با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه کتیا (catia)

انجام پروژه کتیا (catia) توسط تیم همیارپروژه

تیم همیارپروژه با داشتن ده ها متخصص آماده به کار برای انجام پروژه های کتیا (catia) آماده است تا پروژه های دانشجویی و یا شرکتی مرتبط با کتیا را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه می توانید با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید.

نرم‌افزار کتیا Catia مخفف (Computer Aided Three-dimensional Interactive Application) یک نرم‌افزارطراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده‌است.[۱]

نرم افزار کتیا را می توان قویترین نرم افزار موجود در زمینه طراحی و تولید بر پایه رایانه قلمداد نمود.نرم افزار CATIA از مهم ترین نرم افزار ها در حوزه CAD ، CAM و CAE می باشد که نزدیک به صد افزونه دارد.می‌توان قوی‌ترین نرم‌افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم‌افزار با نرم‌افزار مکمل خود نرم‌افزار آباکوس کامل می‌گردد. به نحوی حل پیچیده‌ترین پروژه‌های آنالیزی جهان نیز در این نرم‌افزار انجام‌پذیر می‌باشد.

.نرم افزار کتیاCatia نرم افزاری قدرتمند برای طراحی وشبیه سازی به کمک کامپیوتر ( CAD )، مهندسی ( تحلیل ) به کمک کامپیوتر ( CAE ) و ساخت به کمک کامپیوتر ( CAM ) از سیستمهای مطرح روز دنیا در صنایع هوافضا ( هواپیما سازی )، دریائی، عمران (ساختمانی)، خودرو سازی، طراحی سازه عمران ، ادوارات صنعتی، کارخانه های لوازم خانگی و … که از این نرم افزار در پرسه های طراحی صنعتی خود استفاده می کنند.

انجام پروژه کتیا

محیط‌های کاری نرم افزار کتیا

  • محیط‌های مدل‌سازی: این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل‌های ورق‌کاری (Sheetmetal)، نقشه‌کشی صنعتی، تلرانس گذاری و … استفاده می‌شود.
  • مدل‌سازی سطوح: این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه‌بعدی را نیز دارا است.
  • محیط ماشین‌کاری: پس از ساخت مدل به کمک قابلیت‌های محیط ماشین‌کاری براحتی می‌توان عملیات ماشین‌کاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشین‌کاری را به‌صورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید.
  • محیط تحلیل المان محدود: به کمک قابلیت‌های این محیط می‌توانید قطعات و مدل‌های مونتاژی ساخته‌شده در این نرم‌افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل، توزیع تنش و … را در آنها بدست آورد.
  • طراحی و تحلیل مکانیزه‌ها: به کمک این قابلیت از نرم‌افزار Catia می‌توانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آن را تحلیل کنید.

انجام پروژه کتیا در محیط های زیر:

* محیط طراحی دوبعدی (sketcher)
*  محیط طراحی سه‌بعدی (part design)
* محیط طراحی مونتاژ (assembly design)
* محیط نقشه‌کشی (drafting)
*  محیط طراحی سطوح (wire frame & surface)
* محیط ساخت کاتالوگ استاندار مواد (material library)

انجام پروژه دانشجویی کتیا

پروژه های دانشجویی کتیا Catia در همیارپروژه توسط مجریان با تجربه ای انجام میشود که سابقه همکاری چندین ساله با گروه همیارپروژه را دارند

سفارش پروژه catia خود را به همیارپروژه بسپارید و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پروژه خود را تحویل بگیرید.

حوه سفارش پروژه:

برای سفارش انجام پروژه کتیا خود میتوانید از طریق دکمه ثبت سفارش پروژه خود را ثبت نمایید.تمامی پروژه ها در سیستم همیارپروژه ثبت میشوند و پس از بررسی توسط کارگروه تخصصی همیار پروژه اعلام قیمت و زمان خواهد شد.

قیمت انجام پروژه :

قیمت انجام پروژه کتیا با توجه به حجم کار و زمانی که برای انجام آن پروژه باید صرف شود داده میشود و به هیج وجه قیمت های پرت در همیارپروژه داده نمیشود.

زمان تحویل پروژه:

زمان تحویل پروژه کتیا با توجه با زمان درخواستی خوده مشتری تنظیم میگردد و تا حد امکان سعی میشود تا در زمان خواسته شده دانشجو تحویل داده شود.

جهت سفارش پروژه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

همچنین برای ارتباط سریع تر می توانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام @fnalk پیام دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.