" > انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون Python | همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون

انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون

گروه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را انجام دهد.جهت سفارش پروژه با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون

 هوش مصنوعی(Artificial intelligence):

هوش مصنوعی، هوش ماشین هاست! در واقع شاخه ای از علوم کامپیوتر است که قصد دارد راه حل های الگوریتمی را ارائه کند تا بتوانیم به وسیله آنها در ماشین ها هوشمندی ایجاد کنیم. اما این تعریف کافی نیست؛ درواقع ما میخوایم هوش انسان را در ماشین ها ایجاد کنیم که این کار با استفاده از الگوریتم ها و روش های مختلف هرروز در حال بهتر شدن است.

پروژه های هوش مصنوعی(AL):

پروژه هایی که امروزه با هوش مصنوعی انجام می شود بسیار وسیع و هوشمند هستند.تقریبا در همه حوزه ها مانند پزشکی،هوافضا،ربات ها ، ساخت سیستم های هوشمند خانگی ، داده کاوی و …. از هوش مصنوعی استفاده می شود و این علم هرروز درحال گسترش و ورود به شاخه های علمی دیگر می باشد.

انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون(Python):

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) به دلیل سادگی در یادگیری و سرعت بسیار بالا در اجرا و متن باز بودن توانسته است بیشترین محبوبیت را جهت انجام پروژه های هوش مصنوعی در بین زبان های دیگر از آن خود کند.این زبان با داشتن کتابخانه های بسیار زیاد برای یادگیری ماشین و ریاضیات و سرعت اجرای عالی جهت پردازش داده های بزرگ(بیگ دیتا) بهترین گزینه برای پیاده سازی پروژه های  Artificial intelligence است که در این حوزه رقیب قدرتمند زبانهایی همچون متلب(Matlab) نیز است.

انجام پروژه های دانشجویی هوش مصنوعی با پایتون:

پروژه های رشته هوش مصنوعی و مهندسی کامپیوتر که از بیشتر به ما مراجعه می شود پروژه های دانشجویی هستند که به دلیل محبوبیت روزافزون زبان برنامه نویسی پایتون در بین اساتید و دانشجویان هوش مصنوعی این تعداد هرروز بیشتر می شود .ما به همین دلیل پروژه هایی که برای دانشجویان انجام می دهیم را به همراه توضیحات برنامه و کدها بصورت گزارش به دانشجو ارائه میدهیم و به سوالات تخصصی آنها بعداز انجام پروژه نیز پاسخ خواهیم داد.

نمونه پروژه های انجام شده:

گروه همیارپروژه صدها پروژه مختلف در حوزه هوش مصنوعی را انجام داده است که تعدادی از آنها را جهت دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده است که جهت مشاهده میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام نمایید: نمونه پروژه های پایتون

نحوه انجام پروژه:

بعداز سفارش پروژه توسط شما و بررسی آن توسط متخصصین همیارپروژه قیمت به شما اعلام می شود و درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ میگردد و بعداز انجام کار در زمان تعیین شده بقیه هزینه زمان تحویل پروژه از شما دریافت می گردد.همیارپروژه پس دریافت پروژه توسط شما نیز همراه تان خواهد بود تا اگر اصلاح یا ایرادی در پروژه وجود دارد مرتفع گردد.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید تا پروژه را بررسی کنید و درصورت وجود مشکل آن را به ما اعلام کنید تا موارد اصلاح گردند.

نحوه سفارش پروژه:

جهت سفارش پروژه هوش مصنوعی با پایتون میتوانید از طریق لینک سفارش پروژه زیر اقدام نمایید و شرح پروژه خود را برای ما ارسال کنید . همچنین میتوانید برای ارتباط سریعتر با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

جهت مشاوره  و سفارش پروژه با تلگرام نیز میتوانید با آیدی @fnalk  در تماس باشید.

 

یک پاسخ به “انجام پروژه های هوش مصنوعی با پایتون”

  1. علی گفت:

    ممنون خیلی خوب بود پروژه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.