با ما تماس بگیرید
ساعت : 8 الی 23
09117983709 - 09330859275
(مشاوره و سفارش پروژه)
totop

انجام پروژه های proM

انجام پروژه های proM

تیم همیارپروژه آماده است پروژه های فرآیندکاوی را که میتوان با نرم افزار ProM انجام داد را برای دانشجویان رشته های مختلف انجام دهد.جهت سفارش پروژه prom با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

پروژه PROM

نرم افزار پروم (proM):

نرم افزارهای کاربردی (مبتنی بر فرایند) نیازمند ابزارهای فرایند کاوی می‌باشند.یکی از ابزارهای اصلی و متن باز، ProM می‌باشد. این ابزار افزونه‌های (plugin) مختلفی را برای بسیاری از الگوریتم‌های کاوش فراهم می‌سازد. از جمله این افزونه‌ها می‌توان به ماژول‌های تحلیل، تبدیل(conversion) و صدور (صدور داده-export) اشاره نمود.

با تعریفی دیگه نرم افزار prom یه نرم افزار متن باز هست که برای فرایندکاوی استفاده میشود و الگوریتم های مختلف جستجو رو برای داده های استفاده شده اعمال میکند در واقع فرایند بین فیلد ها رو مشخص میکنه معمولا از لاگ های سیستمی استفاده می کند و برای تشخیص نفوذ استفاده میشود و یک درجه از داده کاوی بهتر هست و راهکارهای مقاومتی نیز ارائه میکند.

چهارچوب proM:

چارچوبProMیک چارچوب متن باز است که طیف وسیعی از تکنیکهای فرایندکاوی را در قالب plug-in فراهم کرده و امکان توسعه و اضافه کردن plug-in را دارد. هدف این ابزار آنست که دانش را از لاگهای وقایع بیرون بکشد. درPAISها نیز همانند دیگر سیستمهای اطلاعاتی برقراری امنیت بسیار مهم است و به مکانیسمهایی برای تامین امنیت که مناسب این نوع سیستمها هستند، احتیاج است.

انجام پروژه های فرآیندکاوی با proM:

کاربرد اصلی نرم افزار پرام (PROM) فرآیندکاوی است که کار فرآیندکاوی را گاها بسیار بهتر از دیگر نرم افزارها و آسان تر از آنها می تواند انجام دهد.

تیم همیاپروژه تاکنون پروژه های بزرگی را با در حوزه فرآیندکاوی انجام داده که اغلب با prom بوده است.

انجام پروژه دانشجویی با proM:

گروه همیارپروژه با تجربه چندین ساله از انجام پروژه های دانشجویی آماده انجام هرنوع پروژه prom در هر سطحی است.کافیست یکبار امتحان کنید.

انجام پایان نامه دانشجویی با نرم افزار proM:

به دلیل جدید بودن کار با نرم افزار prom خصوصا در حوزه فرآیندکاوی براحتی می توانید پروژه های کارشناسی ارشد و دکتری خود را با این نرم افزار انجام دهید.

ما در این حوزه تجربه بسیاری داریم و آمادگی داریم تا پایان نامه های شما را با انجام دهیم و مرحله به مرحله برایتان ارسال کنیم.

نوشتن مقاله علمی پژوهشی و پیاده سازی آن با proM:

در بحث مقالات علمی پژوهشی هم میتوانید برروی موضوعات جدید همچون فرآیندکاوی با نرم افزار prom اقدام کنید.

در این جوزه هم موسسه پژوهشی همیارپروژه پیشتاز بوده و آماده کمک به شما عزیزان می باشد.

نمونه پروژه های proM:

همیارپروژه پروژه های زیادی را در فرآیندکاری با نرم افزار prom انجام داده است.که برخی از آنها در سایت جهت دانلود قرار داده شده اند که در لینک روبرو میتوانید آن ها را مشاهده نمایید:پروژه های نمونه 

نحوه سفارش پروژه proM:

جهت سفارش پروژه های مرتبط با نرم افزار پرام می توانید از طریق تماس با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید پروژه خود را تشریح کرده و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.


همچنین می توانید از طریق آیدی تلگرام @fnalk نیز با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


حق نشر برای همیارپروژه – مرجع اصلی پروژه های دانشجویی متلب و پایتون محفوظ است.