totop

انجام پروژه رپیدماینر(Rapid miner)

انجام پروژه رپیدماینر(Rapid miner)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص و سابقه ای چندین ساله در حوزه انجام پروژه رپیدماینر آماده است تا پروژه های  Rapid miner شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه رپیدماینر با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

نرم افزار رپیدماینر:

Rapid miner نرم افزاری کاربردی در مباحث داده کاوی، تحلیل و پیش بینی، یادگیری ماشینی و تحلیل کسب و کار میباشد.در واقع رابط کاربری گرافیکی قدرتمندی است که به کاربران این امکان را می دهد که  تحلیل ها و فرایندهای پیشبینی خود را بر روی داده ها ارائه نمایند. همچنین این نرم افزار کاربردهای بسیاری در امور تجارت و کسب و کار و همچنین در امور تحقیقاتی، آموزشی،یادگیری و… دارد. افرادی که به مباحث  داده کاوی و یادگیری ماشینی علاقمند هستند، میتوانند با استفاده از این برنامه تمامی مراحل مورد نیاز را از آماده سازی اطلاعات اولیه گرفته تا بصری کردن نتایج را در یک فضای یکپارچه انجام دهند. از جمله الگوریتم های مهمی که در زمینه انجام پروژه داده کاوی با رپیدماینر ارائه شده است میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع الگوریتم های شبکه عصبی
 • الگوریتم های خوشه بندی
 • الگوریتم نایو بیز
 • انواع الگوریتم های رگرسیون
 • انواع الگوریتم های درخت تصمیم
 • و انواع متنوع الگوریتم های داده کاوی

برخی قابلیت های رپیدماینر:

 • Data Access and Management
 • visual workflow Designer
 • Data Exploration
 • Descriptive Statistics
 • Graphs and Visualization
 • Data Sampling
 • Data Prep
 • Data Partitioning
 • Modeling Evaluation
 • Data Replacement
 • Market Basket Analysis

خدمات مشابه همیارپروژه :

انجام پروژه داده کاوی با کلمنتاین (Clementine)

انجام پروژه داده کاوی با پایتون (Python)

انجام پروژه های پایتون Python

انجام پروژه وکا Weka

انجام پروژه های رپیدماینر:

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های رپید ماینر و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه ، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم فزار رپید ماینر میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پروژه های کمک آموزشی با رپیدماینر:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه پروژه های کمک آموزشی است ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و بهمراه گزارش و آموزش به شما ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و ارائه دهد.حتی اگر شما درخواست فیلم آموزشی بدهد برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه رپید ماینر ارائه خواهیم داد.

 

انجام پروژه های داده کاوی:

همچنین همیارپروژه آماده سفارش و انجام پروژه های داده کاوی شما عزیزان میباشد.

انجام تحلیل داده پروژه پایانی با رپیدماینر:

انجام تحلیل داده پروژه پایانی با رپیدماینر از جمله مهمترین وظایف شما در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام تحلیل داده پروژه پایانی رپیدماینر، از ابتدای شروع کار ، همراه شما عزیزان می باشد.

چرا پروژه رپیدماینرخود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار رپیدماینر (Rapid miner) و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه رپید ماینر شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان پروژه Rapid minerچقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه رپیدماینر تعیین زمان انجام پروژه می باشد.ما زمان انجام پروژه Rapid miner شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل و کیفیت انجام پروژه رپیدماینر (Rapid miner): 

بعداز اینکه شما پروژه رپیدماینر خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه رپیدماینر:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های رپیدماینر از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:ثبت سفارش در تلگرام


ثبت سفارش در واتساپ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها : , ,

حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی انجام پروژه های برنامه نویسی محفوظ است.