" > انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک با متلب و پایتون -همیارپروژه ،مرجع انجام پروژه های متلب و پایتون
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک با متلب و پایتون

انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک با متلب و پایتون توسط تیم همیارپروژه

همیارپروژه با داشتن سابقه ای چندساله در انجام انواع پروژه های هوش مصنوعی ، برق و قدرت ، مخابرات و … قادر است انواع پروژه های برنامه نویسی مرتبط با الگوریتم ژنتیک را انجام دهد.همچنین همیارپروژه با داشتن متخصصان و مجریانی حرفه ای مقالات مربوط به الگوریتم ژنتیک را با زبان های متلب و پایتون پیاده سازی نماید.انجام پروژه های الگوریتم ژنتیک تخصص ماست و میتوانید از طریق منوی بالای صفحه پروژه هایی را که در این حوزه تا کنون انجام داده ایم را مشاهده کنید.جهت سفارش پروژه الگوریتم ژنتیک با شماره  ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ و یا آیدی تلگرامی @fnalk تماس حاصل کنید .همچنین میتوانید از طریق لینک روبرو نیز پروژه خود را سفارش دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند : سفارش پروژه

الگوریتم ژنتیک چیست؟

الگوریتم ژنتیک-(Genetic Algorithm – GA) تکنیک جستجویی در علم رایانه برای یافتن راه‌حل تقریبی برای بهینه‌سازی و مسائل جستجو است. الگوریتم ژنتیک نوع خاصی از الگوریتمهای تکامل است که از تکنیکهای زیست‌شناسی مانند وراثت و جهش استفاده می‌کند.

الگوریتم ژنتیک که به‌عنوان یکی از روشهای تصادفی بهینه یابی شناخته شده, توسط جان هالند در سال ۱۹۶۷ ابداع شده‌است. بعدها این روش با تلاشهای گلدبرگ ۱۹۸۹, مکان خویش را یافته و امروزه نیز بواسطه تواناییهای خویش , جای مناسبی در میان دیگر روشها دارد.

الگوریتمهای ژنتیک معمولاً به عنوان یک شبیه‌ساز کامپیوتر که در آن جمعیت یک نمونهٔ انتزاعی (کروموزومها) از نامزدهای راه‌حل یک مسأله بهینه‌سازی به راه حل بهتری منجر شود، پیاده‌سازی می‌شوند. به طور سنتی راه‌حلها به شکل رشته‌هایی از ۰ و ۱ بودند، اما امروزه به گونه‌های دیگری هم پیاده‌سازی شده‌اند. فرضیه با جمعیتی کاملاً تصادفی منحصر بفرد آغاز می‌شود و در نسلها ادامه می‌یابد. در هر نسل گنجایش تمام جمعیت ارزیابی می‌شود، چندین فرد منحصر در فرایندی تصادفی از نسل جاری انتخاب می‌شوند (بر اساس شایستگیها) و برای شکل دادن نسل جدید، اصلاح می‌شوند (کسر یا دوباره ترکیب می‌شوند) و در تکرار بعدی الگوریتم به نسل جاری تبدیل می‌شود.

درصورتی که پروژه ای در حوزه الگوریتم ژنتیک دارید ، می توانید برای انجام آن به ما مراجعه کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پروژه شما را انجام دهیم

رضایت شما هدف ماست

جهت سفارش پروژه می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

و یا با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام @fnalk پیام بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.