با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های سالیدورک (solidwork)

انجام پروژه های سالیدورک (solidwork)

موسسه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری متخصص و سابقه ای چندین ساله در حوزه انجام پروژه های سالیدورک آماده است تا پروژه های solidwork شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه سالیدورک با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرامی @fnalk پیام دهید.

نرم افزار سالیدورک:

یکی از این نرم افزار های مطرح که تقریبا به تمامی نیازهای یک مهندس طراح جامه عمل پوشانده ,SolidWorks ساخت شرکتی به همین نام است,در دنیای نقشه کشی برای مهندسان مکانیک از MDT کاملا برتر است و Help آن نیز تقریبا به گستردگی و کارایی Help MATLAB می باشد و به راحتی به نرم افزار های دیگری مثل ANSYS, Visual NASTRAN, CATIA EXCEL و … ارتباط برقرار می کند.

انجام پروژه های سالیدورک :

با توجه به تجربه چندین ساله موسسه همیارپروژه در انجام پروژه های سالیدورک و داشتن ده ها مجری و استاد توانمند در این حوزه ، میتوانیم به شما تضمین دهیم که هرگونه پروژه بزرگ و کوچک را با نرم فزار سالیدورک میتوانیم برایتان انجام دهیم.کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پروژه های دانشجویی با سالیدورک:

به دلیل اینکه اکثر پروژه های دریافتی سایت همیارپروژه پروژه های دانشجویی است ما سعی میکنیم پروژه ها را با قیمت مناسب و بهمراه گزارش و آموزش به دانشجو ارائه دهیم تا بتواند آن را یاد بگیرد و در کلاس ارائه دهد.حتی اگر دانشجو درخواست فیلم آموزشی بدهد برای او فیلمی آموزشی از نحوه اجرای پروژه سالیدورک ارائه خواهیم داد.

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های سالیدورک در رشته های مختلف:

همیارپروژه امادگی دارد تا انجام پروژه های گمز در تمامی رشته ها نظیر: مهندسی مکانیک، مهندسی معماری، طراحی صنعتی را در اسرع وقت و با کیفیت عالی تحویل دهد.

پروژه هایی که میتوان با نرم افزار سالیدورک انجام داد:

  • مدلسازی سه بعدی و انجام پروژه سالیدورک
  • نقشه کشی صنعتی در سالیدورکز
  • رندرینگ صنعتی و رندر های تبلیغاتی
  • نصب و پیاده سازی PDM (پی دی ام) سالیدورک (سالیدورکز)
  • پروژه های مدلسازی سه بعدی
  • رندر صنعتی با نرم افزار سالیدورک
  • طراحی صنعتی
    و …

خدمات مشابه همیارپروژه :

انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های طراحی صنعتی

انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های سیلواکو

انجام پروژه های انسیس

انجام پروژه های کامسول

چرا پروژه سالیدورک خود را به همیارپروژه بسپاریم ؟

گروه همیارپروژه با داشتن تجربه ای ۸ ساله در انجام پروژه های نرم افزار سالیدورک (SolidWorks) و داشتن متخصصینی از بهترین دانشگاه های کشور و انجام صدها پروژه کوچک و بزرگ دانشجویی و شرکتی مطمئن ترین گزینه برای انجام پروژه سالیدورک شما عزیزان می باشد.یکبار ما را امتحان کنید!

زمان پروژه سالیدورک چقدر است؟

یکی از مهمترین پارامترهای انجام پروژه سالیدورک تعیین زمان انجام پروژه می باشد.ما زمان انجام پروژه SolidWorks شما را به درخواست شما تنظیم می کنیم و در زمان تعیین شده توسط شما آن را آماده خواهیم کرد.

مراحل و کیفیت انجام پروژه سالیدورک (SolidWorks): 

بعداز اینکه شما پروژه سالیدورک خود را از راه هایی که در سایت گفته شده برای ما ارسال کردید ما آن را برای مجریان مرتبط با پروژه شما ارسال میکنیم و بهترین قیمت و زمان را به شما پیشنهاد میدهیم.درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار از شما اخذ می شود و در طول انجام پروژه نیز شما را در جریان مراحل کار میگذاریم و پس از پایان کار نتایج را از طرف فیلم یا عکس برای شما ارسال میکنیم و درصورت تایید شما مابقی هزینه از شما اخذ میگردد و فایل نهایی پروژه برای شما ارسال می شود.شما ۴۸ ساعت فرصت دارید کار را بررسی کنید و اگر اشکال و ایرادی وجود دارد به ما اطلاع دهید تا آن را رفع کنیم.

نحوه سفارش پروژه سالیدورک :

با توجه به اینکه پروژه های سالیدورک توسط دانشجوی دکتری و استاتید در همیارپروژه انجام میشود، که تجریه چندین ساله در انجام پروژه دارند اطمینان در انجام پروژه های سالیدورک از اهداف اصلی گروه همیارپروژه می باشد.

کارشناسان گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های SolidWorks از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن مشاوره های هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد.

جهت سفارش پروژه به لینک زیر مراجعه نمایید :
همچنین می توانید برای ارتباط سریعتر با شماره و آیدی تلگرام زیر تماس حاصل کنید : 
۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ – آیدی تلگرام : @fnalk 

از طریق کلیک برروی آیکن های زیر میتوانید پروژه خود را در تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال کنید:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.