" > انجام پروژه های محاسبات عددی با متلب و پایتون | همیارپروژه ، مرجع اصلی انجام پروژه های متلب
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های محاسبات عددی با متلب و پایتون

انجام پروژه های محاسبات عددی با متلب و پایتون

انجام پروژه های متلب matlab و برنامه نویسی توسط متخصصین گروه همیارپروژه با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان صورت می پذیرد.

پروژه متلب شما به صورت رقابتی بین متخصصین گروه واگذاری و انجام می شود و این متد تضمین کننده ی کیفیت و قیمت مناسب خدمات گروه همیار پروژه می باشد.

متلب (Matlab) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است.

محاسبات عددی چیست ؟

محاسبات عددی یا آنالیز عددی (Numerical analysis) به تنظیم، مطالعه، و اعمال شیوه‌های تقریبی محاسباتی برای حلّ آن دسته از مسائل ریاضیات پیوسته (در مقابل ریاضیات گسسته) می‌پردازد که با روش‌های تحلیلی و دقیق قابل حلّ نیستند. برخی از مسائل مورد نظر محاسبات عددی به طور مستقیم از حسابان می‌آید. جبر خطی عددی (بر روی میدان‌های حقیقی یا مختلط) و نیز حلّ معادلات دیفرانسیل خطّی و غیر خطّی مربوط به فیزیک و مهندسی از جمله زمینه‌های دیگر برای کاربرد محاسبات عددی‌ست.

 

تیم همیاپروژه با دارا بودن تجربه ای چندساله در انجام پروژه های دانشجویی و سازمانی متلب،آمادگی دارد تا هرگونه پروژه تخصصی در حوزه محاسبات عددی را تقبل کرده و با کیفیت عالی به همراه گزارش کار برای متقاضیان انجام دهد.

جهت سفارش پروژه می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

و یا با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام @fnalk پیام بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.