با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های AHP (ای اچ پی)

انجام پروژه های AHP (ای اچ پی)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه انجام پروژه های AHP  آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه AHP با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

AHP  یا تحلیل سلسله مراتبی چیست:

AHP مخفف Analytical Hierarchy Process به معنای تحلیل سلسله مراتبی می باشد. تحلیل سلسله مراتبی یک فرایندی است که منعکس کننده رفتار طبیعی و تفکر انسانی می باشد. که اولین بار توسط توماس ال.ساعتی در دهه ۱۹۸۰ اختراع گردید. در این روش، مسائل پیچیده بر اساس آثار متقابل آنها مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و به حل آنها به شکل ساده تری پرداخته می شود.

کاربردهای روش AHP:

این روش در زمینه تصمیم گیری های شخصی و گروهی، برای حل مسائل بدون ساختار در رشته های گوناگون که نیاز به تصمیم گیری علمی وجود دارد، بکار میرود. از جمله این رشته ها میتوان به سیاست، اقتصاد،ژنتیک، مهندسی، پزشکی و غیره اشاره کرد.

نرم افزار Expert Choice چیست؟

نرم افزاری که برای تحلیل سلسله مراتبی بکار می رود. بدین صورت که نتیجه داده های مقایسه زوجی پرسشنامه AHP در این نرم افزار قرار گرفته و خروجی های مورد نظر بدست می آید.

خدمات مشابه همیارپروژه:

انجام پروژه های pls

انجام پروژه های مکس کیودا (MAXQDA)

انجام پروژه های لیزرل Lisrel

انجام پروژه های نرم افزار آر R

انجام پروژه های spss

انجام پروژه های AHP:

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های AHP و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم افزار AHP میتوانیم برایتان انجام دهیم. کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پروژه های دانشجویی با AHP:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه، پروژه های دانشجویی هستند، ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و به همراه گزارش و آموزش به دانشجو ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد. حتی اگر دانشجو درخواست فیلم آموزشی بدهد، برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه AHP ارائه خواهیم داد.

انجام پایان نامه با AHP :

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری با AHP از جمله مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. گروه همیارپروژه با داشتن متخصصین و اساتیدی مجرب در زمینه انجام پایان نامه AHP، از ابتدای شروع کار ( نگارش پروپوزال تا دفاع اصولی از پایان نامه)، همراه شما عزیزان می باشد.

چرا پروژه AHP خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار AHP و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ دانشجویی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه AHP شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان انجام پروژه AHP چقدر خواهد بود؟

انجام پروژه های AHP در همیارپروژه طبق زمان درخواستی مشتری تنظیم میگردد، اما سعی میشود که در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

مراحل و کیفیت انجام پروژه های AHP در همیارپروژه به چه صورت خواهد بود؟

پس از آنکه شما پروژه AHP خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید، ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم. و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد می دهیم. درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود. و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم.  پس از پایان کار نتایج را از طریق فیلم یا عکس برای شما ارسال می کنیم. درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد. و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد، به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه AHP:

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های AHP از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید : :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.