با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های آماری با spss

انجام پروژه های دانشجویی داده کاوی و آماری با نرم افزار spss توسط همیارپروژه

جهت سفارش پروژه های آماری spss میتوانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ ، ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا در لینک سفارش پروژه مشخصات پروژه را توضیح داده و برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود.

انجام پروژه spss

آمار، به عنوان دانشی پیشرفته و تاثیرگذار در روند توسعه علمی جهان شناخته می شود. استفاده از توانایی های گسترده این علم، نیازمند مطالعات و دانش تخصصی وسیعی است که اساتید و دست اندرکاران این وب سایت، افتخار داشتن بهره ای هر چند ناچیز از این دریای بی کران را دارند.

انجام پروژه با نرم افزار اس پی اس اس SPSS:

نرم افزار SPSS نرم افزاری است که به منظور تجزیه و تحلیل آماری مورد استفاده قرار می گیرد.نام این نرم افزار برگرفته از عبارت ‘’Statistical package for social science’’ و به معنای “پکیج آماری برای دانش اجتماعی” می باشد.از نرم افزار اس پی اس اس می توان به منظور تجزیه و تحلیل آماری در علوم و فنون مهندسی و اجتماعی بهره برد.از جمله حوزه های تخصصی و سازمان هایی که نرم افزار SPSS می تواند در آنها کاربرد گسترده ای داشته باشد می توان به حوزه هایی اعم از ارگان های بازاریابی ، تحقیقات آموزشی ، موسسات نقشه برداری ، پژوهش های حوزه ی سلامت ، ارگان های بازار و داد و ستد و … اشاره نمود.دیتاسنتر و مستند سازی داده ها نیز از دیگر قابلیت های نرم افزار SPSS علاوه بر تحلیل های آماری می باشد.

انجام پروژه spss توسط سایت همیارپروژه:

برای انجام طرح تحلیل آماری در رشته ی علوم انسانی و علوم اجتماعی و روان شناسی و… از نرم افزار spss استفاده می شود. شما در صورتی که نیاز به این عملیات و انجام طرح تان دارید می توانید پروژه خود را به همیارپروژه بسپارید و از انجام آن آسوده خاطر باشید. جهت سفارش میتوانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ ، ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا در لینک سفارش پروژه مشخصات پروژه را توضیح داده و برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود.

انجام پروژه دانشجویی spss :

پروژه های دانشجویی spss در متلب پروژه توسط مجریان با تجربه چندین ساله انجام میشود کارشناسان متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی spss از ابتدا تا انتهای پروژه در کناز شما خواهند بود و با ارائه گزارش شما در روند پروژه spss قرار خواهند داد.

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار spss :

با توجه به اینکه نرم افزار spss یکی از قوی ترین نرم افزارهای داده کاوی می باشد پروژه داده کاوی با نرم افزار spss توسط اساتید داده کاوی و dataminng در متلب پروژه انجام میشود.

متلب پروژه آمادگی دارد انجام پروژه های spss ، پایان نامه های spss و انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار spss را بر عهده گرفته و با بالاترین کیفیت تحویل شما بدهد.

معرفی نرم افزار spss 

نرم افزار SPSS یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه  آمار می باشد. شما به راحتی می توانید انواع آمار توصیفی و استنباطی را به وسیله این نرم افزار به انجام برسانید. این نرم افزار برای افرادی که در حال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هستند علی الخصوص در رشته ههای علوم انسانی بسیار مفید و حتی ضروری است.

قابلیت های spss
 • تهیه خلاصه‌های آماری مانند گراف‌ها، جداول‌، آماره‌ها و …
 • انواع توابع ریاضی مانند قدر مطلق، تابع علامت، لگاریتم، توابع مثلثاتی و …
 • تهیه انواع جداول سفارشی مانند جداول فراوانی، فراوانی تجمعی، درصد فراوانی و …
 • انواع توزیع‌های آماری شامل توزیع‌های گسسته و پیوسته
 • تهیه انواع طرح‌های آماری
 • انجام آنالیز واریانس یکطرفه، دوطرفه، چندطرفه و آنالیز کوواریانس
 • تکنیک‌های تجزیه و تحلیل سری‌های زمانی
 • ایجاد داده‌های تصادفی و پیوسته
 • محاسبه انواع آماره‌های توصیفی
 • انواع آزمون‌های مرتبط با مقایسه میانگین بین دو یا چند جامعه مستقل و وابسته
 • قابلیت مبادله اطلاعات با نرم‌افزارهای دیگر
 • برازش انواع مختلف رگرسیون

جهت سفارش پروژه می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

و یا با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام @fnalk پیام بدهید.

یک پاسخ به “انجام پروژه های آماری با spss”

 1. آنیتا ستاری گفت:

  یه تیم بسیار عالی ای هستید و کارتون خییلی دقیق و با حوصله هستش و علاوه بر. اون سرعت کارتون هم به شدت قابل تحسینه
  ممنونم ازتون و خوشحالم که پروژمو با شما انجام دادم?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.