" > انجام پروژه های شبیه سازی با کوجا cooja - انجام پروژه cooja | همیارپروژه
با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های شبیه سازی با کوجا cooja

انجام پروژه های شبیه سازی با کوجا cooja

تیم همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص در رشته های مختلف آماده انجام پروژه های شبیه سازی با کوجا cooja می باشد.جهت سفارش پروژه کوجا با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

شبیه سازی با cooja

املاتور Cooja(کوجا):

امولاتور Cooja (کوجا) یک شبیه ساز یا امولاتور است که در سیستم عامل Contiki قرار دارد. می تواند شبکه ای از mote های Contiki را شبیه سازی کند. mote ها را می توان در سطح سخت افزار شبیه سازی نمود که در این صورت روال شبیه سازی کندتر ولی وارسی دقیق تر رفتار سیستم امکانپذیر خواهد بود. یا اینکه می توان این کار را در سطح بالاتر و با دقت کمتر انجام داد و در عوض شبیه سازی شبکه های بزرگ را با سرعت انجام داد.

سیستم عامل contiki:

Contiki سیستم عاملی برای سیستم های تحت شبکه با حافظه محدود است که تمرکز آن روی وسیله های IoT بی سیم با انرژی محدود می باشد. عمده کاربرد سیستم عامل Contiki در سیستم های روشنایی خیابان ها، مانیتورینگ صدا در شهرهای هوشمند، مانیتورینگ تشعشع و آلارم ها می باشد.

Contiki یک سیستم عامل متن باز برای Simulation و Emulation اپلیکیشن های IoT می باشد. این سیستم عامل روی توزیع های لینوکس (ترجیحاً اوبونتو) قابل نصب است. شما میتوانید Instant contiki را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید.

انجام پروژه دانشجویی cooja:

گروه همیارپروژه بدلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی آن پروژه دانشجویی می باشد سعی میکند که پروژه ها را بعداز انجام با توضیحات کامل به همراه گزارش تحویل دانشجو دهد تا خود دانشجو نیز آن را فراگیرد.

پشتیبانی پروژه :

گروه همیارپروژه تا لحظه آخر ارائه در کنار دانشجو می ماند که این کار باعث دلگرمی و یادگیری بهتر پروژه توسط دانشجو می گردد.

نمونه پروژه های cooja:

سایت همیارپروژه تعدادی از پروژه های شبیه سازی با املاتور cooja را در سایت جهت دانلود شما عزیزان قرار داده است که میتوانید از طریق لینک روبرو آنها را مشاهده کنید : نمونه پروژه ها

نحوه پرداخت هزینه پروژه:

بعداز نهایی شدن توافق سایت با مشتری جهت انجام پروژه نصف هزینه ابتدای کار از مشتری اخذ می گردد و مابقی هزینه دز زمان تحویل کار دریافت می شود و درصورت وجود هرگونه مشکل و اصلاحی همیارپروژه خود را موظف می داند تا ایرادات را برطرف کند و کار را بدون هیچ مشکلی به مشتری تحویل دهد.

نحوه سفارش پروژه :

جهت سفارش پروژه cooja میتوانید با طریق لینک زیر استفاده کرده و توضیحات کامل پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم:

همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های متلب و پایتون محفوظ است.