام پروژه توسط سایر محققین نیست.پس مطمئن باشید بهترین محقق و در عین حال کمترین قیمت پیشنهادی را برای کارتان درنظر خواهیم گرفت.

تضمین پشتیبانی بعد از انجام پروژه opensees :

گروه همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندین ساله در انجام اپنسیس تجربه ای گرانبها از انتظارات و خواسته های کارفرمایان محترم کسب نموده است.یکی از مهمترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” بعد از انجام پروژه اپن سیس است.همیارپروژه بعد از انتخاب بهترین محقق (مجری) برای پروژه با نرم افزار اپنسیس پروژه شما را بصورت مرحله به مرحله مدیریت می کند و هر جا که نیاز باشد شما را در جریان کم و کیف وضعیت پروژه قرار می دهد.بعداز انجام پروژه و تحویل آن به شما سایت هر گونه ایراد و اصلاحی که شما مشتری محترم از پروژه تحویل داده شده به ما اطلاع دهید را مورد بررسی قرار داده و ایرادات را برطرف می نماید و تا اخذ رضایت شما پشتیبانی از پروژه تان را ادامه خواهد داد.

مراحل انجام پروژه های اپنسیس در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

 1. ارسال پروژه اپنسیس برای ما توسط مسیرهای ذکر شده در سایت.
 2. ارسال پروژه شما توسط ما برای مجریان مرتبط با پروژه.
 3. پیشنهاد و تعیین بهترین قیمت و زمان .
 4. درصورت موافقت شما اخذ نصف هزینه ابتدای کار از شما.
 5. در جریان گذاشتن شما طی مراحل انجام پروژه تان.
 6. ارسال نتایج برای شما پس از پایان پروژه تان از طریق فیلم و عکس.
 7. اخذ مابقی هزینه از شما درصورت تاییدتان.
 8. ارسال فایل نهایی پروژه برای شما.
 9. مهلت ۷۲ ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت اشکال و ایراد، اطلاع به ما جهت رفع آن.

نحوه سفارش پروژه اپنسیس :

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های اپنسیس از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه اپنسیس به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید :
 ۰۹۱۱۷۹۸۳۰۹ – آیدی تلگرام : @fnalk

شما عزیزان همچنین از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام یا واتساپ و یا ایتا برای ما ارسال کنید تا سریعتر به آن رسیدگی کنیم:

 

ثبت سفارش در تلگرام

ثبت سفارش در واتساپ

ثبت سفارش در ایتا 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.